Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Ocak '22

 
Kategori
Astroloji
 

1 Şubat Kova Yeniayı

1 Şubat Salı, İstanbul saatiyle 08:45’te Kova burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Hava elementinin yoğun olduğu bu yeniay mantığın duygulara ağır basacağını gösteriyor.
Uzun zamandır üzerimizde hissettiğimiz baskıdan kurtulup yeni bir adım atma isteğinde olacağız. Aslında kısıtlanma hali devam ediyor ve biz de farkındayız. Fakat Uranüs’ün sert açısı, bizi cesaretimizin olmadığı noktalarda farklı bir şekilde eyleme geçmeye mecbur bırakacak. Bu sebeple bir yandan engellenmeyi, bir yandan da harekete geçme halini yaşayacağız. 
Kova burcu önce bireysel olarak başlayan ve bireylerin etkileşimleriyle de toplum değişimini tetikleyen bir yapıya sahiptir. Bu sebeple grupların karşı karşıya gelişi gündemde olacak.
Yeniay sürecinde finansal konularda ileri dönük hedefler belirleyebilir, bu doğrultuda planlar yapabiliriz. Özellikle toprak grubu burçlar (Boğa, Başak, Oğlak) bu süreci etkin kullanabilirler. Fakat Merkür’ün retro harekette olduğunu unutmamakta fayda var. Yeniayın getireceği farkındalıkları olgunlaştırıp, adımlarımızı 5 Şubat sonrasına saklarsak daha verimli sonuç alırız.
İkili ilişkilerin de etkileneceği bir dönem. Özellikle yara aldığımız noktalardan özgürleşmek isteyeceğiz.
Kova burcunun klasik ve modern yöneticilerinin sert açıları ve yeniayla etkileşimleri de elektrikle ve hava olaylarıyla ilgili sorunları, yer hareketlerini tetikleyebilir. Yine bu dönemde kalp ve tansiyon rahatsızlıklarında artış yaşanabilir.
Doğum haritalarında sabit burçların (Aslan-Akrep-Kova-Boğa) 12 derece civarında önemli vurgusu olanlar ve 29 Ocak-5 Şubat, 30 Nisan-6 Mayıs, 1-8 Ağustos, 1-8 Kasım doğumlular bu yeniaydan daha yoğun etki alacaklar.
Hepimize engelleri rahatlıkla aşabildiğimiz bir yeniay süreci dileğmle sevgiler.
Aslıhan Doktoroğlu
Astroloji ile ilgili bireysel danışmanlık için;
www.astrolojihan.com
Facebook / Instagram / Twitter @astrolojihan
 
Toplam blog
: 132
: 78
Kayıt tarihi
: 22.11.19
 
 

Astroloji konusunda düzenli yazılar paylaşıp, söyleşiler yapıp bir yandan da bireysel astroloji dan..