Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Ocak '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
429
 

Söyleyeceğim çok şey var! (Blog Yazı Dizisi 4/FİNAL 2)

Söyleyeceğim çok şey var! (Blog Yazı Dizisi 4/FİNAL 2)
 

Şöyle şık şapkalı bir "a" harfim hiç olmadı :))


<ı>“KARARLARIM VAR BENİM! : ))”

<ı>

* Arşivimden önerdiğim yazılarımı sıkça değiştireceğim ki yazılarım sıradanlık kazanmasın.

* Bana gelmiş olan yorumları mümkününce öksüz bırakmayacağım ve cevap vereceğim. (Ama yorumları yayınlamama hakkımı elimde tutarak) Cevap verirken sıradan cevaplar kullanmayacağım; “Yorumunuz için tşk." , “Katkınız için tşk.” v.s. Elimden geldiğince orijinal cevaplar yazacağım.

* Şu blog dünyasından göçüp gitmeden : ) BURÇLAR ve FUTBOLLA ilgili hiç değilse birer yazı yazacağım.

* (En zor kararım) Yazılarımı tek tek inceleyip, devrik bulduğum cümleleri, imla hatalarını, anlatım bozukluklarını hoş görünün ötesinde kusursuz kılmaya çalışacağım ki yazıların kalitesi daha da artsın. (Tamam imla yazarken bile hata yaptım ama ben bilmiyorum “şapkalı a” nasıl yazılıyor. Bilgisayar beni uyarmıyorsa "hala"larım “hala” , "kar" larım “kar”, "imla" larım “imla” olarak şapkasız kalıyor. Çok şükür ki; şikâyet, kâğıt ve benzerlerini kurtarıyorum : )) )

*Bundan böyle; girdiğim yeni bloglara bir de köşe ekleyeceğim. İlgimi çeken haberlerden, sesini duyurmak isteyen kitlelerden, beğendiğim ve nefret ettiğim programlardan filan bahsedeceğim. Hay Allah! Şimdi bunun içinde bir isim bulmam gerekecek; uzatmalar, dip notlar, sığ notlar, son notlar, ekler (bak hem de pasta ismi), ek 1, ek 2, öz Lavinya seyahat… Neyse, sonraki bloğa kadar düşünürüz artık.

* (En önemli kararım) Sonunda blog yazmanın da ciddi bir iş olduğuna ikna ettiğim eşime artık kendime bir LAPTOP almak için baskı uygulayacağım. (Bu tip kararlar ikimizin birden imzasından geçer de : )) )

SAYGILARLA

LAVİNYA ÖZ.

(“Baskı” dediğime bakmayın en çok ağlarım :) Allahın izniyle önce sağ salim askerden gelsin de “baskı” sonraki iş) :)))

BİTTİ

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

ay sende mi asker yolu bekliyosun bizim 96 günümüz kaldı offff nasıl bir özlemek bu dimi sen anlarsın beni zaten diyodum bu kız da bişe var benden diye bak dogru cıktı iimi

seni özledim 
 31.01.2008 16:37
Cevap :
Evet bende asker yolu bekliyorum. Allahın izniyle bizim de 2 ayımız kaldı. Allah tüm askerlerimize hayırlı tezkereler versin :) AMİN(Senin bahsettiğin üç yazı şimdi yok niye?)  31.01.2008 22:07
 

Sen ve diktelerin ,imlan vb lerinden gelen positif dalgalar şapkanın altında gizlenemiyor ki .Benden daha mı delisin?.Ama ben bu yazından ne anlaDIM BİLİRMİSİN? kIZIM SANA SÖYLÜYORUM ,GELİNİM SEN ANLA.Yorum yapmak için yorum yapılırmı senin nakli,n olmasa ben akledermiyim .Müneccim olamadım ki henüz.Sözlerinde bir sitem var .Siteem sevgiden doğar.Sen gel yeterki bana de ki uçuk kız olmadı...de dahada bir uçarım olmayana ergi ile .Sağlıcakla kalasın .Seni herkes arasın.Ve sende hep yazasın ,hatta bir yerlerdeki gibi dinletesin en güzel notalarla müziğini .bu kadar çok uzun yorum olmaz kısa kes demedikçe harfin sonuna kadar devam seni yormaya.Bir de güzel gözxlerinwe acımasam .İstatikçiler kraliçem benim .Senin için bir re4korlar kitabi mı hazırlasak acaba.Sen kadar çok yönlü olamıyom ki ben .Eyvah şimdi burada ne çok yazım kılavuzuna gerek var .Onu da yitirdim hafızamla birlikte .Ne demiştimki ben ?bir sayfa açarsam adımı böyle koyacağım ."ne dedim şimdi ben?"beğendinmi?saygılar..

ütopik 
 29.01.2008 13:54
Cevap :
Öncelikle ağzından damlayan ballara teşekkürler.Sonralıkla yorumlarımda sen tüm karakterleri tüket isterim.Hem sana armağan ettiğim senin bana armağan ettiğin :)) şarkıyı dinledin mi op'de :) Ayrıca da "ne dedim şimdi ben?" harika bir isim SEVGİLER (Bana kaçıncı keredir rekortmen filan diyorsun.Nerde yahu rekortmenlik? Henüz öyle bir sıfatı hakettiğimi düşünmüyorum :) )  29.01.2008 15:25
 

Kavuşmanız en önemlisi,öbürleri nasılsa olur. Ne zaman geliyor kısmetse?

sessiz-çığlık 
 29.01.2008 12:29
Cevap :
Allahın izniyle mart'ın sonunda yanımızda :)) Bir şey kalmadı gerçi ama ne çok zormuş bu bekleyiş.Rabbim gözü yoldakileri hep kavuştursun AMİN  29.01.2008 12:49
 

Valla ne diyeyim ? Hayırlısı olsun.Güzel kararlar. En güzeli laptop muydu topütop muydu o var ya işte o. Sabir batarya olmaktan çıkıp motorize birlik olma vakti geldi desene :)

basak_33 
 28.01.2008 12:52
Cevap :
Bence artık lüksten çıktı :) Hele hele benim için en mühim ihtiyaç :)) SEVGİLER  28.01.2008 13:25
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 80
Toplam yorum
: 622
Toplam mesaj
: 104
Ort. okunma sayısı
: 1741
Kayıt tarihi
: 14.05.07
 
 

1975 ANKARA DOĞUMLUYUM, 15 YAŞIMDAN BERİ YAZARIM(yazmak fiilinin geniş zamanlı kullanımıyla) evli..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster