Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Erzurum 1959 doğumlu. İşletme mezunu. Bir Kamu şirketinin Muh.Md.Yrd.'dan emekli. Kent yaşamının zorlukları - sıkıntıları -çözümü konularını İzmirlilerle paylaşmak için Milliyet Blog yazarları arasına katılmak istedi.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Matrix'de misiniz, Yeraltı'nda mı?

Aydınlık dergisinin devrimcileri ihbar ettiğini ispat etmenizi rica edeceğim. Aydınlık kimlere çamur atmış.Yazılanlara bu güne kadar tekzip gelmiş mi?Dava edenler davalarını kazanmışlar mı? Hangi solu çizgisinden çıkarmış.O hadar muğlak laflar ediyorsunuz ki ispata davetiye çıkarmak gerekiyor.Beyinsizlere azıcık akıl verme meziyeti haricinde.Hep aynı terane çocuk katili ile niye buluşmuş.Adam sitesinde gayet güzel açıklıyor.Bir zahmet okuyun.Süper Nato(diğer adı ile kontrgerilla) ile uğraşan tek dergi Aydınlık ve İşçi Partisi.Yahu bu kadar saf mısınız, yoksa işinize mi geliyor.Susurluğun nesine Aydınlık alet olmuş.Sizin gazetelerden parça parça öğrendiklerinizi Aydınlık ortaya çıkarmış tı.Gazete solcularının fikri hayatı bu kadar.Doğru tasviye edilmeye çalışılanlar; Atatürkçüler, devrimciler,Ulusalcılar,Milliyetçiler, Halkçılar,Cumhuriyetçiler,Laikler.Türkiye de bu düşüncelerin dışında kalanlar da belli.Şeriatçılar, Liboşlar, Kürt Faşistleri ve ruhlarını bunlara satmış solcu geçinenl

17 Temmuz 2008 20:34
Matrix'de misiniz, Yeraltı'nda mı?

Malum gazeteler, iddianamesi ortada olmayan bir soruşturmada, kendini savcı yerine koyup yalan haber yapan gazetlerdir.Bu gün bu da belli oldu.Şimdi nasıl bir tezgah kuracaklar merakla bekliyorum.Cumhuriyet mitinglerimi darbe şakşakçılığı yaptı.Yada Aydınlık dergisi.Süper Nato, kontrgerilla ve gladyo ile yıllardır uğraşan kim acaba.Aklınız alıyormu! İşçiPartisi+MHP+Gladyo+Mafya+Fikirleri tam belli olmayan gazeteciler+Emekli askerler+İş adamları, bunların bir araya gelmeleri tabiata aykırı olmasına rağmen birleşip darbe yapmaya kalkmışlar.Yazılırda bu kadar yazılamaz.Ülkemizde darbelere en fazla rağbet edenler hep solcular olmuştur.Bakıyorum solcular ya pkk yanlısı, ya tef çalan kadından icazetli ya da soros'un parasıyla 2. eş peşinde koşanlar.''F'' tipililere yamananları kaale bile almıyorum.Susurluğu Aydınlık dergisi açığa çıkarmadımı.Darbecilerin işkencelerine kim maruz kaldı.Kadın memesi ile kafasını bozanlar mı, şu anda tek başına pkk'ya yalakalık eden şahıs mı? Sevgilerimle.

14 Temmuz 2008 21:13
Ucu nereye varırsa varsın, Ergenekon soruşturulmalı...

ergenekonun sonuna kadar gidilsin diyenlere bakınca karşımda abd ve ab emperyalistlerini, ve onun yerli işbirlikçilerini görüyorum.Şunu söyleseydin hak verirdim; Türkiyemde bu güne kadar katledilmiş, Atatürkçü, ulusalcı, milliyetçi, devrimci aydınların katlinden sorumlu Gladyo'nun peşinden gidilsin.Önemli olan bu.Okumayı sevmen çok güzel.Aydınlık dergisini aldın mı hiç.Bir bak bakalım dergiye senin söylemek istediklerinle arabda ne fark var.

13 Temmuz 2008 18:14
 
Toplam blog
: 58
Toplam yorum
: 53
Toplam mesaj
: 35
Ort. okunma sayısı
: 706
Kayıt tarihi
: 02.07.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster