Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Ekim '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
2369
 

Hamdolsun iyiyim!

Hamdolsun iyiyim!
 

Milliyet Blog Dostluğu beni bir an önce sağlığıma kavuşturdu. Hepinize teşekkürler!


Değerli Milliyet Blog Ailesi, saygıdeğer arkadaşlar,

Rahatsızlığım esnasında şahsıma gösterilen ilgi ve samimiyeti birkaç satırla ifade edip, geçiştirmem mümkün değil. Henüz hastane atmosferinden kurtulamadığım için kısa bir açıklama ile yetinip, etraflı bilgi içeren yazılarımı yarından itibaren yazmaya başlayacağım. Sadece siz değerli arkadaşlarıma bir "MERHABA!" demek ve hastaneden sağlıklı bir şekilde çıktığımı belirtmek istiyorum şimdilik.

Bugün saat 16:00'da hastaneden taburcu oldum. Kronik Bronşit rahatsızlığım olduğunu da belirteyim ki, "Acaba nesi varmış?", "Hamile miymiş?", ""Sezeryan ile doğum mu yapmış?", "Onbaşı Sezer ile yan gelip mi yatmış?" gibi sorular kafanızın içinde volta atmasın! 4 yıl önce de benzer rahatsızlık oldu da ne olduğunu anlayamamıştık. Akıllıyım ya!

Daha dikkatli yaşanacak ve gerektiğinde de ilaç alınacak. Daha kötüsü olabilirdi. Buna da şükür!

HAMDOLSUN ŞU ANDA ÇOK İYİYİM!

Lütfen beni sayın başbakanımız ile karıştırıp da, o da "Hamdolsun memleketin durumu çok iyi, vatandaşlarımız 500 bin dolar taksitle gemi alabiliyorlar, yumurta sarısını, akını ayrı ayrı ambalajlayıp satabiliyorlar, artık el feneri kullanmak az geliyor deniz feneri kullanarak avantadan lavantalar elde ediliyor." gibi beyanlarda bulunmasına rağmen durumumuz pek iç açıcı değil.

Bu durumda sayın başbakanımız gerçeği yansıtmıyor, Mustafa Mumcu da başbakandan öğrenmiş, "Hamdolsun çok iyiyim!" diye bizi uyutuyor galiba az iyi, düşüncesine kapılmayın! Ben "Hamdolsun!" diyorsam mutlaka hamdolsundur. Kavunda karpuzda kelek olur bende olmaz. İnanmazsanız Arif Öğütçü'ye, İlyas Bayram'a, Ahmet Üstündağ'a, Adem Çalışkan'a, Karikatürist Mamut Celal'e ve isimleriyle şimdilik bu sayfayı doldurmayacağım birçok arkadaşımıza sorun!

Gerçekten çok iyiyim. İlaçlarımı alıyorum. Arif Öğütçü dedikoducusunun:) yazdığı gibi de hastanede hemşirelerin ve görevlilerin yazım hatalarıyla, çalışma sistemleriyle uğraşmadım. Bu işlerle artık ÜMİT CULDUZ arkadaşımız ilgileniyor ama bana bir "Geçmiş Olsun!" diyecek zamanı olmamış. Canı sağolsun!

Saygıdeğer arkadaşlarım, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederek bugünlük sadece sağlıklı bir şekilde taburcu olduğumu belirten bu bloğumu noktalamak istiyorum. HAMDOLSUN ÇOK İYİYİM! Lütfen inanın! Ben normal bir vatandaşım, bu yüzden inanmanız daha kolay olacaktır.

Saygı ve sevgilerimle.

Mustafa Mumcu, 23 Ekim 2008 Saat: 21:35

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

11 Ekimde Organize ettiğiniz Milliyet Blog İzmir Sohbet Toplantısı-5 ile ilgili izlenimlerinizi okumak için sayfanızı ziyaret ederken rahatsızlığınız sonrası sıhhatinize kavuştuğunuza dair yazınızı farkettim. Geç de olsa size Geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. Sağlıcakla kalın. Sevgiler, Saygılar

Naile ASLAN 
 16.10.2009 12:24
Cevap :
Teşekkür ederim sevgili Naile Hanım. Size sağlıklı, mutlu günler diliyorum.  16.10.2009 14:44
 

tekrar geçmiş olsun. Aman dikkat artık...

Ruksan İLDAN 
 16.11.2008 12:33
Cevap :
Teşekkür ederim Ruksan Hanım. Sağolun, varolun! Saygı ve sevgiler.  16.11.2008 21:12
 

mustafa abi yeni duydum valla şimdi nasılsın iyi misin? İyisindir inşallah bir de kemalist olmasan? sevgiler

melquiades 
 13.11.2008 18:29
Cevap :
Gomunist olmaktan iyidir be gülüm. Sen hâlâ komünizmden medet mi umuyorsun? Göle yoğurt mayası çal, belki koca göl yoğurt olur sen de zengin olursun! 30 Kasım'da İzmir toplantımız var. Bu sefer gel, Namık Kemalli. Sağlığım dört dörtlük değil ama Allah'a bin şükür. Pardon sen üstelik ateistsin de. Allah cezanı verecek! Yatacak yerin yok Santiagonasar! Çakma İspanyol! Sempatik insan! Selamlar, kelamlar.  13.11.2008 18:43
 

sana bir özür borçlu olduğumu biliyorum.Sana çok geç mesaj yazdığım için umarım kusuruma bakmazsın. Ama sen hoşgörülü ve anlayışlı bir insansın. Gün olur da; (dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşurmuş) sohbet etme imkanımız olursa benim de meşguliyetlerimle ilgili anlatacaklarım olacak inan.Hak vereceğini biliyorum . Öyle ki 2 günlüğüne İzmir'e gidip döndüğümde görüşmeyi bile planlamıştım ama imkan olmadı. Büyük geçmiş olsun. Haa bu arada biz seni seviyorduk ama seveninin bu kadar olduğunu bilmiyordum inan Mustafa Abi..Görüşmek üzere diyorum.Ne mutlu sana

Baver Ergun 
 27.10.2008 13:25
Cevap :
Rica ederim sevgili dostum Baver. Özür dieyecek bir davranışın olmadı. Sen de çok meşgul bir arkadaşımızsın. Ben bunun farkındayım. Gönül koymadım. İkimiz de birbirimize sevgi, saygı duygularıyla bağlı olduğumuzun bilincindeyiz. O kadar meşgulsün ki, "Kimi arıyorum biliyor musunuz?"de ebe olduğumda senin özelliklerini anlatarak bulmalarını istedim. Sen o bloğu bile okumadın. Okusaydın mutlaka yorum yazardın. Sen yine de o bloğumu bir oku sevgili BAVER, http://blog.milliyet.com.tr/Blog.aspx?BlogNo=114977 Sivri biber, dolmalık biber filan ama sağolsunlar epey sevenim varmış. Bu seven ve bana hastalığım sürecinde ilgi gösteren değerli dostlar sayesinde kısa sürede ayağa kalktım. Akrabalarımdan sadece 2 yeğenim ziyaret ettiler hastanede. Ama Milliyet Blog'dan en az 25 değerli dost beni ziyaret ederek, hastaneye telefon ederek bana moral verdiler. Sağolsunlar, varolsunlar. Saygı ve sevgilerimle.  27.10.2008 18:41
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 325
Toplam yorum
: 2858
Toplam mesaj
: 684
Ort. okunma sayısı
: 3155
Kayıt tarihi
: 10.04.07
 
 

06. 06. 1945 İzmir doğumluyum ve İzmirli olmaktan da gurur duyuyorum. 1968 yılında birkaç yıllığın..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster