Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Aralık '14

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
384
 

Bilinçli toplum, büyük Türkiye !!!!!

Bilinçli toplum, büyük Türkiye !!!!!
 

ÇOK GÜÇLÜ BİR ÜLKE OLMAK HEPİMİZİN YEGANE HEDEFİDİR !!!!!!


Türkiye Cumhuriyeti Devletinin güçlü büyümesi ve en ileri muassır medeniyetler seviyesine gelmesi için, büyük küçük her Türk vatandaşına çok önemli görevler düşmektedir. En önemli görevlerden biri özellikle ama özellikle; Vatanını, Milletini, Bayrağını, toprağını, suyunu, havasını dolayısıyla A dan Z ye Şehit kanıyla sulanmış bu toprakları; canınla, kanınla, malınla ve her şeyinle koruyup kollamaya gayret etmektir. Bu görev herkes için çok önem ihtiva eder. Tam bir vatandaşlık veya yurttaşlık bilinci ile hareket ederek sosyal ve hukuki sorumluluk sahibi olmak kesinlikle şarttır. Bu şiar içinde hareket edildiğinde ve yetişen tüm nesli bu meziyetler üzerine yetiştirdiğinde, gelecek daha emin bir hale gelecek ve ülke güven, huzur içinde büyümeye sürekli devam edecektir. Ve sonunda da  Dünya lideri olacak güce erişecektir. Bu güç hepimiz için muhteşem bir sevinçtir, mutluluktur.  
 
Bu noktada her zaman gelişmiş Ülkelerin özellikle bilim ve Teknik konulardaki durumları özenle gözden geçirilecek, önem arz eden konular tatbik edilmeye çalışılacaktır. En sonunda öyle bir noktaya gelinecektir ki; artık kendi kendine bilim ve teknikte en ileri seviyelere ulaşan bir Ülke vaziyetine dönüşecektir. Bu şekilde Ülkemiz Dünyada her zaman hatırı sayılır bir yere gelmiş olacaktır. Bu sayılanlar tabii ki kolay olmamakla birlikte, bunlar için gerçekten çok emek ve zahmet gereklidir. Toplumdaki her vatandaşın bu bilinç ve idrak içerisinde hareket etmesi en önemli noktadır. Bu nokta hiç bir zaman göz ardı edilmemelidir. Toplumu her yönüyle geliştirip daha bilinçli bir hale getirmek en vazgeçilmez gerçektir. Bu gerçeği her zaman aklımızda tutmaya özellikle ihtimam göstermek icap etmektedir.
 
Sonuç olarak; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yetiştirdiği çok önemli nice nice yiğit  evlatları olmakla birlikte; bunların seviyesine gelecek çok sayıda sırada bekleyen koç yiğitlerde hazır kıta bekleme vaziyetindedir. Vatanı ve Milleti için canını ve malını gözünü  kırpmadan ortaya koyabilecek sayısız aslanlar her zaman vardır ve var olmaya devam edecektir. Çünkü bu devlet; Türkiye Cumhuriyeti Devletidir. Her zaman özgür ve bağımsızdır. Bu vatanın evlatları da her zaman kendisine; tarihteki büyük şahsiyetleri özellikle ama özellikle  her zaman örnek almış ve almaya da devam edecektir. Gerçek güçlü Türkiye bu şekilde göklere çıkacaktır. Hep birlikte çok güçlü bir Türkiye için var gücümüzle çalışmaya ve başarmaya devam.!!!!!        

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 94
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1665
Kayıt tarihi
: 20.06.14
 
 

Üniversite, Kamu Yönetimi, Yerel Yönetimler, Çalışan, İyi bir kariyer sahibi olmak, Kitap okuma, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster