Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Aralık '19

 
Kategori
Burçlar
 

Kadınlarda Kova Burcu

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova 'lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kovaları tanımlayan sözcük 'Biliyorum' dur. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar. Onlara yaklaşmak çok zordur, çünkü ne kadar dostça davranırlarsa davransınlar, arada her zaman bir mesafe bırakırlar. Kişisel özgürlükleri onlar için o denli önemlidir ki, bu yüzden en yakın ilişkilerini kesip atabileceği gibi, yine özgürlükleri adına her türlü özveride bulunurlar. Bu yüzden Kovalara aile yaşamı biraz zor gelir. Çoğu zaman yeni bir şeyler keşfetmek için uğraşıda bulunurlar. Belli ilkeleri sonuna dek savunmaları onları hiç rahatsız etmez.
Özellikle Kova kadınlarının yüzleri çok güzeldir. Yaşlanıncaya kadar kendilerine bakarlar. Metabolizmaları çok hassastır. Doğal ilaçlar vücutlarında daha iyi etki yapar. Biyoenerji, Akapunktur, Homeopati, alternatif tedavi yöntemleri ilgilerini çeker. Bir anda başlayan hızla iyileşen, ve iz bırakmadan ilginç bir şekilde ortadan kaybolan hastalıklara yakalanabilirler. Bilekleri çok hassas olan Kovaların, spor yaparken dikkatli olmaları gerekiyor. Ayakkabı seçerken dikkatli davranmalılar. Aynı anda bir çok şeyi yapmaya kalkarlar. Spor yaşamlarında önemli bir yer tutmalı, yoksa elektriksel enerjilerini boşaltma konusunda zorluk çekebilirler.
KOVA BURCU SEVDİKLERİ
Kova burçları için farklı hediyeler bulmalısınız. Modern kova kadınını teknolojik aletlerle mutlu edebilirsiniz. Mp3 çalar, teleskop, elektronik aletler, film DVD'leri, mutfak robotları ilk görüşünden itibaren onu mutlu edecektir. Zekasıyla her zaman övünen kova erkeğini zeka gerektiren oyunlar hediye ederek mutlu edebilirsiniz. Fotoğrafçılık malzemeleri, tablolar, ansiklopedik kitaplar, bilgisayar ve telefon aksesuarları da tercih edilebilir.
KOVA BURCU AŞK HAYATI
Bir aşka başlamak istediğinde; duygularını saklar ve elde edilmesi zor bir kişiyi oynarsın. Karşındaki kişiyi zorlamaktan hoşlanırsın. Gereksiz samimiyetten hoşlanmazsın. Karşındaki kişinin dış görünüşü önemli değildir. Aşkta iletişi korkusu yaşadığın için, aşka kolay teslim olmazsın. Bazen korkaklıkla suçlanabilirsin. İletişim korkusu yüzünden kendini sürekli geriye çekersin. Yaşamını biriyle paylaşma acelen yoktur. Özgürlük ve anlayış senin için her şeyden önemlidir. Karşındaki kişinin zeki olması ve onunla fikir jimnastiği yapması gerekir. Ciddi bir şekilde manyetik bir güce sahipsin. Kalabalık ortamlarda bile fark edilirsin. Kendine has garip bir ihtirasın vardır. İlişkin fazla ciddileştiği zaman, hemen kendini geriye çekersin. Fazla samimiyet seni korkutur. Doğru zaman ve doğru partneri bulmak senin için çok önemlidir. İşte o zaman, kalbinin tüm kapılarını açarsın. Bunun çok kolay olmayacağını bildiğin için çoğu zaman gizli pişmanlıkların vardır

 
Toplam blog
: 53
: 63
Kayıt tarihi
: 16.12.19
 
 

Zaman su gibi akıp giderken yaşadıklarımın bana kattığı duygu ve düşünceleri kalıcı hale gelmesi ..