Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Her Şeyin Başı Sağlık Demiştim, Ben Şimdi Onu Arıyorum!

Çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim. Çabuk iyileşip aramıza dönmenizi bekliyorum. Saygılar Ece ER

09 Ekim 2017 20:25
Barış için verilen mücadeleyi kana buladık

Evet ben de hatırlıyorum bu üzücü durumu. Daha sert ifadelerle yorum yazmak istiyorum ama kendimi tutuyorum. son olaydan sonra inanın adını telafuz etmek bile içimi yakıyor bu hazin sonu bulan kişinin. bunun bir ilk olmadığını hatırlatmanız çok iyi olmuş. belki son olur. kaleminize sağlık ve kuvvet diliyorum:(

02 Şubat 2013 20:43
Sorun değil sorumluluğu ağır geldi!

aslında son yazdığı yazı Sorun değil sorumluluk ağır geldi dir yayın akışında bir sorun oldu ki ikisi arka arkaya çıktı iki yazının arasında aslında 1 gün var sevgiyle kalın

03 Ocak 2013 14:07
Muhteşem Yüzyıl- Suç duyurusu mu? Benim aklım ermedi!

Hakaret içeren yorumlar yazmazsanız sevinirim. Hele ölmüş biri hakkında yazılanları burada paylaşamam. İslamiyet ölüye saygıyı gerektirir. Sevgili Meral Okay için sıradan biri gibi yazılmasını onaylamadığım için sadece seviyeli yorumları burada paylaşacağım. Sevgi ve saygılarımla

04 Aralık 2012 15:45
Hadım- İğdiş- Burulmuş

Her şeyden önce sağolun:) Ama pek çok ülkede zaten bunlar üzerine ninilerle (Ukrayna)büyütülen çocuklar var:( Hepsini tek başımıza yapmadık, bazıları da seçti. Enderun haremin içinde eğitim yeridir. harem ağaları da eğitilmeden asla işbaşına gelemez. İsterseniz konu birleşsin diye harem yazılarımı bir gözden geçirin:) Sevgiyle kalın:)

28 Kasım 2012 14:57
Aşure - aşura yapalım!

Bu gün ( 24/11/05) bir oğul dünyaya getirdim. Adı Yankı, Yankı'cığım her günün mutlu ve bereketli olsun! İyi ki doğdun! İyi ki doğurdum seni!

23 Kasım 2012 21:50
Muhteşem Yüzyıl-Fülhane, Firuze, Cansu Dere ve Harem

Dizine Cansu Dere çıkıyor mu? Hayır Cansu Dere eğer sözleşmesi uzatılmadıysa 13 bölüm içim Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer almak için sözleşti. Sanırım yayın döneminin 7. veya 8. bölümü dün gece yayınlandı. Yani Firuze (eğer sözleşme uzatılmadıysa) en az 5-6 bölüm daha ekranlarda. Bu süre içerisinde Firuze'yi assanız da, taşlasanız da, ayağına taş bağlasınız da, denize atsanız da, diri diri gömseniz de dizide ölmez. Eğer çıkacaksa da Firuze'nin sonu ancak yılbaşını bulur.

15 Kasım 2012 10:24
Muhteşem Yüzyıl- Şehzade Mehmet

Şehzade Mehmet Külliyesi ile ilgili görsellerimde bazı problemle oldu. Ben de bazı detayları buradan vermek istiyorum. Umarım okursunuz:) Şehzadebaşı Cami 2 minareli bir camidir. İmarethane, medrese, tabhane, türbelerden oluşan bir komplekstir. Mehmet türbesinin solunda Rüstem Paşa türbesi, dış avluda İbrahim Paşa ve Destari Mustafa Paşa türbeleri bulunur.Şehzade Mehmet'in sandukasının bulunduğu bölümde kimin olduğu bilinmeyen bir sanduka daha vardır.

15 Kasım 2012 09:37
Muhteşem Yüzyıl- Şehzade Mustafa

yazılarımı okurken birbiri ile bağlantısına dikkat ederseniz daha net bilgiler alırsınız. Bazı şeyleri tekrar yazmamak ve okuyucuyu sıkmamak için bir önceki yazıyı işaret etmekteyim. İyi okumalar sevgiyle kalın:)

11 Kasım 2012 11:01
Muhteşem Yüzyıl-Fülhane, Firuze, Cansu Dere ve Harem

Yapımcı, Cansu Dere'nin oynadığı karaktere gelen tepki sebebi ile çok sinirlenmiş ve bu sezonu Cansu Dere ile bitirme kararı almış. Sadece duyduğum bir dedikodu. Ama görülen o ki Firuze sezon finaline kadar bizimle.Seyirciye inat mı? Ya sizce?

07 Kasım 2012 21:40
Toplam blog
: 781
Toplam yorum
: 112
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 3868
Kayıt tarihi
: 23.09.12
 
 

16- 06- İstanbul'da doğdum. Tatbiki Güzel Sanatlar Tekstil Ana sanat dalı Moda tasarımı bölümünde..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster