Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1955 yılında Kars' da doğdum, Rize' liyim, İzmir' de yaşıyorum. 

 

 

 
 
Milliyet Blog idaresine teşekkürler....

İnançlar kategorisinde yazan olarak alındım, bilesiniz. Şimdi diyeceksiniz ki, size ne oluyor. Bana çok şey olmakta ve fakat burada nasıl anlatabilirim ki, birileriyle diyaloga girsem, imkânlarımız kısıtlı, haliyle de anlaşmamız imkânsız. Şu kadarını demek isterim ki, bazı yorumcular hatta pek çoğu " inançlar " kategorisinde yazanlardan şikâyetçi görünmektedir. Onlara derim ki, o kategoriyi okuyup da kendilerini üzmesinler, kanal değiştirsinler. Mesela Sayın Erkan ARKUT'la ( Ahmet SECER ) aynı kategoride yazmamıza rağmen, ne yazılarını nede sayfa düzenini beğenirim, bu nedenle de, kendisini okumam, sayfasına da konuk olmam ama, kendisine ve sayfasına saygı duyarım. Siz de öyle yapın ve kendinizi üzmeyin. Sizlere cevap hakkı vermemek adına bir husus daha, kanal değiştirmekle bu iş olmaz diyorsanız, diyeceğim şu ki; en az sizler kadar Atatürkçüyüm. Veya Atatürkçüyüz. Allah'a emanet olun. Saygılarımla.

29 Eylül 2012 23:03
Sözde Müslüman'ız

Selamünaleyküm. Peki güzel kardeşim.. İstediğim cevapları alamadım lakin diğer yazılarınızı okuduğumda zatıâliniz hakkında fikir sahibi olduğumu zannediyorum. Bunun içindir ki, peki. Ancak, şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, isterdim ki, bu yazınız üzerine bire bir muhabbet edelim ama imkânlarımız buna imkân vermiyor. İleriki günlerde birbirimizin ne demek istediğini daha iyi anlarız inşaAllah. Neyse.. Sizi gıyaben de olsa tanımaktan mutluyum, umarım sizi kırmamışımdır, zaman zaman da olsa merhabalaşalım emi :) Dua ile... Allah'a emanet ol ve hakkını helal et kardeşim.

21 Eylül 2012 21:05
Sözde Müslüman'ız

Selamünaleyküm. Kalbe girerken taşları kıran, duvarları yıkan, canları yakan; Sayın, yaydan fırlayan ok " Ben Müslüman olduğumda 20 yaşındaydım " cümleniz dahil, yazınızı nihayete erdiren her bir cümleniz yanlıştır, bilesiniz. Acaba diyorum kendinizi tanıtım yazınızda "... Yazılarımın... Anlaşılamaması, beğenilmemesi benim en sevdiğim özelliğim olmuştur. " cümlesinden hareketle mi böyle yazmaktasınız. Haklı olarak diyeceksiniz ki, yanlış olan nedir? Yukarıda belirttim, her bir cümleniz. Her bir cümleniz olduğu için, yazmakla buraya sığdıramam ama bir cümlenize açıklık getireyim. Tebliğ vazifesini yerine getirme, herkese son nefesine varıncaya kadar bir nevi farzdır. Ayrıca " tebliğ ediniz " Deniyor, diyorsunuz. " Deniyor " ne kadar çirkin bir kelime, kim diyor? belirttiğiniz üzere Efendimiz (sav) değil. Cenab-ı Allah diyor. Cenab-ı Allah'ın dediğinden nasıl siz " Deniyor " diye bahsedebiliyorsunuz? Dini konuda yazarken aman dikkat :) Selam ve dua ile... Allah'a emanet olun.

20 Eylül 2012 05:43
 
Toplam blog
: 1
: 5075
Kayıt tarihi
: 31.07.10