Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Üniversite öğrencisiyim. Bilişim alanında okuyorum. İlgi alanım mesleğimin dışında siyaset. Demokratlığın hakkını vermeye çalışanlardanım.:))

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
'Allah-u ekber!' diyebilen bir sosyalizm mümkün müdür?

allahu ekber diyen bir sozyalim hiç olamaz buu ne müslümanlar yapar nede sosyalistler. çünkü her franksyonun bile ayrıştığı bir düşünce akımı ile mutlak gerçekliği savunan islam birleşemez. ancak yan yana gelebilir. hatta gelmeli tabi bunun için hem sosyalizmin programını güncellemesi gerekiyor. çünkü salt marksizm ve reel sosyalizm yemeğe sos almaktan öte değil. bir de müslümanların artık dünyaya tam ekrandan bakmaları gerekiyor bu da biraz zor gibi maalesef saygılarımla.

28 Ekim 2011 15:55
Bulgaristan'daki Türkler, Türkiye'deki kürtler

Ayşegül hanım derin bi nefes alıp sonra tövbe edin ordaki türkleri emperyal osmanlı oraya yollamışti orası vatanları değildi kürtlerin vatani bu topraklar. burayı iki halk beraber vatan haline getirdi sonra birden kürt kelimesi uzayda kayboldu kaç kuşak yanıbaşındaki kürtten habersiz büyüdü o kadar zulüm görürken şimdi kabul ettirdiler şimdide bağcıyı kovuyorsun allah akıl fikir versin kendinizi güncelleyin sene 2011 uluslararası anlaşmalara göre ulus olma hakları varken kürt halkı türk halkıyla beraber kalmak istiyorsa onlara teşekkür etmeniz gerekir zulüm te hakaret değil

21 Ekim 2011 14:53
 
Toplam blog
: 5
Toplam yorum
: 5
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 892
Kayıt tarihi
: 04.10.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Unutma! kendin olmadan hiç bir şey olamazsin :)