Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Ocak '16

 
Kategori
Kadın Modası
Okunma Sayısı
231
 

Bütün gözler, " o sutyenden" ayrılamadı...

Bütün gözler, " o sutyenden" ayrılamadı...
 

Miranda Keer, sade güzel.


İŞTE MİLYONLUK SUTYENLER

Dünyaca ünlü  iç giyim firması Victoria’s Secret,’in, yeni yıl defilesinin akisleri sürüyor. Defilede  2 milyon dolarlık sutyeni, kimin aldığı sır gibi saklanıyor.

Bu fantezi sutyen, 6 bin beş yüz elmastan oluşuyor. Maviş topaz,  Sarı safir, pembe   kuvars taşı ile süslü. Tüm taşlar 18 karatlık bir altın sıra üzerine dizili. Ve gözler, defile boyunca o sutyenlerden ayrılamadı. Ve de o sütyenler “ Havayi fişek” temasını işliyor.

Her yılbaşı öncesinde sahne alan Vıctoria’s, bu yıl New York yerine defileyi Londra’da yaptı. Gecenin favorisi olan sutyeni L. Aldridge taşıdı. Defileden çok, gözler bu sutyendeydi.

Melekler olarak tanınan modellerden, bu kanadı  hak eden mankenler, bu kanatlarla sahnede uçuyor. Kanat sahibi olmak, hak etmek çok önemli veVictoria’s  ın lügatinde önemli bir aşama.

(MİRANDA KEER, (SOLDAN 3 NCÜ) GÖZLER HEP GERİ DÖNÜŞÜ BEKLİYOR)

Bu firmanın gözde meleklerinden ilen ayrılan Miranda Kerr’i  bu defilede gözler boşuna aradı. Miranda, firmanın en has elemanı idi. Nasıl oldu da elinden kaçırdı, hala daha bir muamma.

Bilindiği gibi Miranda, çıkmıştı.  Mütevaziliği ve sevimliliği ile kendisini Türkiye’de sevdirmişti.

Victoria’s ‘ ın defile Show’lar, dünya TV lerinde bir şölene dönüştürüldü. Sık sık, Londra’ya gidemeyenler için ekranlarda gösteriliyor.

iŞTE O 2 MİLYON DOLARLIK SUTYEN

ESKİ MANKEN MİRANDA KEER SAHNELERİ UÇURUYORDU VÜCUDU VE GÜZELLİĞİ İLE  - ( SOLDAN 4 NCÜ)

 

 

 

 

 

 

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Bizi bunalıma sokmak için mi gösterdiniz bu kızları:)

Sevim Güney 
 11.01.2016 18:33
Cevap :
Valla yazıp çiziyoruz ama, hiç yorum beklemezken, siz çıkıp geldiniz. Eeee, hoş geldiniz. Ne diyordunuz? "Bu kızlar diyordunuz. Bunalıma sokmak için mi gösteriliyor" diyorsunuz. Ve suphanallah vallahülazim. La rahatte fid dünya.( Dünyada da rahat kalmadı azizim) demek. Bu kızları allamışlar, pullamışlar iç çamaşır firması olarak podyuma çıkarmışlar. Sizi tanımıyorum. Victoria's Secret Firması sizi keşfederse, tutacağınız yol " Kanatlı melekler Safarisidir". İçlerinden daha önceki Mankeni bilirim Antalya'dan. İsmi Miranda Keer. Makyajsız hiç bi şey değil. Bütün aktristler, makyajsız resim çektirmez. Demem o ki, sizi de makjayla, belki de o kızlardan daha güzel yaparlar. Belli olmaz hani. Belki de siz, makyajsız, o kızları sulu dereye götürür, geriye susuz getirirsiniz. Bilemiyorum tabi. O bakımdan, kendinizi bir kenara koymayın. "Daima her şeye varım ben" deyin, o rahmetli şarkıcı gibi. (İsmini unuttum) Kayserili, eşeğini n'aparmış biliyor musunuz? Boyar, babasına satarmış.Selamlar  12.01.2016 8:07
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1616
Toplam yorum
: 3879
Toplam mesaj
: 498
Ort. okunma sayısı
: 889
Kayıt tarihi
: 13.08.06
 
 

Hayatın dikenli yollarından geçmenin  sırrı, aralarından çabuk geçmektir. Ümit, naylon çorap giyd..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster