Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Ocak '22

 
Kategori
Astroloji
 

31 - 06 Şubat 2022 Astroloji

31 - 06 Şubat 2022 Haftalık Burç Astroloji: 31 Ocak Haftanın En Yoğun Günü! 03 Şubat Ay ve Jüpiter Süper!
 
31 Ocak -7 Katsayısı ile Haftanın En yoğun günlerinden olup bugünde Ay, Merkür, Venüs, Mars ve Plüton Transitlerinin Oğlak burcunda -1 katsayısında yığılma meydana getirdiklerini görmekteyiz. Oğlak burcu hangi evimize denk geliyorsa 31 Ocakta o konulardan kaynaklı sorunlar oluşabilir. Örneğin Yükselen Aslan iseniz 6.ev Oğlak burcu olduğundan sağlık, hizmet, iş arkadaşları, çalışanlar, ev hayvanları ile ilgili kısa hayatınızın temel rutin düzeniyle ilgili olumsuzluklar oluşabilir. Yükselen Aslanlar Natal Güneş ve Marsları Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Terazi, Akrep iseler 31 Ocakta hayatlarının rutin düzenleri bozulabilir. Bu kişiler 6.evi sembolize eden bir takım sağlık sorunlarıyla, iş arkadaşları, çalışanlar yada varsa ev hayvanlarının sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirler. 
 
31 Ocakta Tr Ay bilhassa Natal Güneşi Boğa, Akrep olanları son derece olumsuz etkilerken Natal Marsı İkizler, Yay olanlara ise çeşitli fırsatlar sunabilir. Örneğin 31 Ocakta Natal Güneşiniz Boğa Marsınız İkizler ise ve Tr Ay 6.evinizdeyse hayatınızın rutin düzeni bozulduğundan dolayı huzurunuz kaçabilir ama bu durum size yeni fırsatlar da sunabilir. 31 Ocakta Boğa ve Akrep burçları Tr Ay bazında (ev, aile, anne, annelik, gayrimenkul, vs) çatışabilir. Bu yüzden 31 Ocakta Boğa ve Akreplerin karşı karşıya gelmemesi gerekebilir. Natal Güneşi Boğa Marsı Akrep olan birisi de Tr Ay bazında (hangi evindeyse o konularda) içsel çatışmalar yaşayabilir. 
 
31 Ocakta Tr Merkürde Oğlak burcunda -1 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep, Kova olanları olumsuz etkilerken Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlara çeşitli fırsatlar sunabilir. 
 
Hafta boyu ve bilhassa 31 Ocakta Tr Venüs -1 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık olanları olumsuz yönde etkileyebilir. 
 
Hafta boyu ve bilhassa 31 Ocakta Tr Mars Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak**, Terazi, Akrep, Yay, Balık** olanları olumsuz etkilerken Natal Marsı Aslan, Kova olanları olumlu yönde etkileyebilir. 
 
31 Ocak ve 01 Şubatta zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, volkanik patlamalar, göçük ve toprak kaymaları, şiddet ve terör olayları, yangın ve patlamalar çoğalabilir. 02 Şubatta ise olumsuz hava koşulları ve kazaları ağırlık kazanabilir.
 
04 Şubatta Tr Ay Balık burcunda ve +4 katsayısında olsa da Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burcundan ülke ve kişileri olumsuz yönde etkileyebilir. Tr Ay olumsuz anlamda güvenlik problemlerine ve verimsizliğe işaret etmektedir. 04 Şubatta Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlakların Tr Ay hangi evlerindeyse o konularda dikkat etmeleri gerekebilir.
 
03 Şubatta Ay ve Jüpiter (+5) Süper!
 
03 Şubatta Balık burcundaki Ay ve Jüpiterin +5 katsayısıyla bilhassa Natal Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanlar süper olumlu etkiler verebileceğini görmekteyiz. 
 
Kişisel olarak Natal Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanların 03 Şubatta Tr Ay ve Jüpiter (Balık) hangi evlerine geliyorsa o konularda verim, güvenlik, hukuki konularda olumlu etkiler almaları olasıdır.
 
31 Ocak, 01 Şubat Astro Carto Grafide Tr Güneş, Ay, Venüs, Mars, Satürn, Uranüsden olumsuz etki alan Venüs, Plüto çizgilerinin geçtiği bölgelerde  zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kaymaları, göçükler, volkanik aktiviteler, şiddet ve terör olayları, yangın ve patlamalar olabilir.
 
31 Ocak Haftası boyunca Aslan burcuna denk gelen evimiz en düşük katsayıya sahip olurken Yay burcuna denk gelen evimiz en yüksek katsayıya sahip olacaktır.
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsayısını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. https://www.facebook.com/MediaCat25
 
Dip Not: Natal Gezegenlerin Katsayıları ile Astrolojik Evlerin Katsayıları karıştırılmamalıdır.
 
Yükselen Koç --------------------------------------------------
(31 Ocak 10.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 12.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen Boğa --------------------------------------------------
(31 Ocak 9.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 11.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen İkizler --------------------------------------------------
(31 Ocak 8.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 10.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen Yengeç --------------------------------------------------
(31 Ocak 7.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 9.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen Aslan --------------------------------------------------
(31 Ocak 6.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 8.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen Başak --------------------------------------------------
(31 Ocak 5.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 7.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen Terazi --------------------------------------------------
(31 Ocak 4.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 6.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen Akrep --------------------------------------------------
(31 Ocak 3.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 5.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen Yay --------------------------------------------------
(31 Ocak 2.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 4.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen Oğlak --------------------------------------------------
(31 Ocak 1.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 3.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen Kova --------------------------------------------------
(31 Ocak 12.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 2.ev Ay, Jüpiter Süper)
Yükselen Balık --------------------------------------------------
(31 Ocak 11.ev Ay, Merkür, Venüs, Mars Dikkat, 03 Şubat 1.ev Ay, Jüpiter Süper)
 
Toplam blog
: 621
: 1712
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..