Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nden mezunum, beş yıl önce kendi şirketimi kurdum. Evliyim, iki çocuk sahibiyim. Çok yoğun çalışmama rağmen yazmak benim tutkum. Düşüncelerimi çok kolay yazıya dökebiliyorum ve insanlarla düşüncelerimi paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Tam anlamıyla araştırmacı bir kişiliğ..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İnsanlardan kaçarak sorunları çözemeyiz

Merhaba, Allah için daima doğruyu söylemek gerek ve hakkı savunmak gerek, insan zarar görecek olsa da bundan asla taviz vermemeli. Allah sonuçta herşeyi biliyor ve görüyor, onun adaleti hepimize yeter. Mutlaka blog sayfama uğramanız dileğiyle, saygılar.

15 Mart 2017 20:50
Tek arzum var : Türkiye' mizi Dünyanın bir numaralı ülkesi olarak görmek.

Değerli kardeşim, yazınızı okudum, ben size sorunuzun cevabını vereyim. Türkiye'yi kurtaracak olan ne paradır, ne işadamları, ne kültürlü insanlar ne de kurulan fabrikalar ve yapılan yollardır. Türkiye'nin kurtuluşu ve yükselişi ancak insanların yüzünü samimiyetle Allah'a dönmeleriyle mümkün. Bunu da tek başlarına yapamazlar. Bir lider gerekiyor, o da Hz. Mehdi'dir. Hz. Mehdi vesilesiyle Türkiye şahlanacak, hem de kısa bir süre içinde. Bu yüzden hiçbir şekilde ümidinizi yitirmeyin, sadece Allah'a dayanıp güvenin. Saygılar.

22 Şubat 2017 14:18
Milliyet Blog'da Yazmak ve "Güvenilir Üye" Tanımı

Bende sizi mutlaka kendi blog sayfama bekliyorum. Bende uzun süredir Milliyet Blog'da yazıyorum, benim yazılarımı okudunuz mu bilmiyorum ama bence yazı hikmetli olmalı, mutlaka okuyana birşeyler kazandırmalı. Saygılar.

20 Ekim 2016 13:13
 
Toplam blog
: 1708
Toplam yorum
: 277
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 1764
Kayıt tarihi
: 22.04.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster