Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

01 Nisan '18

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1569
 

09 - 15 Nisan 2018 Haftalık Burç Astroloji: 14 Nisan Koç, Yengeç, Terazi, Oğlaklar Dikkat !

09 - 15 Nisan 2018 Haftalık Burç Astroloji: 14 Nisan Koç, Yengeç, Terazi, Oğlaklar Dikkat !
 

haftalık astroloji


Bu hafta boyu Mars ve Satürn Transitleri Natal Güneşi Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burçlarını olumsuz yönde etkileyebilir. Özellikle 14 Nisan Cumartesi günü Tr Satürn -2 katsayısında olup Natal Güneşi ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burcunda olanlara hangi evlerindeyse o konularda aksilikler yaşatabilir. (Nisan 2018 burç) (haftalık burç)

Hafta boyu özellikle 14 Nisanda
Tr Satürnden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
Natal Güneşi Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Tayvan, İtalya, Rusya / HDP / NATO, MİT (Milli İstihbarat), TC Merkez Bankası, IMF, FED / DHKP-C / Galatasaray / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin, Euro / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel,Julian Assange, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, Pakistan Başbakanı Abbasi, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev,Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Kanada Başbakanı Justin Trudeau

Yukardaki tabloda adı geçen ülke, grup ve kişiler hafta boyu ve özellikle 14 Nisan günü hem Tr Marsdan hem de Tr Satürnden olumsuz etki alabilirler. Dünya genelinde Oğlak burcu BitCoin.de, Yengeç burcu Dolarda yine bir dalgalanma ve değer kaybı yaşanabilir. Ancak 12, 13 Nisanda Oğlak burcu BitCoin ile Euro'da Tr Plüto ve Neptün yüzünden bir yükseliş söz konusu olabilir.

14 Nisanda Tr Satürn hem Tr Mars ile kavuşum yapmakta hem de Ay ve Merkür ile 90 derece yapmaktadır ve böylece Tr Satürn her ne kadar kendi öz burcu Oğlakda olsa da katsayısı -2.ye kadar düşmektedir. Ancak bu olumsuz durumdan Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlaklar olumsuz etki alırken Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlar olumlu etki alacaktır.

Hafta boyu ama bilhassa 14 Nisanda Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlakların Natal Güneş ve/veya Marsı Oğlak burcundan kişilere veya Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlara Tr Satürn hangi evlerindeyse o konularda dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Natal Marsı Balık olan Meral Akşener ile Natal Güneşi Oğlak olan Devlet Bahçeli birbirlerini Tr Satürn bazında olumsuz yönde etkileyebilirler. 14 Nisanda Oğlak burcu Rusya Yengeç burcu Amerika'yı Tr Satürn bazında olumsuz yönde etkileyebilir. Oğlak burcu Rusya Koç burcu NATO'yu da olumsuz yönde etkileyebilir. Tr Satürn olumsuz anlamda engel, yasak ve bunalımları sembolize eder. Oğlak burçlarının katsayısı düşeceğinden hem kendilerini hem de çevrelerini olumsuz anlamda etkileyebilirler. (haftalık astroloji) (Nisan astroloji)
 
Satürnü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Oğlak olanlar)

Bangladeş, Venezuella, Tayvan, İtalya, Rusya, Tunus / IMF, FED / Fenerbahçe / Türk Lirası, BitCoin, Euro / Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Abbasi, IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Suudi Arabistan Kralı Selman

Yukardaki tabloda Natal Güneşi Oğlak olan Suudi Arabistan Kralı Selman'ın katsayısı düşeceğinden Terazi burcu Suriye'yi, Koç burcu İran'ı yada Terazi burcu olan kendi ülkesi Suudi Arabistanı Tr Satürn bazında olumsuz anlamda etkileyebilir. Oğlak burcu Kuzey Kore Lideri Kim Jong ise Yengeç burcu Amerika'yı yada NATO'yu Tr Satürn bazında olumsuz yönde etkileyebilir. (2018 Nisan burç) (2018 haftalık burç)
 
Hafta boyu özellikle 14 Nisanda
Tr Satürnden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlar)

Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Tayvan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / MHP / AB, TC Merkez Bankası / Euro / DHKP-C, PYD / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara,KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Abbasi, Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ

Yukardaki tabloda Tr Satürnden olumlu etki alan ülke, grup ve kişileri görmekteyiz. Bu kişiler Tr Satürnden aldıkları olumlu etkiyi Tr Satürnden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilere olumsuz şekilde yansıtabilirler. Örneğin Natal Marsı Akrep olan Suriye Başbakanı Esad'ın Tr Satürnden aldığı olumlu etkiyi kendi ülkesi Suriye'ye karşı olumsuz yönde kullanabileceği görülmektedir.
 
İran ile Suudi Arabistan Kralı Arasında Sürtüşme Çıkabilir !
Bazı ülke, grup ve kişilerin örneğin Koç burcu İran'ın Tr Satürnden bir olumlu bir olumsuz etki aldığı görülmektedir. Bu yüzden bu gibi ülkelerde Tr Satürn bazında ikilem ve karışıklık olabilir. Hafta boyu ama bilhassa 14 Nisan'da İran'da Tr Satürn (Ülke Başkanı, otorite sahipleri, patronlar, emir veren kişiler) bazında karışıklıklar olabilir. Örneğin 14 Nisanda İran Tr Satürnü sembolize eden Suudi Arabistan Kralı Selman yüzünden yada Suriye Başkanı Esad yüzünden ikileme düşebilir ve karışıklık çıkabilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir.

Hafta boyu Mars Transitinin katsayısı yüksek ama rahatsız oluğu burç olan Oğlak burcunda olduğundan başta Oğlaklar olmak üzere, Koç, Yengeç ve Terazi burçlarını olumsuz yönde etkileyebilir. Tr Marsın olumsuz etkisi Tr Satürn ile birlikte Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarına olumsuz yansıyabilir. (Nisan 2018)
 
Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olanlar)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Filistin, Lübnan / NATO, Şangay Beşlisi / DHKP-C / ABD Doları / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim

Yukardaki tablolardan İran ve Irak'ın hafta boyu Tr Mars ve Satürnden olumsuz etki aldıkları görülmektedir. Koç burcu İran'ın Tr Mars yüksek katsayıda olduğundan bir yandan katsayısı yükselirken bir yandan da Tr Mars ve Tr Satürnden olumsuz etkiler alması bir iç karışıklığa doğru gittiğini göstermektedir.

Kişisel olarak Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçlarının hafta boyu ama bilhassa 14 Nisanda Tr Mars ve Tr Satürn hangi evlerindeyse o konularda bu transitlere ve sembolize ettiklerine dikkat etmeleri gerekebilir.

14 Nisanda Tr Ay Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler**, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Yay**, Oğlak, Kova, Balık olanları olumsuz yönde etkilerken Natal Marsı Boğa, Akrep olanları ise olumlu yönde etkileyebilir. 14 Nisanda Irak Başbakanı Haydar el-Abadi ile Suriye Başkanı Esad'ın Tr Ay bazında olumlu etki aldığı ve aldıkları bu olumlu etkiyi İkizler burcu ABD Başkanı Trump'a yada Yay burcu Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a karşı kullanabilecekleri olasıdır. Tr Ay olumsuz anlamda güvenlik problemlerini sembolize etmektedir.

14 Nisanda İkizler ve Yay burcunu sembolize eden kara, hava ve deniz yolculuklarında Tr Ay yüzünden güvenlik problemleri ve kazalarda artışlar oluşabilir.
 
11 Nisan Boğa, Akrep, Aslan, Kovalar Tr Uranüse Dikkat !
Tr Uranüs hafta boyu Koç burcunda yüksek katsayıda olup Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç**, Başak, Terazi, Yay, Oğlak**, Balık burçlarını olumlu yönde etkilerken Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ise olumsuz yönde etkilemeye devam edecektir. Bilhassa 11 Nisan Çarşamba günü Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını sembolize eden şeylerde huzursuzluklar oluşmaya devam edecektir. Örneğin Akrep burcunu sembolize eden zayıf fay hatlarında hafta boyu ama bilhassa 11 Nisan günü şiddetli depremler olmaya devam edebilir. Akrep burcu ülkemiz Türkiye'de de Tr Uranüs yüzünden 11 Nisan günü aşırı özgürlükçü kişiler yüzünden huzursuzluklar oluşabilir. Tr Uranüs aynı zamanda Kova burcu Yunanistanı ve Kürdistan Bölgesel Yönetimini sembolize ettiğinden hafta boyu ama bilhassa 11 Nisan günü Türkiye'nin bu ülkelere dikkat etmesi gerekebilir.
 
12, 13 Nisanda Akrep ve Balık burçlarının keyfi yerine gelebilir !
Hafta boyu Tr Plüto ve Neptün yüksek katsayıda olacaktır. Ama bilhassa 12, 13 Nisan günleri Tr Plüto ve Tr Neptün +6 katsayısında olacağından Akrep ve Balık burçlarının yıldızı bu tarihlerde son derece parlak olabilir. Ülkemiz Türkiye Akrep Cumhurbaşkanı da Balık burcunda olduğundan Türkiye'nin Tr Plüto ve Tr Neptünden kaynaklı çeşitli başarıları gündeme gelebilir. Kişisel olaral 12, 13 Nisan günleri Akrep ve Balık burçlarının keyfi yerine gelebilir ve çevrelerine de olumlu etki yayabilirler.

Hafta boyu Tr Plüto Natal Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, TerFazi, Akrep, Balık burçlarını olumlu etkilerken Tr Neptün ise Natal Marsı Balık, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak burçlarını olumlu yönde etkileyebilir. Kişisel olarak Tr Neptün ve Tr Plüto hangi evinizdeyse o konularda yaratıcılığınız ve gücünüz artabilir. Örneğin Natal Marsınız İkizler burcu ve Tr Neptün 8.evinizdeyse 8.evinizi sembolize eden başkaları ile ortaklaşa sahip olduğunuz değerlerde (ortak paralar, krediler, miras, vs) bir artış ve olumlu bir gelişme yaşanabilir. Örneğin Natal Marsınız Yengeç ise hem Tr Neptün hem de Tr Plütondan olumlu etki alabilirsiniz.

Filistinin de Güneşi Türkiye gibi Akrep burcunda olup Natal Marsı Koç burcunda olduğundan Tr Uranüs ve Tr Plütondan hafta boyu son derece olumlu etkiler alabileceği görülmektedir. Bilhassa 11 Nisan günü Filistin Tr Uranüsden alacağı olumlu etkileri Boğa burcu İsrail'e karşı kullanabilir. Filistinin kendi gibi Akrep burcu ülkelerden örneğin Türkiye'den olumlu etkiler alması olasıdır.

13 Nisan Cuma günü Natal Marsı Balık, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak burçları hem Tr Ay hem de Tr Neptünden son derece olumlu etkiler alabilirler. Örneğin Natal Marsınız İkizler ve Tr Neptün ile Tr Ay 8.evinizdeyse başkaları ile ortaklaşa sahip olduğunuz kaynaklarda bir artış ve verim söz konusu olabilir. 8.ev konularında kendinizi güvence altına da alabilirsiniz. Yada 8.evle ilgili konularda yardımsever kişilerden Neptünyen kişilerden yardım da görebilirsiniz. 13 Nisan Cuma günü Balık burcu Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yengeç burcu Almanya Başbakanı Merkel'in katsayıları yükseleceğinden yıldızları daha da parlayabilir ve çevrelerine olumlu enerji verebilirler.
 
13 Nisanda
Tr Ay ve Tr Neptünden olumlu etki alacak ülke, grup ve kişiler
Natal Marsı Balık, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak olanlar

Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri), Tayvan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Bangladeş, Tunus, Venezuella / BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma), AB, TC Merkez Bankası / MHP, AKP, HDP / Euro, Türk Lirası, BitCoin / DHKP-C, PYD, PKK / Galatasaray, Fenerbahçe / Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Pakistan Başbakanı Abbasi, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Ümit Özdağ, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz

Yukardaki tablodan 13 Nisan günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Yengeç burcu Meral Akşener'in de yıldızının parlayacağı bir gün olabilir.

Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. http://mediacat2.blogspot.com.tr/

Natal Gezegenlerin Katsayıları

  09 Nisan 10 Nisan 11 Nisan 12 Nisan 13 Nisan 14 Nisan 15 Nisan
Koç +2 +3 +3 +3 +4 +3 +3
Boğa +4 +5 +4 +4 +4 +3 +3
İkizler -1 -1 -1 -1 -1 -1 +2
Yengeç +3 +3 +2 +4 +6 -1 -1
Aslan -1 +3 +3 +3 +3 +3 +2
Başak -1 -1 -1 -1 -1 -1 +2
Terazi +4 +5 +4 +4 +4 +3 +3
Akrep +4 +5 +5 +6 +6 +5 +3
Yay -1 -1 +2 +2 +3 +2 +3
Oğlak -1 -1 -1 -1 -1 -2 -1
Kova +3 +3 +4 +3 +3 +3 +2
Balık +4 +5 +5 +6 +6 +5 +5


Yükselen Koç
(14 Nisan 1.ev Ay, 10.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 12.ev Ay, Neptün Süper, 10.ev Plüto Süper, 10.ev Mars Dikkat)

Yükselen Boğa
(14 Nisan 12.ev Ay, 9.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 11.ev Ay, Neptün Süper, 9.ev Plüto Süper, 9.ev Mars Dikkat)

Yükselen İkizler
(14 Nisan 11.ev Ay, 8.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 10.ev Ay, Neptün Süper, 8.ev Plüto Süper, 8.ev Mars Dikkat)

Yükselen Yengeç
(14 Nisan 10.ev Ay, 7.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 9.ev Ay, Neptün Süper, 7.ev Plüto Süper, 7.ev Mars Dikkat)

Yükselen Aslan
(14 Nisan 9.ev Ay, 6.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 8.ev Ay, Neptün Süper, 6.ev Plüto Süper, 6.ev Mars Dikkat)

Yükselen Başak
(14 Nisan 8.ev Ay, 5.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 7.ev Ay, Neptün Süper, 5.ev Plüto Süper, 5.ev Mars Dikkat)

Yükselen Terazi
(14 Nisan 7.ev Ay, 4.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 6.ev Ay, Neptün Süper, 4.ev Plüto Süper, 4.ev Mars Dikkat)

Yükselen Akrep
(14 Nisan 6.ev Ay, 3.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 5.ev Ay, Neptün Süper, 3.ev Plüto Süper, 3.ev Mars Dikkat)

Yükselen Yay
(14 Nisan 5.ev Ay, 2.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 4.ev Ay, Neptün Süper, 2.ev Plüto Süper, 2.ev Mars Dikkat)

Yükselen Oğlak
(14 Nisan 4.ev Ay, 1.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 3.ev Ay, Neptün Süper, 1.ev Plüto Süper, 1.ev Mars Dikkat)

Yükselen Kova
(14 Nisan 3.ev Ay, 12.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 2.ev Ay, Neptün Süper, 12.ev Plüto Süper, 12.ev Mars Dikkat)

Yükselen Balık
(14 Nisan 2.ev Ay, 11.ev Satürn Dikkat, 13 Nisan 1.ev Ay, Neptün Süper, 11.ev Plüto Süper, 11.ev Mars Dikkat) 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 585
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1792
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster