Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Mart '11

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
493
 

Kadın göbeği

Efendim, kadın göbeği milli tatlılarımızdan olup, ayrıca kadın vucudunun en güzel bir bölgesini teşkil etmektedir. Göbek deyince, tahta gibi dümdüz, olmayan göbekleri kasdetmiyorum. Ben olan göbeklerden yani tümsek haline gelmiş, karın bölgesinden güneye doğru parabolik bir eğri oluşturan gerçek göbeklerden bahsediyorum. Şimdi manken ajanslarına sorsanız bunun olmaması gereken, kadın vucudunu çirkinkinleştiren birşey olduğunu söyleyeceklerdir. Çirkinleştirir mi, güzelleştirir mi ben orasını bilmem. Polemiğe de girmem. Ama seksileştirdiğine eminim. Hani horoza sormuşlar; tavuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan çıkar diye.. Horoz cevap vermiş, "ben polemiğe girmem efendim demiş, icra-i sanat eder bırakırım". Toplam sürecin horozu ilgilendiren kısmı burada hitama eriyor yani, ondan sonra ister tavuk yumurtadan çıksın ister yumurta tavuktan, horozun umurunda değil. Gerçekte tavuk mu yumurtadan yoksa yumurta mı tavuktan çıkmıştır diye sorarsanız onu ben bilemem, onu ulemaya sormak lazım.

Allah'ın bildiğini kuldan niye esirgeyim. Göbek gördümmü dayanamıyorum, ben de çaktırmadan bakıyorum. Onlar çakıyorlarmı çakmıyorlar mı bilmiyorum. Bu ayıp mı oluyor, olmuyor mu onu da bilmiyorum. Ama düşünüyorum da; bakmamı istemiyorlarsa onlar da açmasınlar efendim ! Onlar açacak ama ben bakmayacağım! Bu zulümdür beyler zulüm. Ne demokrasiye sığar ne de cumhuriyetin temel ilkelerine. Hatta insan haklarına bile aykırıdır diye düşünüyorum. Hem biz de şeymiyiz yani....... "taşmıyız"..Biz de etten, kemikten, deriden ve hormonlardan yapılmışız, di-mi efem..

Sevgili hanımefendiler.. Siz siz olun, öyle diyetmiş, yok efendim rejimmiş, böyle kötü şeylere takılıp, göbeğinizi falan eritmeye kalkmayın. Bırakın göbeğiniz bütün güzelliğiyle, bütün haşmetiyle ve bütün seksepaliyle yerli yerinde kalsın. 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sayın İnal, bence siz blog yazarlığına iyiden iyiye ısındınız. Bu yazınız tam kıvamında. Üslup olarak çok beğendim, okurken çok keyif aldım. Ayrıca yazdıklarınıza da yüzde yüz katılıyorum. Kadın yuvarlak hatlarıyla kadındır. Mankenler canlı elbise askısı vazifesi görürler, şahsen hiç itibar etmem, dönüp te bakmam. Selam ve saygılarımla.

Güz Özlemi 
 23.03.2011 12:41
Cevap :
teşekkürler..  25.03.2011 13:25
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 326
Toplam yorum
: 181
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 918
Kayıt tarihi
: 10.03.11
 
 

Okullar: TED Ankara Koleji, ODTÜ, Bogaziçi Üniversitesi (Master) İş Hayatı: Philips, Anadolu Endü..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster