Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

22 Temmuz '11

 
Kategori
Kitap
Okunma Sayısı
29668
 

Bilinçaltına format atan kitap "Yıka Beynini!" M.Barş Muslu

Bilinçaltına format atan kitap "Yıka Beynini!" M.Barş Muslu
 

BİLİNÇALTI FORMATLAMA DÖNEMİNİ BAŞLATAN KİTAP “YIKA BEYNİNİ!” PİYASADA!

M. Barış Muslu’nun, Goa Yayınları’ndan çıkan kitabı “Yıka Beynini!”, NeuroFormat'' ile hayatınızı gerçek anlamda yeniden şekillendirmenizi sağlıyor. “Yıka Beynini!”, sayesinde bilinçaltınızda farketmediğiniz ama sizin yolunuzu tıkayan herşeyi, çok pratik yöntemlerle düzeltebilirsiniz.

M. Barış Muslu yeni kitabı,”Yıka Beynini!” kişisel gelişim dünyasındaki büyük bir boşluğu dolduruyor. Motive edici hikayeleri okumak çok keyifli, ama motivasyonumuz çok kısa süre dayanabildiği için iyileşmeyi yaşamadan, hemen eski halimize geri dönüyoruz. Piyasadaki mevcut çok kitap okuyanlara ne yapmaları gerektiğini söylerken, “Yıka Beynini!” söylenenleri uygulasalar dahi gerçekleşemeyen hayallerinin, iyileşmeyen hastalıklarının kendi bilinçaltlarındaki kökenine inmelerini ve mucizenin bu defa kesin olarak gerçekleşmesini sağlıyor.

Çok kısa sürelerde çok kalıcı değişimler

Hızlanan dünyada modern insanın kendine ayıracak çok az zamanı var. Klasik yöntemler, ne yazık ki hızımıza yetişemiyor. Bu kitap, M. Barış Muslu’nun NeuroFormat modeli sayesinde bilinçaltının sağlık, başarı, mutluluk için tam anlamıyla “formatlanmasını” sağlyor. NeuroFormat’ın diğer metotlardan en büyük farkı, 5-10 dakikaya kadar inebilen, çok kısa zamanlar içerisinde değişimi gerçekleştirmesi ve normal yöntemlerle çözümsüz olarak görülen, kronikleşmiş birçok şikayetin de hızlı ve kalıcı şekilde çözülmesini sağlaması.

Örneğin, bir sürücünün yaşadığı bir kaza anında, hayat boyu araba kullanmaktan korkmayı öğrenmesi sadece 1-2 saniyede oluşuyor. Bu fobiyi yenmek için beynimizin, yaşanan kaza anındaki gibi sadece 1-2 saniyesi var. Sorunun hızlı oluştuğu gibi yine hızlı çözülmesi gerekiyor. NeuroFormat yöntemleri, değişimi işte bu kısa sürede gerçekleştirmek üzerine yoğunlaşıyor.

Yine bu yöntemlerle bir çok fobi 5-10 dk. içerisinde tamamiyle temizlenebiliyor. Bazen değişim o kadar hızlı gerçekleşiyor ki, insanlar daha önce çözmek istedikleri bir problemleri olduğunu dahi inkâr edebiliyor.

Kilo sorunundan, alerjilere, fobilerden, bağımllıklara kadar etkili çözümler

Beynimizin hayatımızı korumak adına, yüz binlerce yıl öncesinden kalan tepkiler verdiğini hepimiz biliyoruz. O günlere göre yaşantımız çok değişmesine rağmen, bilinçaltlarımızın verdiği tepkiler hiç değişmemiş. Küçük yaşlardan beri süregelen bir astımın da, kanserin de, her türlü fobinin ya da psikolojik bağımlılıkların da nedeni işte bu otomatik tepkiler. NeuroFormat modeli kendi kendinize, bilinçli halinizde, hiçbir hipnotik etki olmadan bilinçaltınızda doğrudan ve kalıcı değişimler yaparak, bu problemlerin en temel kaynaklarını çözmenizi sağlıyor.

Sistemin başarıyla uygulandığı konulardan bazıları:


Profesyonel başarı - kariyer
Spor ve sahne performansı arttırılması
Sınırlayıcı inançların değitirilmesi
İlişkiler
Topluluğa konuşma
Utangaçlık
Tüm fobiler – yükseklik, uçak, yılan vb
Korkular ve endişeler

Alerjiler, astım
Panik atak - kaygı bozuklukları
Depresyon
Fiziksel, özellikle psikosomatik şikayetler.
Yeme bozuklukları ve kilo sorunları
Bağımlılıklar – sigara, alkol
Migren - fibromiyalji
Ağrılar, sertlikler ve uzun vadeli sakatlıklar

Uygulama alanları sadece bu başlıklarla sınırlı değil. Teknikleri uygulayan insanlarda Türk filmlerini aratmayacak şekilde görme iyileşmeleri, şeker hastalıklarının bitmesi, kanserlerin yok olması bile kayıtlara geçmiş. Teknikler, beyin üzerinde çalıştığı için aslında kullanm alanları sınırsız.

M.Barş Muslu Kimdir:

M. Barış Muslu, 1975 yılında doğdu. Orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji’nde sürdürürken, lise döneminde gittiği ABD’de toplam 2 senede liseyi ve 3 senede Michigan Tech Üniversitesi’ni bitirerek 20 yaşında genç bir mühendis olarak Türkiye’ye döndü. 1994 yılında Amerika’da aldığ NLP eğitimleri onun hayata çok daha farklı bir pencereden bakmasını sağladı. Çeşitli kuruluşlarda profesyonel olarak çalışırken, aynı zamanda NLP danışmanlığı yapmaya devam etti. Bu arada, Koç Üniversite’nde işletme mastırını tamamlayarak, 2001 yılında kendi şirketini kurdu. Bu tarihten beri, Türkiye’de yüzbinlerce insanın kullandığı teknoloji servislerini yaratmann dışında, yaşam koçu ve danışman olarak çalışmalarına devam ediyor.

Şimdi ne mi yapıyoruz?

Okuyup öğrenip uyguluyoruz...

''Melekler Yüreğinizden Öpsün''

Sabiha Rana

***

Facebook: Sabiha Rana | Facebook

Facebook : http://www.facebook.com/sabiha.rana

Twitter: http://twitter.com/#!/sabiharana

YouTube: Sabiha Rana adlı kişinin profil resmiSabiha Rana

İletişim: sabiharana@sabiharana.com

sündüs akkaya bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Neleri nasıl depoluyor, nasıl değiştiriyor bizi değil mi Güzel Çimgenem sırf hayata uyum sağlamak için? Kaçımız farkında? Yollasam da benim kitapları da anlatsan:) Sevgiyle...

Mezopotamya Prensesi 
 24.07.2011 15:02
Cevap :
Sevgili Prensesim, ''kaçımız farkında?'' diye sormuşsunuz ya efendim; aslında hepimiz Gülhane Parkında, diğer adı; ''Hayvanat Bahçesi'' hepimiz oturmuş öylece birbirimizi izliyoruz.. Kitaplarınıza ulaşmak bir onurdur bu çingene için. Ayrıca da emriniz olur prensesim.. Sevgimle..  01.08.2011 10:17
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1984
Toplam yorum
: 5389
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4524
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster