Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Lise mezunu, bir kamu kurumu emeklisiyim. Her konuda okumayı, yazmayı, araştırma yapmayı seviyorum. Fırsat ve imkan bulursam, her konuda yazmak ve yazılanları da okumak üzere, ben de sizler gibi Milliyet Blog kervanına katıldım.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Hastalık Araştırması Hakkımız

Merhabalar Kerim Bey. Ben, bu tezi 1975 yıllarından beri savunanlardanım. Efendim, sağlıklı nesiller yetiştirmek gibi bir imkan varken, niye işi şansa ya da diğer bir değişle kadere bırakalım. Ben aşka inananlardan değilim. Bir kıza bakar beğenirsin, o da seni beğenirse kontrollerden sonra bir sakınca yoksa evlenirsin ve biribirini sevdikçe bu gençlerin arasında işte o muhteşem aşk başlar ve bir ömür boyu devam eder. Tezinizi savunuyor ve destekliyorum. Kaleminize ve yüreğinize sağlıklar dilerim. Selam ve saygılarımla.

05 Ağustos 2022 09:37
İbadet Vicdanlı Yapar mı?

Merhabalar. Kerim bey, çok hassas bir konu, gerçekten oturup tartışılacak bir konu. Vicdansız bir adamın yaptığı ibadetleri onu vicdanlı yapmaz. Eğer vicdanlı davranabiliyorsa, Allah korkusundandır. Selam ve muhabbetle.

28 Mayıs 2022 22:07
Tarım Arazisi Sit Alanı Olsun

Merhabalar. Tarım arazilerini korumak için ne gerekiyorsa yapılsın. Köylerimizde evlerin kayaların başına, dik yamaçlara ve tepelere neden yapıldığını anlayabiliyoruz. Selam ve muhabbetle.

22 Mayıs 2022 20:56
 
Toplam blog
: 119
Toplam yorum
: 484
Toplam mesaj
: 30
Ort. okunma sayısı
: 487
Kayıt tarihi
: 12.01.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster