Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

40 yaşını çoktan geride bıraktım. İnsan, 40 yaşından sonra azar demiş atalarımız. 40 yaş bende farklı oldu, oturdum. Güncel olaylara farklı açıdan bakmayı düşünüyorum. Olayların mizahi tarafını da görmeye çalışacağım. Kısa yazmayı tercih ediyorum. Başarılı olup olmayacağım yazılarım yayınlandıktan ve okurlarımın ilgisinden sonra..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
MB içinde gruplar kurmak.

Sayın Yılmaz Bey. Grup kurma tavrınızı eleştiridim. düşüncelerimi söyledim. Düşüncemde değişiklik yok. Eleşririken saygılı oldum. Ancak başka eleştirilenlerin kavga çıkartmak amacında olduğunu gördüm. Ben kavganın içinde ve yanında değilim. Grup düşüncesinin dışındaki düşüncelerinize yakınım. Bir yazarımız sizi ve bizi birbirimize düşürmek istiyor. Yazdığı yorumlar bunun deilidir. Saygılar.

14 Mart 2011 07:29
Blog kabadayıları

Sayın Serhat Bey (Bir cevabımda çok samimi davranıp size adınızla hitap etmişim, özür dilerim) Yazını ve yorumları okudum, fikir sahibi oldum. Teşekkür ederim. Saygılar.

12 Mart 2011 18:58
Blog Toplantıları

Sayın Serhat Bey... Blog çatısı altında toplanan ve şahsi olarak birbirini tanımayanların toplanmaları normal. Fakat 11 yazarımızın bir grup kurmaları ve kendilerine bir görev vermeleri, Blog adına iş yapıyor görünmeleri garip. Tanışmaya, dostluklar kurulmasına evet, garip görevlere hayır. Saygılar.

09 Mart 2011 10:38
 
Toplam blog
: 57
Toplam yorum
: 92
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 1026
Kayıt tarihi
: 22.09.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster