Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Haziran '11

 
Kategori
Deneme
 

İstiyorum

İstiyorum
 

En az benim üzgün olduğum kadar üzülmeni istiyorum. Seni suçladığım kadar kendini suçlamanı istiyorum. Beni sensiz kalmaya mecbur etmenden dolayı, mutsuzluğumu hissetmeni seninde yaşamanı istiyorum. 

Tamam sucluyum deyip giderken ki rahatlığından nefret ediyorum... Koparken benim duyduğum çatırtıyı seninde duymanı istiyorum. Git derken kalll diye yalvaran organlarımı sana bağışlamak istiyorum. Bitti derken ki imkansızlığımı Kabul dersem duyacağım aşağılığı, sana vermek istiyorum. 

Kalbimi dolduran taşıran şeyin nelere çevrisinin yapılışını sana vermek istiyorum anlaman imkansız olan kalp dillerini öğren istiyorum. 

Kulaklarım senin olsun; gidiyorum ama seviyorum diyen sesi duy istiyorum. Hayallerim senin olsun; ağlıyorum diyeni hayal et kalbin sıkışsın yinede inanamamayı gör istiyorum. 

Sen, Ben ol istiyorum git demenin ne kadar zor sen istiyorsun ben yapıyorum diyenin ne kadar acımasız olduğunu anla istiyorum. 

Vaz gecememekten dolayı Suclanmayı ve birde sucluluk duygusunu sana vermek istiyorum, ki senden böylesine nefret etmek(!) neymiş öğren diye... 

Evet Senden Nefret (!) ediyorum !!! En az İlk günki gibi ve kimbilir ne zamana kadar. 

www.dailymotion.com/video/xav61w_keremcem-son-byr-kez-orijinal-klip_music 

 
Toplam blog
: 22
: 241
Kayıt tarihi
: 14.05.11
 
 

10 yıldır Öğretmenim. Yazmayı hep sevdim ama kimselere okutmaya cesaret edememiştim, gizlediğim t..