Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

20 Şubat '14

 
Kategori
TV Programları
 

Survivor 2014 bomba gibi başlıyor

Survivor 2014 bomba gibi başlıyor
 

survivor


Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı Survivor yarışması ile ilgili merak edilenler... Bir televizyon programına katılan Acun Ilıcalı, Survivor yarışması ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

SURVİVOR'DA HANGİ ÜNLÜLER OLACAK ?

Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze isimli programa konuk olan Acun Ilıcalı, 2014 Survivor ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Acun Ilıcalı, Eda Taşpınar ile ilgili şunları söyledi: Bizim Survivor kadromuzda yok. Kendisini seviyoruz. Zamanında düşündüğümüz bir isimdi, o zaman olmadı.

Survivor yarışmasında hangi ünlülerin yer alacağı ile ilgili kesin bir şey olmadığını belirten Acun Ilıcalı, voleybolcu Duygu Bal ile üç ay önce görüştüğünü doğruladı ve tekrar görüşeceklerini belirtti.

Daha önce görüştüğü iddia edilen, Alex'in tercümanı Samet, Burak Gacemer ve Asuman Krause için "Onlarla hiç görüşmedik" diyen Acun Ilıcalı ardından da şu sözleri söyledi: Görüşmedim derken, kendi aramızda bir şeyler konuşuyoruz. Olabilir de. Yok deyip bu sefer götürürsem yalancı duruma düşmeyeyim. Hakikaten bir karar vermedik.

 
Toplam blog
: 205
: 2301
Kayıt tarihi
: 15.02.14
 
 

Adım Mert, 31 yaşındayım evli ve 1 çocuk babasıyım, hayattan öğrendiklerimi burada paylaşacağım. ..