Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Haziran '17

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
2467
 

12 - 18 Haziran 2017 Haftalık burç astroloji: 12, 13 'ü yoğun, 15'i Ay Süper, 18'i Jüpiter Dikkat!

12 - 18 Haziran 2017 Haftalık burç astroloji: 12, 13 'ü yoğun, 15'i Ay Süper, 18'i Jüpiter Dikkat!
 

haftalık astroloji


12, 13 Haziran -5 katsayısı ile haftanın yoğun günlerindendir. Bu günlerde en yoğun etkiyi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçlarının alması olasıdır. Koç burcu yeni başlangıçları, asker, polis ve güvenlik birimlerini, Yengeç burcu ev, aile, vatani konuları, ülke güvenliğini, Terazi burcu sosyal ve siyasi konuları, diplomatik ilişkileri, Oğlak burcu Başkan, patron ve otorite sahibi kişileri sembolize etmektedir. (Haziran 2017 burç)

Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olan ülke, grup ve kişiler: Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Irak, Nijerya, Suriye / NATO, MİT (Milli İstihbarat), IMF, FED / ABD Doları / İstanbul Fay Hattı
 

Jüpiter retrodan çıksa da diğer transitlerden aldığı olumsuz açılar yüzünden katsayısı hala düşüktür !

Hafta boyu bolluk ve bereket transiti Jüpiterin katsayısı düşük olup Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak burçlarını olumsuz etkilerken Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova burçlarını olumlu yönde etkileyebilir. Jüpiter hafta boyu retro olan Plüto transitinden 90 derece alıyor. 14 Hazirandan itibaren ise Jüpiter Yengeç burcundaki Marsdan da 90 derece alacaktır. Hele 18 Haziran Pazar günü Jüpiter Koç burcundaki Ay.dan da 180 derece alacaktır. İşte bu yüzden Jüpiter retrodan çıksa da diğer transitlerden aldığı olumsuz açılar yüzünden bir türlü kendine gelememektedir. Hafta boyu Irak ve Suriye'deki zulüm devam edebilir. Jüpiter düşük katsayıda iken bereket ve bolluk yerini abartılı ve fanatik (terörist) davranışlara bırakmaktadır. Natal Güneş ve/veya Marsı Yay burcunda olanların Jüpiter yüzünden katsayıları düşeceğinden abartılı davranışlarda bulunabilirler. 18 Haziran Pazar günü fanatik veya terörist kişilerin saldırılarına Dikkat ! (haftalık burç)

Özgürlükçü grup ve kişileri sembolize eden Uranüs transitinin ise hafta boyu katsayısı yüksek olacaktır. Uranüs transiti Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçlarını sembolize eden şeyleri olumlu etkilerken Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını sembolize eden şeyleri ise son derece olumsuz yönde etkileyebilir. Kişisel olarak Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık olanlar Tr (Transit) Uranüs hangi evlerindeyse o konulardan son derece olumlu etkiler alabilirler. Ancak Natal Güneş ve Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanlar Tr Uranüs hangi evinizdeyse sizi huzursuz edebilir. Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova olup Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık olanlar ise Tr Uranüsden bir yandan olumlu etki alırken bir yandan da bu olumlu etki bu kişileri huzursuz edebilir. Örneğin Tr Uranüs 10.evinizde olsun siz yeni bir işe başlayabilirsiniz ama Natal Güneşiniz Boğa ise bu iş sizin rahatınızı bozacağından huzursuz edebilir. (haftalık astroloji)

Natal Güneş ve Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova olan ülke, grup ve kişiler: İsrail, Ekvador, Türkmenistan, Japonya, Libya, Hollanda / MHP / FBI (Federal Soruşturma), AB (Avrupa Birliği) / Fetullah Gülen, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Hillary Clinton

Yukarda adı geçen ülke ve kişiler Uranüsü sembolize eden Natal Güneş ve/veya Marsı Kova burçlarından yada Natal Marsı Uranüsden olumlu etki alan ülke ve kişilerden olumsuz etkiler alması olasıdır. (Haziran astroloji)

Örneğin Natal Marsı Kova olan Kuzey Kore Lideri Kim Jong'ın Japonyayı olumsuz etkilemesi olasıdır. Yada İsrail'in Natal Marsı İkizler olan Amerikadan, Natal Marsı Terazi olan Türkiyeden, Natal Marsı Balık olan Işid veya İrandan, Natal Marsı Koç olan Irak veya Filistinden olumsuz etkiler alması olasıdır. (2017 Haziran burç)

Mars hafta boyu Yengeç burcunda olacaktır ama Mars Yengeç burcunda rahatsız olduğu bir burçtadır. Tr Mars katsayısı yükseltse de Yengeç burcunu olumsuz etkilemeye devam edecektir. Mars 12, 13, 14 Haziran Aslan ve Kova burçları hariç diğer burçları yani Yengeç, Koç, Boğa, İkizler, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını olumsuz yönde etkileyecektir. Örneğin Natal Marsı Aslan ABD Başkanı Trump 12, 13, 14 Haziran günleri Tr Mars hangi evindeyse o konularda üstünlük sağlayabilir. Yada Natal Marsı Kova olan Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Fetullah Gülen, Julian Assange, Selahattin Demirtaş gibi isimler de Tr Mars hangi evlerindeyse o konularda Marsdan güç alabilirler. (2017 haftalık burç)

12, 13, 14 Haziran günleri Başak ve Balık burçları Tr Marsdan çift olumsuz etki almaktadırlar. Örneğin Başak burcunda olan Suriye Başkanı Esad Tr Marsdan olumsuz etki almaktadır. Bu yüzden Suriye Başkanı Esad'ın 12, 13, 14 Haziran günleri Natal Marsı Aslan olan ABD Başkanı Trump'a dikkat etmesi gerekebilir. Balık burcu olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Natal Marsı Kova olan Fetullah Gülen, Selahattin Demirtaş gibi isimlere dikkat etmesi gerekebilir. (Haziran 2017)

15, 16 Haziranda Tr Mars Yengeç, Koç, Terazi, Oğlak burçlarını olumsuz etkilerken Natal Marsı Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Kova, Balık burçlarını olumlu yönde etkileyebilir. Venezuella, Suriye ve Irak'ın son derece olumsuz etkiler almaya devam etmesi olasıdır.

17 Haziranda Tr Mars Yengeç, Koç, Terazi, Oğlak burçlarını olumsuz etkilerken Natal Marsı sadece Boğa, Başak, Akrep, Balık burçlarını olumlu yönde etkileyebilir. Natal Marsı Akrep olan Suriye Başkanı Esad'ın 15, 16, 17 Haziran günleri Tr Marsdan olumlu etkiler alması ama ülkesi Suriye'yi olumsuz yönde etkilemesi olasıdır.

18 Haziran Pazar günü Tr Mars Yengeç, Koç, Boğa, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık burçlarını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu sefer Suriye ve Irak'In haricinde Natal Güneşi Akrep Marsı Terazi olan Türkiye'Nin de Tr Marsa (kavgacı, saldırgan kişi ve gruplara) dikkat etmesi gerekebilir.
 

18 Haziranda Tr Marsdan olumsuz etki alacak ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Koç, Boğa, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, İngiltere, Irak, Kanada, Ukrayna, Kırgızistan, Makedonya, Kuzey Kore, Nijerya, Suriye, Azerbaycan, Belçika, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Tayvan, İtalya, Tunus / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / DHKP-C, PYD /
ABD Doları / İstanbul Fay Hattı / İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, İngiltere Başbakanı Theresa May, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, PYD Başkanı Salih Müslim
 

Boğa ve Teraziler bütün olumsuzluklara rağmen Tr Venüs 12, 13, 16, 18 Haziran keyfinizi yerine getirebilir !

Boğa ve Terazilerin yöneticisi Tr Venüs katsayısını arttıracağndan hangi evinizdeyse o konulardan kaynaklı keyfiniz yerine gelebilir. Örneğin Natal Güneşiniz Boğa ve Tr (Transit) Venüs 10.evinizdeyse iş, meslek ve kariyerle ilgili konulardan kaynaklı keyfiniz yerine gelebilir. Özellikle Boğa burçları Tr Uranüs biraz huzurunuzu yada rahatınızı bozsa da Tr Venüs katsayınızı arttıracağından problemlerin üstesinden gelebilirsiniz.

Natal Güneşi Boğa ve Terazi burcu olan ülke, grup ve kişiler: İngiltere, İsrail, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika / HDP / TSK (Türk Silahlı Kuvvet) / Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May
 

13, 14, 15, 16, 17 Haziran Tr Ay Yengeç burçlarının katsayısını yükseltecektir !

13, 14, 15, 16, 17 Haziran günleri ama bilhassa 15 Haziran günü Tr (Transit) Ay +5 katsayısında olacağından Yengeç burçlarının keyfi Tr Ay hangi evlerindeyse o konulardan kaynaklı yerine gelebilir. Aslında Yengeç burcu olanların ruh hali Tr Ay 2 günde bir burç değiştirdiğinden çok değişken olabiliyor. Ama bu hafta 13 - 17 Haziran arası Tr Ay yüksek katsayıda olacağından her şeye rağmen iyi bir ruh halinde olabilirler. Ancak 13 ve 17 Haziran günleri Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanlar Tr Ay.ın katsayısı yüksek olsa da olumsuz etkiler alabilirler. Örneğin Natal Güneşiniz Yengeç ve Marsınız Koç ise Tr Ay 13 Haziran günü 5.evinizde ise 5.evi sembolize eden romantik ilişkiler, hobiler, eğlenceler Natal Güneşinizin katsayısını yükseltip keyfinizi yerine getirebilir ama bir yandan da ev, aile, güvenlik problemleri 5.evinizi sembolize eden şeyleri olumsuz yönde etkileyebilir. Örneğin Terazi burcu olan Suriye 13 ve 17 Haziran günleri Tr Ay.ı sembolize eden Amerika'dan, Irak'dan ülke güvenliği bazında olumsuz etkiler alabilir. (12, 13 Haziran Astana görüşmeleri de olacak)

13 Haziran Salı günü Natal Marsı Kova, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Balık olanlar Tr Ay hangi evlerindeyse o konulardan olumlu etkiler alabilirler ama bu kişiler Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanları olumsuz yönde etkileyebilirler.

14 Haziran Çarşamba Natal Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay olanlar Tr Ay hangi evlerindeyse o konulardan olumlu etkiler alabilirler.

15 Haziran Perşembe Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanlar Tr Ay hangi evlerindeyse o konulardan olumlu etkiler alabilirler.

16 Haziran Cuma Natal Marsı Balık, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak olanlar Tr Ay hangi evlerindeyse o konulardan olumlu etkiler alabilirler. 16 Haziran günü ün ve talih yıldızı Sirius Balık burcundaki Tr Ay.dan 120 derece almaktadır. Bu yüzden Sirius yıldızı hangi evinizdeyse o konularda talihiniz artabilir.

17 Haziran Cumartesi Natal Marsı Balık, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Kova olanlar Tr Ay hangi evlerindeyse o konulardan olumlu etkiler alabilirler ama bu kişiler Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanları olumsuz yönde etkileyebilirler.

Yukardaki tablodan Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Başkanı Putin ve Almanya Başbakanı Merkel'in Tr Ay.dan son derece olumlu etkiler aldıkları görülmektedir. Sizin de Natal Marsınız bu burçlarda ise ve yüksek katsayıda ise Tr Ay hangi evinizdeyse o konularda güven ve veriminizi arttırıcı olanaklardan faydalanabilirsiniz.

22 Mayıs için 2017 yılının en olumsuz günü demiştik ve 22 Mayısda atılacak adımlara, yapılacak planlara dikkat çekmiştik. Bu günde toplam katsayı -17 olup Tr Ay ve Tr Jüpiter -4, Tr Venüs ve Tr Plüto -3 katsayısındaydı.
- Tam da bu günde Boğa burcu olan İngiltere'de terör patlaması yaşandı.
- Suriye ve Irak'da terör saldırılarında artışlar gözlendi.
- 22 Mayısda ABD Başkanı Trump Suudi Arabistana silah sattı. Bu silahlar yakın bir zamanda kullanılabilir.

- 22 Mayısdan 12 gün sonra Işide karşı Rakka operasyonu yapıldı.
- 22 Mayısdan 9 gün sonra yani 31 Mayısda Kato Dağında TSK 13 önemli subayını helikopter kazasında kaybetti. Ölen 13 şehide Allah'dan rahmet dilerim.
Keşke o helikoptere binemeselerdi, keşke ölmeselerdi. O kadar deneyimli kişilerin basit bir elektrik teline çarpıp düşmesine kimse inanamadı. Hakikaten inanılacak gibi de değil. Şehit olan kişilerin doğum tarihlerine ulaşamadım ama TSK'nın kuruluş tarihi 03 Mayıs 1920 olup Natal Güneş Boğa Marsı Terazi burcunda ve kurum olarak TSK'nın Tr Uranüsden olumsuz etki aldığı görülmektedir. Tr Uranüs Kova burcunu sembolize etmektedir. Tr Uranüs teknik konuları, huzursuzlukları, asi ve aykırı kişileri, Natal Güneş ve/veya Marsı Kova burcundan kişileri de sembolize etmektedir. (Detay için lütfen Tr Uranüs bölümüne bakınız) Bence bu kazalar son olmayabilir. TSK'nın teknik konularda son derece titiz olması gerekir. Örneğin düşen helikopterde gerekli donanım olsaydı düşmeyecekti.

Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. Natal gezegenlerinin katsayısını bilmeyenler iletişim için: http://mediacat.wixsite.com/mediacat


Yükselen Koç
(12, 13 Haziran 1, 4, 7, 10.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 4.evdeki Marsın 6 & 12.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 11.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc.html


Yükselen Boğa
(12, 13 Haziran 12, 3, 6, 9.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 3.evdeki Marsın 5 & 11.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 10.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_4.html


Yükselen İkizler
(12, 13 Haziran 11, 2, 5, 8.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 2.evdeki Marsın 4 & 10.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 9.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_53.html


Yükselen Yengeç
(12, 13 Haziran 10, 1, 4, 7.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 1.evdeki Marsın 3 & 9.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 8.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_51.html


Yükselen Aslan
(12, 13 Haziran 9, 12, 3, 6.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 12.evdeki Marsın 2 & 8.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 7.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_61.html


Yükselen Başak
(12, 13 Haziran 8, 11, 2, 5.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 11.evdeki Marsın 1 & 7.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 6.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_77.html


Yükselen Terazi
(12, 13 Haziran 7, 10, 1, 4.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 10.evdeki Marsın 12 & 6.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 5.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_79.html


Yükselen Akrep
(12, 13 Haziran 6, 9, 12, 3.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 9.evdeki Marsın 11 & 5.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 4.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_88.html


Yükselen Yay
(12, 13 Haziran 5, 8, 11, 2.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 8.evdeki Marsın 10 & 4.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 3.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_34.html


Yükselen Oğlak
(12, 13 Haziran 4, 7, 10, 1.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 7.evdeki Marsın 9 & 3.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 2.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_46.html


Yükselen Kova
(12, 13 Haziran 3, 6, 9, 12.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 6.evdeki Marsın 8 & 2.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 1.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_56.html


Yükselen Balık
(12, 13 Haziran 2, 5, 8, 11.ev yoğun, 12 - 14 Haziran 5.evdeki Marsın 7 & 1.eve yansımasına Dikkat, 15 Haziran 12.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/12-18-haziran-2017-haftalk-burc_89.html

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 533
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1921
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster