Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

15 Aralık '17

 
Kategori
Kitap
 

Hamilelik Enerjisi - Zişan Durma

Hamilelik Enerjisi - Zişan Durma
 

Küçük bir can tutunur size… Bedeninizde can bulur. Orada bir dünyası vardır. En büyük hobisi sizi dinlemek, enerjinizi hissetmektir. Sizi taklit eder adeta. Stres, öfke, üzüntü yapma denmesi bu yüzdendir. Küçük taklitçiniz siz stresliyken de, sevinçliyken de sizinle aynı duyguları paylaşır. 12. Haftaya geldiğinde ise artık bilinçaltı kayıtları oluşmaya başlar.

Peki değişen hormonlarınız sizi bazen olumsuz etkiliyorsa? Gereksiz takıntı ve kaygılarınız bir türlü aman vermiyorsa? O zaman okuyacağınız çok güzel bir kitap sizlerle. Zişan Durma’nın “Hamilelik Enerjisi” isimli kitabı içindeki olumlamalar, rahatlama egzersizleri ile 9 ay yanınızda!

Hamileliği yaşamış birinden verilen tavsiyeleri hayatınıza geçirmekte zorlanmayacaksınız. Bir sohbet eşliğinde “acaba ne yapsam?” dediğiniz her konu da aradığınız cevabı kolaylıkla bulacaksınız.

Evrende her şey enerjidir. Bebeğinizi beklerken doğru renkleri, doğru müzikleri ve doğru cümleleri tanıyacaksınız.

Kitap bence her anne ve anne adayı tarafından okunmalı.

Yazımı bitirirken size kitabın tanıtım yazısını hediye ediyorum.

Umarım okurken aynı keyfi alıp, sevgi enerjinizi harekete geçirirsiniz.

Sevgiler…

(***)

Eskiden "tekne kazıntısı" bebekler vardı hatırlar mısın? Anne ve babasının emeklilik çağında dünyaya gelmiş kıymetli çocuklar... Namı diğer emeklilik bebekleri... Sanki eskiden hamile kalmak daha kolaydı değil mi? Kadınlar kırklı yaşlarındayken bile kolaylıkla doğum yapabiliyorlardı. Tüp bebek merkezleri bu kadar yoğun değildi. Çocuk sahibi olamadığı için doktora başvuranların sayısı günümüzdeki talebin neredeyse üçte biri kadardı... Sence ne oldu da hamile kalmak artık daha güç bir mesele haline geldi, doğurganlığının en verimli çağındaki kadınlar bile hamile kalmakta zorlanır oldu? Çünkü erkek-kadın dengemiz değişti!

 

Hamilelik, öncesinde, sırasında ve sonrasında tertemiz ve güçlü bir enerjiye sahip olmayı gerektiren eşsiz bir deneyimdir. Önce anne adayının, sonra baba adayının, ardından geçmişin, geleceğin, evin ve etraftaki insanların enerjileri dengelendiğinde dünyanın en keyifli, en mucizevi deneyimidir hamilelik. Yaşam koçu Zişan Durma'nın kaleme aldığı Hamilelik Enerjisi bebek sahibi olmayı arzulayan, hamile olan ya da doğum yapmış her annenin başucu kitabı. Zişan Durma, anne adaylarının hamilelik enerjisinin nasıl dengeleneceğini, arzulanan bebeğe kavuşabilmenin en kolay, en şifalı ve en tesirli yollarını uygulanabilir pratik tekniklerle açıklıyor.

 

Kuantum Yaşam ve İlişki Koçu

Merve Acar

www.acaryasamkocu.com

 

 
Toplam blog
: 670
: 1923
Kayıt tarihi
: 19.12.10
 
 

İstanbul doğumlu. Kuantum Yaşam Koçu. EFT, NLP, ETKİLİ İLETİŞİM, BEDEN DİLİ gibi bir çok konuda e..