Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Haziran '12

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
387
 

Nereye gidiyorsun Venüs

Nereye gidiyorsun Venüs
 

Venüs gezegeni


Nereye gidiyorsun Venüs? Büyük karamsar tablolar çizmek Venüs adına hiç yakışmıyor doğrusu. Güneş ile Dünyanın arasından geçerken ne çok şey etkileniyormuş hayret doğrusu.

Astrolojide, açılar, kareler, geçişler bir sürü kavram, karamsar tablolar ve insanların bunları beklemesi oldukça ilginç. Hiç bilmediğim bu konularda fikir üretmekten çekinirim. Ben sadece biraz espri katmak istedim bu mevzuya.

Şimdi biraz hayal kurmaya ne dersiniz? Hep bereber oturup biraz masal tadında kurgulama yapalım. Venüs adı gibi güzel şeylere, yani aşka neden olsun. Tüm yalnız kalplere bir tılsımla sevgi ve aşkı armağan etsin.

Güneş, insanlara her zaman ışığıyla hayat vermeye devam ederken, Venüs neşe coşku aşk ve güzellik sunsa. Toplumları tüm olumlu enerjisi ile beslese, silahlar sussa, müzik ve dans hayatın vaz geçilmezleri olsa, ekmek gibi su gibi. Hırslarımız yerine azmimizi yükseltsek canı yürekten yardımlarda bulunsak ve bütün bunları yaparken Venüs tılsımı bize yardım etse.

Ne olacağı hiç bilinemez, şu andaki ön görüler hiç olumlu tahmin edilmese de kim bilir belki duyar sesimizi. O, güzellik gezegeni ise çirkin şeyler yaratmamalı Venüs.

Bilinmezlikler insanlarda kaygı ve korku yaratıyor. Geçmiş deneyimler bize elbette bir fikir verebilir ama her zaman değişkenlerde, zamanda sapmalar ve farklılıklar oluşabilir.

Umalım iyilik ve güzellik Dünyaya barışı huzuru ve sevgiyi getirsin.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 259
Toplam yorum
: 56
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 440
Kayıt tarihi
: 23.04.09
 
 

Merhaba ben Manolya. Edirne doğumluyum. Eğitim'e hizmet ediyorum ve bu yolun gönüllüsüyüm.Şiir yazma..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster