Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Nisan '11

 
Kategori
Siyaset
 

İstediğiniz kadar eleştirin..

İstediğiniz kadar eleştirin..
 

Siz istediğiniz kadar Erdoğan'ı iktidardan indirmeye çalışın, o atı aldı Üsküdar'ı geçmek üzeredir..Vatandaşa istediğiniz kadar vaadlerde bulunun, istediğiniz kadar iktidarı eleştirin. Washington ve Pennsylvania'nın onayı olmadan iktidar olmak şöyle dursun, ülkede bir çöpün yerini bile değiştiremezsiniz..  

Gerçek İslam'a inanmışları tenzih ederek, "Din afyon gibidir" tezi incelendiğinde toplumun büyük bir bölümü bugünkü iktidara olan bağlılığı fotografında görülebilmektedir..Mevcut iktidar din argumanını kullanarak adeta toplumu hipnotize etmiş durumda dır. Aynı zamanda Hatip olan Erdoğan, tıpkı Gülen'de olduğu gibi toplumu nasıl etkileyebileceğini çok iyi biliyor, çok iyi etkiliyor. Bu bir beceri sanatıdır.  

Kutlu Doğum Haftası konuşmasını izlemişsinizdir Erdoğan'ın..Tıpkı bir İmam, tıpkı bir hoca gibiydi..  

Bizi yönetenler AB ve ABD'dır. Bunu çoğu yazılarımda sık sık vurgularım..Dışa bağımlı ekonomi sistemiyle yönetilen bir ülkede bağımsızlıktan söz etmek akıl dışı dır. Sıcak para ve yabancı sermaye ile nereye kadar?  

Nereye kadar olduğunu ben size söyleyeyim..2023' kadar..Evet, Mısır ve Libya'da 40 yıllık yönetim benzeri Erdoğan'la yola devam..  

Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde tıpkı Arap ülkelerinde olduğu gibi Washington ülke'yi bir iç savaşa doğru mu sürüklemek istiyor? Zaman gösterecek..  

 
Toplam blog
: 2327
: 450
Kayıt tarihi
: 03.07.07
 
 

25.05.1960 doğumlu. Üniversite terk. Müzik, seyahat ve tiyatro sever. Antalya Devlet Tiyatrosu'nd..