Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Mayıs '14

 
Kategori
Aşk - Evlilik
Okunma Sayısı
282
 

Ciddi evlilik sitelerinde olması gereken özellikler nelerdir?

Ciddi evlilik sitelerinde olması gereken özellikler nelerdir?
 

ciddi evlilik siteleri


Evlilik bütün insanlar için oldukça önemli ve ciddi bir durumdur. Evlilik ile bambaşka kişiler hayatınıza giriyor ve en önemlisi de sizin istediğiniz kişi hayatınıza girerek baştan aşağı yeni bir sayfa açılıyor. Mutlu, huzurlu ve gerçekten dağılamayacağına inanarak bir evlilik yaparak evliliği sağlam bir şekilde kurabiliriz. Öncelikle evlilik üzerine aracılık yapan ve insanlara hizmet eden, internet âleminde onlarca site vardır. Evlilik başta belirttiğimiz gibi oldukça ciddi bir konudur. İnternetten evlilik mi olur deyip bu hizmeti veren bütün internet sitelerini de bu sebeple çöpe atmak hiç doğru olmaz. Ciddi evlilik siteleri ile sizde hayatınızın kadınını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ciddi evlilik sitelerini nasıl anlayacağım, hangisinin gerçekten ciddi bir şekilde evlilik konusunda hizmet veren bir site nereden bileceğim diye soruyorsanız hemen yanıtlayalım. Evlilik sitesinin yöneticilerine ilk olarak nasıl bir ulaşım sağlanıyor onu incelemelisiniz. Eğer hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyor iseniz birinci aşama tamam. Ulaşımı sağladıktan sonra size nasıl bir üslupla cevap geliyor, nasıl bir kalitede mesajınıza cevap veriliyor bu unsurlara da dikkat ederek web sitesinin ciddiyetini anlayabilirsiniz. Bir diğeri ise sitede fazlasıyla sahte profil var mı buna göz gezdirmenizdir. Fazla sahte üyelik var ve size fazlasıyla sahte mesajlar gelmesi sitenin ciddiyetsizliğini ve yöneticilerin bu gibi üyelere gerekli işlem yapmayarak ciddi bir şekilde bu siteye üye olan insanları yanıltıyorlar. Bu tarz siteler tamamen gelir elde etmek için kurulmuş ve size ciddiyetsiz bir hava veriyorsa o sitedeki üyeliğinizi silerek başka ve daha ciddi bir sitede evlilik için adımlarınızı atmaya başlayabilirsiniz.

Normal bir ciddi bir evlilik sitesi size ücretsiz üyelik ile üye olduktan sonra ücretsiz sınırlı bir mesaj hakkı verecektir. Eğer sizden daha başta üye olurken para istiyorsa bir evlilik sitesi kesinlikle o sitelerden uzak durmalısınız. Daha ciddi ve başarılı internet siteleri ile ciddi bir evlilik yapabilir, hayatınızın oldukça önemli ve ciddi konusunu sağlam temeller üzerinde kurarak başlayabilirsiniz.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 90
Toplam yorum
: 24
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 2379
Kayıt tarihi
: 03.11.12
 
 

Kafasına takılan her konuyu sonuna kadar araştırmaya üşenmeyen, bildiklerini, öğrendiklerini ve i..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster