Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Temmuz '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
407
 

Sanalda Görünen Kişilik Sanalda Kalsın (Bir yıl oldu)

Sanalda Görünen Kişilik Sanalda Kalsın (Bir yıl oldu)
 

'Milliyet Blog' burada olmak, elekro-magnetik dalgalarla sanal alemde hoş bir sada. Bloger buluşma davetlerine teşekkür ederim ancak! Ya gözümü beğenmez ya kaşımı, ya tipimi ya özümü beğenmezsiniz. Yada maksat bu değil muhabbet olsun, Oysa size sözümü sunuyorum duyabildiğim, görebildiğim, okuyabildiğim düşüncelerle harmanlayarak.

"İş kişinin aynasıdır lafa bakılmaz" ama bu platformda ola ki laf ediyor olabiliriz, öylede diyebilirsiniz. Bizimkisi sayısal elekro dalgalara yansıyan düşücelerimizin, örneksel dalgalara dönüşüp sayısallara aktarımı sürecinde, şifre sinyallerimizle bize yansımasıyla birlikte; tıpkı gökkupbede yankılanan ses dalgaları gibi web'den bütün varlıklara yansıyorsa; Bizde biyolojik fiziki varlığımıza duygularımızı da katarak mutlu oluyoruz.

Kompütüre gelirken modemdeki değişimlerden de geçerken, yalınlığı ile muhatabına ulaşan hoşsada kalitesini koruyan elekro dalgalar alemindeki şifrelerde muhatabına ulaşıyorsa, sevenlerimiz veya görenler baksın diye.

Bu alemde seyir 'Milliyet Blog' sitesinde bir yıl olmuş, şimdi fark ettim. Bu süreçte fiziki tanışıklıktan daha sıcak sanal arkadaşlıklar oldu sanırım. Ne güzel değil mi?

Sanki seslerimizi duyuyor ama kendimiz fiziki biyolojik varlığımızla kayıp olmuşuz.
Burası sanal platform, elbette fikirlerimize print edince veya ekrandaki görüntülerden duyularımızın bazıları iletişim sağlayıp sanal bir tahayyülle tanışıyoruz.

Önemli olan da düşünüp söyleyeceklerimiz.

Benlik formu vücut taşıttır, biryerlerde zaman içinde bırakabiliriz, töz-ruh kendi frekans dalgasında devam edip duracaktır.

Bu blog sayfalarında ki düşüncelerin döküldüğü sayfalar hepimizin de otuz santimetre gözümüzün önünde. Ne kadar yakınız! burada sanki konuşuyoruz ve konuşurken fiziki arama ve ziyarete de gitmiyor masamızda birlikte oluyoruz. Bu konu daha uzayabilir ancak felsefesine girmeyeceğim.

İnanıyorum ki herkesin ereği güzellik huzur ve mutluluktur. İçinde yaşadığımız ülkemiz coğrafyasının da insanıyla doğasıyla, flora ve faunasıyla geleceğe umut ve güvenle bakan canlıların ülkesi olarak ilelebet var olmasıdır.

Herkese sevgi saygılar -Selamnariçi :08.07.08

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Hep bunu yansıtmak istedim zaman zaman..yan etkisiz aylaşımlar5 ve düşünce alışverişi ...Ve4 sunulan sözle karışık öz...Ağzınma sağlık .Merak değil derdimiz,Yeterki bir olsun sevgimiz ..Saygılarımla

ütopik 
 13.07.2008 0:17
Cevap :
Teşekkür ederim, saygılarımla-mutluluk dileklerimi sunarım -selam.  13.07.2008 11:50
 

Tanışmamızın üzerinden bir yıl geçmiş demekki. Trabzon' dan bahsettiğim bir yazıma yazmış olduğunuz yorumunuz daha dün gibi gözlerimin önünde . Ve benim gibi kaç kişiye ulaştınız bu sanal sayfanızdan. Kaç sanal tanışıklık ... İsterimki ; yıllar yıllar... devam etsin bu sanal gibi görünen gerçek başarınız.

Münevver Saral 
 12.07.2008 12:10
Cevap :
Teşekkür ederim, sizleride başarılı görüyoruz. mutluluk dileklerimle-selam.  12.07.2008 15:54
 

Nice yıllara nice güzel bloglarla esenlikle sağlıcakla.

Ezgi Umut 
 11.07.2008 13:12
Cevap :
Doğru teşhistir herhalde, konunuzu ciddiye almazsak muhataplarımızıda ciddiye almamış oluruz, ayrıca bulunduğumuz platformunda değerini vermemiş sayılırız diye düşünüyorum. Çiçekleri bile sularken köşedeki buoynu bükük çiçeği görmezlikten gelmeli onada engüzel çiçek gibi hizmet etmeliyiz, Bana bu bakışaçıklamasını vermeme neden olan yorumunuz için teşekkür ederim sevgi ve saygılar.  11.07.2008 14:32
 

Nice senelere,ve bloglarda okmak üzere.Gerisi sizekalmış.Sanalyada sanalmamak.:))selamlar.

ay.şe 
 11.07.2008 10:27
Cevap :
A.S. Teşekkür ederim sizede -sevgi ve mutluluklar.  11.07.2008 10:33
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 376
Toplam yorum
: 933
Toplam mesaj
: 229
Ort. okunma sayısı
: 1831
Kayıt tarihi
: 06.07.07
 
 

Hayat herkes için aslında yalnızlıktır. hiç kimsenin doğal garantisi yoktur. (Günlük atüel haberl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster