Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Eylül '07

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
597
 

Milliyet Pazar’da Milliyet Blog

Milliyet Pazar’da Milliyet Blog
 

Bugün Milliyet Pazar’da Milliyet Blog anlatılmış (1). Aslında "mış" ile anlatmam pek doğru olmadı, hafta içinde böyle bir yazı yayınlanacağından haberim olmuştu. Bu yazı için blog yazarlarıyla sanal röportaj yapılmıştı.

Milliyet Pazar’daki yazıda Başak Hanım Milliyet Blog’u çok güzel anlatmış. İçeriğinden, son günlerdeki tartışmalardan sözetmiş. Benim yazdıklarımdan da bir alıntı yapılmış: “Yazılarımın yalnızca bir kişi tarafından okunması bile yeterli. Milliyet Blog'da yazar olmak her yazmak istediğimde yazacak bir köşem olduğunu hatırlatıyor bana.”

Şimdi düşünüyorum da sanal röportaj yapılan her blog yazarı benim kadar çok şey söylemişse, tüm Pazar ekini ayırsalar yetmezdi. Neden kısa alıntılar yaptıklarını çok iyi anlıyorum.

Milliyet Blog sayfalarında fotoğrafım yerine gölgelerimi yayınlamamı tartışmıştık Milliyet Blog yazılarımdan birinde. Bugün gazetede fotoğrafım yayınlanmış, sağ üst köşedeki boynunda fotoğraf makinası asılı olan benim. Artık gizli değil, gerçek bir kişi oldum!

O sanal röportaja yazdıklarımı ve gönderdiğim fotoğraflarımı bugünlerde Milliyet Blog’da yayınlarım. Diğer blog yazarlarına da aynısını öneriyorum.

Her yazmak istediğimde bir köşem olması gerçekten büyük bir şans, 21 Eylül Cuma günü annemi ve babamın 50. yılını değişik şekilde kutlamak istediğimde, 23 Eylül Pazar günü ekinoksu anlatmak istediğimde bunları yazacak bir köşem olması çok güzel.

İnebolu, 23 Eylül 2007

(1) 2 bin 360 yazarlı gazete: http://www.milliyet.com.tr/2007/09/23/pazar/paz02.html

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Ah keşke o gayretler yine olsa. Milliyet gazetesi okumaya başlasam. BİR BLOG KÖŞESİ OLMALI!! Aradan geçen zaman zarfında bakın 'Çınar'olduk... Umarım mutluluklar daim paylaşılır

DivanyoluY 
 04.10.2013 12:31
 

Ne iyi etmiş yazmışsın Sevgili Aydın. Bu sayede ben sana ulaştım. Sen beni Milliyet Blog'da yazmaya özendirdin. Zaten yazmayı çok severdim ama kimseyle paylaşamazdım. Çok mutluyum sağol.

Gürsel Yüce Tercan 
 23.09.2007 14:57
Cevap :
Mutlu olmana sevindim. Hepimiz birer tuğla koyarak Internet'teki Türkçe içerik için katkıda bulunuyoruz. Teşekkürler Gürsel.  26.09.2007 0:01
 

Allah köşenizden ayırmasın efendim.
Gönül notum:Geciken teşekkürlerimi lütfen kabul ediniz. Saygılarımla.
''Melekler yüreğinizden öpsün''
Sabiha Rana.

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün 
 23.09.2007 12:15
Cevap :
Sabiha Hanım, güzel dilekleriniz için teşekkürler. Artık herşeyi çabuk mu unutur oldum acaba dedim kendi kendime, gönül notunuzdaki geciken teşekkürünüzün nedenini bulamayınca. Saygılarımla.  26.09.2007 0:04
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1735
Toplam yorum
: 2342
Toplam mesaj
: 230
Ort. okunma sayısı
: 2348
Kayıt tarihi
: 22.09.06
 
 

27 Mart 1959'da İnebolu Yeşilöz Köyünde doğdum. Yeşilöz Köyü İlkokulu, Yeniyol İlkokulu, İnebolu ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster