Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Kuşkayası (Turgut Erbek)

http://blog.milliyet.com.tr/kuskayasi

Edebiyata ortaokul yıllarında şiirle merhaba dedim. O yıllarda şiirlerim ve yazılarım yöresel gezetelerde yayımlandı. Yeniden yazmaya radyo oyunlarıyla başladım. 1990 yılından bu yana TRT radyolarında 28 oyunum yayımlandı. Dört çocuk kitabım ve yetişkinler için "Suçsuz Kadınlar" adlı romanım yayımlandı. Ya..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Tanrının Elleri.

Sizi yürekten kutluyorum. Samimi olmak gerekirse yazınız beni şaşırtmadı, çünkü böyle usta işi bir anlatımı sizden bekliyordum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

06 Mayıs 2010 10:41
Sevmek ya da sevmemek

Yazınızı ilk okuyan olarak ilk yorum da benden gelsin istedim. Ben Yaşar Kemal'in İnce Memed'i sevmediğini fikrine katılmıyor ve bu haberin maksatlı yapıldığını düşünüyorum. İnce Memed, Yaşar Kemal adını dünyaya duyuran ve onu evrensel yazar yapan bir başyapıttır. Sizinde yazdığnızı gibi, yazar her yazdığı karekteri sevmek zorunda değildir ama hiçbir yazar bir kitabını diğerlerinden ayırmaz ve de hepsini aynı ölçüde sever. Çünkü yaratan kendisidir ve hepsi onun çocuklarıdır. İnsan beyninin ürünü sevmemezlik yapamaz. Yazmanın ne kadar zor ve zahmetli bir iş olduğunu bilenlerin bu habere inanacaklarını sanmıyorum. Selamlar, saygılar...

13 Nisan 2010 19:19
Köy Enstitüleri

Bu güzel yazı için teşekkürler...

23 Şubat 2010 10:11
 
Toplam blog
: 72
Toplam yorum
: 327
Toplam mesaj
: 21
Ort. okunma sayısı
: 1484
Kayıt tarihi
: 23.07.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster