Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Emekliyim. Doğayı, Sabahın erken saatlerinde doğada yürümeyi, Hayvanları, bilhassa köpekleri çok seviyorum. Doğa fotoğrafları çekerim. İnsanları, dolu dolu yaşamayı seviyorum. İyi bir TV izleyicisiyim. İlgimi çeken her konuda film ve dizileri izlerim. 1949 Mart' da,  Aydın'ın Germencik İlçesi, Dağyeni köyünde doğdum. Köyümüz Se..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Merhaba

Merhaba Nahide Hocam, 6 şubattan bu yana yazılarınızı görmeyince bayağı endişelenmiştim. Her Milliyet Bloga girdiğimde Nahide Hocam bu gün ne yazmış diye bakmak alışkanlık oldu bende. Ne oldu diye bu süre zarfında merak etmiştim. Allahtan bilgisayarınız bozulmuş, yenileyerek tekrar yazmaya başladınız. Bir laf var cana değil mala gelsin diye.. Yeter ki sağlığınız bozulmasın, sağlığı tekrar yerine getirmek, yenisini almak imkansız. Ne güzel bilgisayarınız aldınız ve tekrar yazmaya başladınız. Güle güle kullanın, Allah sağlık versin. Saygı ve selamlar.

13 Şubat 2021 12:27
GÖZDEN AMELİYAT

Geçmiş olsun hocam. Bu tür ameliyatlar basit olsa da, göz en nazik organımız. Dilerim kısa zamanda bu vazgeçilmez dünyayı pırıl pırıl görmeniz dileği ile... Selam ve seviler. Abdurrahman Balcılar

01 Aralık 2020 11:05
Newyorker

Sahi bir zamanlar bizim bir Newyorker vardı, Ne oldu nereye gitti? En son 16 Eylül 2017 tarihinde blog yazıma yorum yazmıştı. "Geçliğin Tişört Çılgınlığı - Yabancı Özentisi mi!" başlıklı yazıma... Şöyle yorum yazmıştı; "Kanada'dan mercimeği yiyeceksin, k.c kızarmış tavuğu hpleteceksin. Mc donald hamburgeri yiyeceksin, I phone icin salak gibi iki misli fiyata kuyruga gireceksin Fuji'den içme suyunu içmek için yedi misli fiyat vereceksin, çok görme abisi onlar büyüklerinden ne gördüyse aynısını yapıyor...!" Yazmıştı, okuyunca beni gülümsetirdi. Şimdi nerede? Ne oldu bilen var mı?

26 Ağustos 2020 11:51
 
Toplam blog
: 2032
: 2969
Kayıt tarihi
: 18.06.12