Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Şubat '07

 
Kategori
Sevgililer Günü
Okunma Sayısı
1197
 

Sevgiliye

Sevgiliye
 

Bugün sevdaya yazılı gün. Yüreğimizdeki aşkların en güzelini nasıl ifade edeceğimizi bir türlü bilemediğimiz. Günlerdir her yerde reklamlar var şunu alın bunuda alın, en iyi hediye, uzayıp giden bir liste yapabilirsiniz. Çiçek fiyatları yine katlanmıştır tabiki tüm ahlaksızlığı ile. Yani sevdiğini çiçekle anlatmak kazıklanmak demek.

Tüm bunlara bakınca ne kadar kirli yaşanmaya başlamış oysa diyorum. Oysa sevdiğimize verebileceğimiz en güzel armağanlar yüreğimizin ta derinlarinde gelen içinde yalan olmayan sevgilerimizdir . Sevdiğinize en içten gülümsemenizi verin asla kazıklanmayacaksınız. En sıcak öpüşünüzü, sevda dolu bir dokunuşu, sevdiğinin gözlerinden sonsuz bir maviye gidin orada tüm aşkları bulacaksınız. En saf en temiz yürek çarpısında saklı belkide en güzel hediye. Kimbilir belkide ömrünüzde ilk defa yazacağınız bir mektupta saklıdır en güzel hediyeniz. Ya da bir gitar ezgisinde. Bahar kokulu bir çiçekte, bir dal parçasında ellerinin sıcaklığında yar' e sunulan.

Yıllar yılı hayatta kimler gelir kimler gider oysa her 14 şubatta tatlı bir telaş başlar. Bense sorarım neden yaşanan bir yıl değilde anlık tatlı telaşlarda yaşanır. Bugün ne hediye ne çiçek alın sevdiğinize. Onu alıp kırlara çıkın. İçinizdeki tüm sevgilerle. Uzaklardan kalan sevgiliye sıcacık bir mail yada mektup atın yürekten tane tane dökülen sözcüklerden. Aşk adına aşkı yaşayın tüm sıcak anlarınızla.

Her dem sıcak demli bir çayda aldığımız bir yudum, bazen sevgi olur bazen aşk. Bazende ellerinden gelen sıcak dokunuş. Hiç bir şey yarin yanağından daha tatlı bir hediye değildir oysa. Boşuna telaş etmeyin.

Verin kendinizi sevdiğinize onun ruhuna girin teklifsiz. Sevmediğiniz tüm zamanların acısını alırcasına sevin bu gün aşkla bağlandığınız sevgiliye. Derinlerde gelemeyen sevgiyi, hiç bir hediye telafi edemez.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Çok haklısınız, sevenler en azından bugün yalansız ve içten anlatsınlar duygularını sevdiklerine. Önelerilerinizi çok beğendim, umarım bunları uygulayanlar çıkar yazınızı okuduktan sonra... Saygı ve sevgiler

drgayemm 
 14.02.2007 10:31
Cevap :
çok teşekkürler. aslında yaşamdan beklediğimiz biraz içtenlik değilmi.  14.02.2007 12:49
 

Bugün benim en güzel hediyem, sayfalarca yazıp hakkında yine kendi elime tutuşturduğum kağıtlarım olacak... Aslında diğer günlerden de pek farkı olmayan... En güzel şey, eğer kelimelere dökülemiyorsa yazmaktır. Sevgi dolu günler...

guguk kuşu 
 14.02.2007 10:28
Cevap :
yazmak hayat verebildiğimiz en güzel armağanlardan biri. her şey gönlünüzce olsun. sevgiler.  14.02.2007 12:49
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 143
Toplam yorum
: 383
Toplam mesaj
: 116
Ort. okunma sayısı
: 2641
Kayıt tarihi
: 01.07.06
 
 

Ziraat mühendisi ve iktisatçıyım. yatırım danışmanlığı ve kişisel gelişim konularında  Simurg Con..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster