Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Kasım '07

 
Kategori
Özel Günler
Okunma Sayısı
782
 

Kurbanlarınız Darüşşafaka'ya

Ömrünüzde hiç bağış yaptınız mı?

Yapmadıysanız, onun verdiği huzuru bilmeniz mümkün değil. Sanırsınız ki, bağışınızı kabul edenlerin dertlerine derman, yaralarına merhem olmuşsunuzdur. Kendinizi x-large kanatlı melek gibi hissedersiniz. Yine de uçmaya kalkmayın, kanatlarınız iyi monte edilmemiş olabilir.

Önümüz kurban. Şayet bugüne kadar hiç bağış yapmadıysanız, işte size o huzuru tatma fırsatı. Kurbanlarınızı Darüşşafaka’ya bağışlayın!...

Şayet bağış yapmanın ve kurban kesmenin verdiği iç huzurunu daha önce yaşadıysanız, bu yılki sevabınızı Darüşşafaka’dan kazanın. Orada, toplumun en yoksul kesiminin, en seçkin çocukları eğitim görüyor. Sizin bağışlarınızla belki daha iyi laboratuarlarda ders yapacaklar, belki daha iyi bilgisayar kullanacaklar, belki de daha iyi beslenecekler.

Karşılığında ne mi alacaksınız? Sadece iç huzuru ve sevap! Yetmez mi? Yetmez diyenlere benden promosyon: Sırat köprüsünü geçerken sizi sırtımda taşımayı taahhüt ediyorum. Köprü bizi tartarsa ne âlâ. Tartmazsa, aşağıda yalnızlık çekmezsiniz en azından.

Üstelik işiniz o kadar kolay ki! http://www.darussafaka.org/bagis.asp adresini tıklayın, bağışınızı otomatik olarak yapın. Yok, ben internetten ve bilgisayardan anlamam, Bülent Ecevit gibi daktilo aşığıyım diyorsanız, 0216 464 43 68 veya 0216 444 1863 no’lu telefonları çevirin.

Haydi! Kurban bağışları bu yıl Darüşşafaka’ya!...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

BENDE YÜREKTEN DESTEKLİYORUM.İNSANLAR NE OLDUM DEMEMELİ.YOLUMUZ ORAYA BİR GÜN DÜŞERSE ANLARIZ AMA ALLAH BİZLERİ ORAYA ATACAK NESİLLERİN ELİNE KOYMAKTAN ALIKOYSUN.BİZ ONLARI KÜÇÜKKEN BAKIP BESLERKEN SOKAĞA ATMADIK.ADAM OLSUNLAR DİYE ÜZERLERİNE TİTREDİK.BİR TERAZİ,MENDİL,BOYA SANDIĞI VERİP ELİNE İŞTE HAYAT BU DEYİP SOKAĞA SALMADIK.ETMEDİKKİ BULAK. AMA GENEDE BELLİ OLMAZ. EN İYİSİ İYİ GÜNÜMÜZDE ELİMZDE İMKAN VARKEN YARDIMLARIMIZI YAPALIM.BU KONUDA SİZE KATILIYORUM.SAYGILAR.

ERHAN TARIK A. 
 05.08.2010 13:49
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 172
Toplam yorum
: 304
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 2115
Kayıt tarihi
: 03.10.07
 
 

1958'de Trabzon'da doğdu. Darüşşafaka Lisesi ve M.Ü. Siyasal Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster