Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Türkiye'nin kısa espri konusunda en çok üretken ve tanınmış mizah yazarlarından birisiyim. 30 yılı aşkın bir süre, çok çeşitli gazete, dergi ve kitaplarda sayısız çalışmam yayımlandı. Aynı zamanda şiir de yazıyorum. Pek çok değerli gazeteci köşelerinde esprilerime , yazılarıma ve şiirlerime yer verdiler.   

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Görüşürüz Bir Yerlerde !...

Sayın Cemile Torun gibi benim blogdan ayrıldığımı düşünenler olmuş. Blogdan ayrılmıyorum. Yalnızca Milliyet Blog'a ara verişimin nedenlerini kdilim döndüğünce anlattım.

23 Ekim 2018 12:00
Halkın Hakları

Siz hala derdimi anlayamadınız. Ben yazınızda beni rahatsız eden bir şeyin olduğunu söyledim mi arkadaşım ? ''. Ben dil ve anlatım konusunda daha özenli olmanızı istedim hepsi bu.Bir tümce verdim '' Son yıllarda özellikle insanlar lehine iyileşmeler var ''. Ben de diyorum ki , dünyayı insandan başka canlılar mı yönetiyor ? . '' Son yıllarda özellikle tüketiciler lehine iyileşmeler var '' deseydiniz ölür müydünüz ? Siz bunu düşünün.

30 Nisan 2016 18:59
Halkın Hakları

Biraz daha dilinize özen gösterseniz bence hiç fena olmaz. '' Son yıllarda özellikle insanlar lehine iyileşmeler var ''. Dünyayı robotlar mı yoksa insandan başka canlılar mı yönetiyor ki böyle yazdınız...

29 Nisan 2016 13:58
 
Toplam blog
: 75
Toplam yorum
: 62
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 5693
Kayıt tarihi
: 24.04.15
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster