Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İzmir'de yaşıyorum ve bu kenti çok seviyorum. Sanata dair herşey ilgimi çeker. İnatçı insanlardan uzak dururum, gelişmeyi, gelişmek için araştırmayı seven zeki insanlarla dostum. Bankacıyım. İşimi düzgün ve sosyal faydayı gözeterek yapıyorum. Arslan burcuyum, film izlemeyi, araba kullanmayı ve yürüyüş yapmayı severim.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İsyanı kendisine

yeryüzündeki en büyük kaos aşktır..esir alır, ve bir kaç efsane hariç,genelinde hüsran vardır..bu nedenle bu yazıdaki "ahkam kesmelerin" vardığı noktada , yada tüm noktalarda aşkın tesiri , ve bireyin, aşksızlığının verdiği depresyonun ataleti yer almaktadır..yani aşk , bir kez bünyeye girdiğinde,ilk çıkışından itibaren en büyük uyuşturucudan daha büyük bir tesirle herşeyi ele geçirir..bu tip yazılar yazdırır..aşka esir insan, aşksızlığının bir kaç gününden itibaren,kaosa,acıya ve hüsrana dair yazmaya başlar..aşkta ya ilkinde kalacaksaın,yada arınacaksın diyor,saygılarımı sunuyorum..

26 Eylül 2007 20:51
Tembeliz, tembel!

kendi çapımda,basit bir varsayıma dayanarak gözlemlerde bulundum.Hayatıma giren son üç kadınla ,yaşamımdaki değişikliğe baktım: ilk ve son kadında gayet durağan bir süreç yaşadığımı (sanat,eğlence,sex..vs..) ama bu üçlü içinde 2.sevgilimle muhteşem bir tempo yakaladığımı gördüm.Son kadınımın "tembellikle suçladığı ben", 2. kadınım için durmak bilmez bir arı idim..çünkü beni yönlendiriyor ve yönetiyordu.Evet doğru,böyleydi..Opera baleye biletler alıyor,sinemaya gitmek için elimden tutuyor,okuduğum kitaplara yorumlar yapıp beni daha da ateşlendiriyor,sexi iç çamaşırları ve küçük süprizlerle beni deli ediyor,hayır kurumlarına üyelikler başlatıp bir sürü aktiviteye sokuyordu..şimdi başta dedim ya gözlemde bulundum diye : ilk ve son kadınıma göre tembel olan ben,ikinci kadımın sayesinde hiç de tembel değildim..bu neden sizce?bence "kadın" herşeydir"erkek için"saygılar..

26 Ağustos 2007 17:44
Bu resim size ne ifade ediyor?

kaybedişimizin portresidir..

20 Ağustos 2007 22:29
 
Toplam blog
: 3
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 834
Kayıt tarihi
: 11.08.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster