Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Atadan dededen Antalya'lıyım ve Antalya'da yaşıyorum. Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Bölümü mezunuyum ama çalışmıyorum. Evliyim ve iki oğlum var. El sanatları ile ilgili pek çok hobiyle uğraştım ama en son genç kızlık hobim olan fotoğraf iki yıl önce tekrar hayatıma girdi ve bir daha çıkmadı..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kızılcık tarhanası

Geçtiğimiz hafta sonu Kastamonu'nun sahil ilçelerini gezerken gördüm kızılcık tarhanasını ve iki kilo aldım.Bir kilosunu eşe dosta dağıttım tadına bakmaları için.Kalanını da arkadaş toplantılarında ve evde tüketmek için kendime sakladım.Bakalım beğenecekler mi? Ben oradayken tadına bakmak nasip oldu:)

26 Ekim 2011 10:37
Fırında kızartma

Bir de bu şekilde deneyelim.Tefalin yeni ürünü actifry'ını aldım ama nedense normalde yaptığım kızartmanın tadını aldığım söylenemez.Senin yönteminle lezzetini bulabilecek miyim bakalım.

03 Ağustos 2011 23:29
Sevgili Atatürk

Dünden beri içimde yaşadığım duygulara öyle güzel tercüman oldu ki bu yazınız, teşekkür ederim.İçimden geçenleri yazmaya kalktım dün bir an ama kantarın topuzunu kaçıracağımı hissedip vazgeçtim sonra.

13 Haziran 2011 11:55
 
Toplam blog
: 4
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 635
Kayıt tarihi
: 16.12.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster