Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

24 Ekim '11

 
Kategori
Güncel
 

Evet ben bir faşistim

Evet ben bir faşistim, Van depreminde depremzedelere yardım edilmediğini bu şekilde anlatan bir yazarın dediği gibi ben bir faşistim.

Yapacağım yardımın ne kadarı depremzedelere ulaştırılacak, yapacağım yardımın dağlara gitmeme gibi bir olasılığı olacak mı, devlet babanın bizden çatır çatır aldığı vergileri hiç vergi vermeyen, herşeyi kaçak kullanan bir bölgenin belediyesine yardım amaçlı verecek ve bu paraların hepsi depremzedelere harcanacak eğer böyle ise elimdekinin hepsini vermeye hazırım ama böyle olmayacak.

Belediyelerin devletten aldıkları parayla dağlardakilere her türlü yardımı yaptıklarını açık açık söyleyemeseler de biliyoruz ki o paralar bize kurşun, şehit, gazi olarak geri gelecek.

Ben faşistim ileride beni, kardeşimi, arkadaşımı, dostumu, bu vatanın her hangi bir evladını vuracak olan mermiye para vermeyi, o mermiyi sıkcak olan haini soğuktan koruması için battaniye göndermeyi reddettiğim için ben faşistim sizler ise vatansever...

Ayrımcılık yaptığımı söyleyenler olacaktır elbet . Evet ayırıyorum vatanını sevenle vatan haini olanları ayırıyorum orada vazifesini yapan şerefli memurlar ile her şeyi devletten bekleyen devlet yardımıyla devlete kafa tutan parazitleri ayırıyorum ve bundan da hiç utanmıyorum...

 
Toplam blog
: 19
: 2419
Kayıt tarihi
: 07.04.11
 
 

Üniversiteye kadar eğitimimi 3 farklı şehirde tamamlayabildim. Karadeniz Teknik Üniversitesinde İ..