Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Aralık '16

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
105
 

Plajlarda üstsüz kadınlara dönüp bakan yok, ahlak bir yana ilgiyi korumak için iş buralara gelmemeli

Plajlarda üstsüz kadınlara dönüp bakan yok, ahlak bir yana ilgiyi korumak için iş buralara gelmemeli
 

Özgür ülkelerin sorunu da bu; insanların ilgisi ve merakı bittikten sonra Afrodit üryan dolaşıyormuş kimin umurunda. 

Tutucu ülkelerdeki katı ahlak anlayışını eleştiriyoruz ama bir Türk yaşmaklısına bir Alman’ın matmazelinden on kat daha fazla ilgi duyuyor; çünkü diğer yaşmaklıları görmüyor.

Bu anlamda korumacı ahlakta cinsel ilgi tavan yapıyor; Afroditler ortada dolaşsın ama biz onlara kolay ulaşamayalım. Bu nedenle ben kontrollü cinsellikten yanayım, özlemeden karınızın/ kocanızın yanına gitmeyin. O yüzden de evli karı koca ayrı yatmalı dedik, her gün koynumdasın insanda arzu mu kalır. Eşiniz her görüşmede ilk defa tanıdığınız/yeni evlendiğiniz biri olmalı.

Ahlak benim işim değil, kimsenin işi değil kişiye kalmış; fakat cinsellik benim işim çünkü cinsellik bilim, insanlarımın mutluluğundan sorumluyum.

Özgürlükten bahsediyoruz herkes işte dünyadaki o bildiğimiz mantıksız yönelişleri anlıyor. Sevgilinin dudağını öpen dudağın bile aklı vardır, olmak gerekir. Affedersin kı… ını açmış bacağını açmış bunun adı özgürlükmüş, hadi be! Hayır, tutuculuktan demiyorum aç fakat neden açtığını bil.

Her zaman söylüyorum, benim ahlaksızlığımda bile bir ahlak vardır. İnsan vücudu kutsal, duygular değerli, sen bilirsin ama kendini bozuk para gibi harcamasan iyi olur.

Olabiliyorsan Afrodit ol, çıplaklığa karşı değilim; ama değerini düşürmeden. Görebilmek için kafayı gözü yardığımız baldırlarına ilgimiz merakımız bitmesin; çünkü o zaman sen de bitersin.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Deniz Bey'in merak ettiği jinekolog meselesini bende merak ediyorum aslında.. Kardeşim tıp okudu ve tek istediği uzmanlık alanı jinekoloji idi.. Son sınıfta okurken her serviste bir ay staj yaptılar malesef jinekoloji servisindeki stajını güç bela tamamladıktan sonra hayalinden vazgeçmek zorunda kaldı..Neden diye sorduğumda ne sen sor, ne de ben söyleyim demişti;)) hiç unutmam..;)) Vardır bir bildiği dedik ne yapalim ;)) selamlar...

Selda Çakmak 
 06.01.2017 22:27
Cevap :
Bu konuların konuşulup tartışılmasını istiyorum. Sen de gerçekten bilgili düşünen biri olarak önemli yorumlar getiriyorsun.Bazen görüşlerimiz uymayabiliyor.Aslında yazılarımdaki görüşlerin hepsi bana ait değil. Toplumda böyle insanlar da var, bunların düşüncesi de böyle diye onları yansıtmaya çalışıyorum; okuyanlar benim düşüncem zannediyor.Ama sen dobrasın,gerçek düşüncenden taviz vermiyorsun.Herkese hitap etmek istediğim için kılıktan kılığa giriyorum napayım!Teşekkürler arkadaşım,selamlar Kayseri'ye.  07.01.2017 21:16
 

Merhaba Kerim Bey...Doğru; plajlarda %99 çıplak kadın ve kızlara kimse fazla ilgi göstermiyor; ama bir sandalyede bacak bacak üstüne atarak oturmuş kadının verdiği frikik herkesin dikkatini çekiyor...Ben hep düşünmüşümdür, erkek olan kadın hastalıkları uzmanı ve jinekologların cinsel hayatı, evde karılarına olan ilgisi nasıldır acaba?...Her şeyin fazlası bıktırıcı olabiliyor...Selamlar.

cdenizkent 
 26.12.2016 11:31
Cevap :
"plajlarda %99 çıplak kadın ve kızlara kimse fazla ilgi göstermiyor; ama bir sandalyede bacak bacak üstüne atarak oturmuş kadının verdiği frikik herkesin dikkatini çekiyor" Demişsiniz, gerçekten öyle.   29.12.2016 0:34
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 6288
Toplam yorum
: 15345
Toplam mesaj
: 283
Ort. okunma sayısı
: 632
Kayıt tarihi
: 21.09.08
 
 

Sadece sayfalarda kalan yazılar şaheser olsalar bile önemsiz ve anlamsızdır. İnsanlara ulaşan ve ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster