Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Nisan '13

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
242
 

Nerde Milliyet Blog'un akilleri?

Nerde Milliyet Blog'un akilleri?
 

Şüphesiz hayatımın en önemli mihenk taşlarından biriside Milliyet Blog’dur. Çünkü Milliyet Blog’da yazmaya başladıktan sonra  “neden gazetede yazmıyorum?” diyerek yerel gazetede köşe yazısı yazmaya başladım, sonra lise bitti “neden gazetecilik okumuyorum?”  falan derken  gittim gazetecilik bölümünü tercih ettim ve şu an Antep’te okuyorum.

Fakat yazmaya başladığım Milliyet Blog’la şu an ki Milliyet Blog arasında dağlar kadar fark var. Burasının akilleri yok arkadaşlar. Daha doğrusu vardı gittiler.

Milliyet Blog’da beş yıl öncede yazanlar iyi bilir, aile gibiydi burası. Belli başlı akillerimiz vardı. Neredeyse yazılan her yazıyı okurdu, kendileri en az kırk yaş üzeriydi. Benim gibi yeni gelmiş gençlere yol gösterirdi bazen sert bazen yumuşak. Mesela bana çok dediler bırak bu işleri senden yazar falan olmaz diye.  

Kimdi bu akiller derseniz Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün, pirmete, rahmetli Mustafa Mumcu, Dilek Çınar, Necip Köni - Adana / TR, Ahmet Üstündağ… Diye gider akiller listesi. İlk başta kabullenmezlerdi fakat devamlılık gördükten sonra bir tutarlardı seni kafanın üzerinden vura vura yükseğe çıkarırlardı.

Çok şanslıydık o zamanlar, keşke hala devam ediyor olsalardı akilliğe çünkü hala ihtiyacımız var yol göstericiye.

Saygılarımla.. 

www.mehmeteminztrk.com

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

İlk geldiğin gün nasılsan bugün de öylesin be Emin:)) Lise, üniversite hikâye:)Görünen o ki,Antep güneşinin altında yeni bir şey yok! Ne kadar hazin değil mi? Üzüldüm tabii:)

Ümit Culduz  
 07.04.2013 22:31
 

Kimsenin gittiği yok,sadece nöbet değişimi var,Sabiha Rana gittiyse yeni Sabişler(Duygucan,Tly ve diğerleri) yolda. Yanlışınız var bence.

Kerim Korkut 
 06.04.2013 8:02
 

Dedikleriniz çok doğru, saydığınız ve sayılamayan daha pekçok akil adamları burada bıktırdılar.Ancak;yine de MB farklı bir çizgide. O dönemlerde bizler yazılarla fikir paylaşır, bulmacalarla blog yazarlarını tanıtmaya çalışırdık.Gerçekten aile gibiydik. Blog yazarları toplantıları olurdu. Kendi şehrimizde arkadaşlıllarımız olurdu.Bence, sizi vekil filan bırakmamışlar.

Bosnalı 
 05.04.2013 23:10
 

sairim seni vekil birakmislardir. Haydi akil adamim!!!

Newyorker 
 05.04.2013 17:40
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 352
Toplam yorum
: 624
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 3075
Kayıt tarihi
: 02.08.08
 
 

1989’da Aksaray’ın Eskil ilçesinde doğdu. İlköğretimini 2004 yılında Eskil Cumhuriyet İlköğretimi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster