Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Ocak '19

 
Kategori
Kitap
 

"Sevgiyle Gelen" Çıktı!

Sevgiyle Gelen, Tüm Kitapçılarda… Gazeteci ve Yazar Etem Sevik’in hayatın boyutlarına ışık tutan kişisel gelişim kitabı  Sevgiyle Gelen, yayınlandı.

Gazeteci ve Yazar Etem Sevik, bir yıl aradan sonra kişisel gelişim kategorisinde yazdığı Sevgiyle Gelen adlı yeni kitabıyla, sevenleriyle bir araya geliyor…

Etem Sevik’in, her kesimden insana yaşam kılavuzu sayılacak yeni kitabı Sevgiyle Gelen Cinius Yayınları’ndan çıktı.

Etem Sevik, Yaşadıkça Öğreneceksin adlı öykü kitabından sonra yazdığı yeni kitabında sevenlerinin alışkın olduğu ve çok özlediği özgün yorumuyla okurlarına modern hayatın içinde karşılaşılan zorlukları ve bunların üstesinden gelebilmek için yapılması gerekenleri anlatıyor.

Etem Sevik, Sevgiyle Gelen kişisel gelişim kitabında herkesin özlemini duyduğu güzel bir hayatın var olduğu gerçeğini ve dünya üstündeki tüm kara ışıkların aydınlığa çıkma ihtimalini ortaya koyuyor. Yazarın keskin kalemi ve hayat macerası aynı kitapta buluşarak, okuyanların ve görenlerin kalbine isabetli bir atışta bulunuyor.

Gazeteci ve Yazar Etem Sevik, 08 Şubat- 24 Şubat tarihleri arasında Ankara Kitap Fuarı’nda Sevgiyle Gelen kişisel gelişim kitabını, okuyucuları için imzalayacak. 
Sevgiyle Gelen, Arka kapaktan; Yazarın kendine ait sözü: “Yazarların memleketleri yoktur, yeryüzü vatanlarıdır.” 

 
Toplam blog
: 643
: 67
Kayıt tarihi
: 20.02.17
 
 

Eğitim Durumu Halkla İlişkiler Yüksek Lisansı İsletme Fakültesi Sosyoloji Bölümü Gazeteci ..