Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Kaybedenler Kulübü

Zıtlık insanı da kapsar.İki tür insan vardır.Biri yaşayan uyanık olan,diğeri de onu seyreden aptal olandır.Bu ikilemi ortadan kaldıracak olanlar hayatı yaşayanlar değil,onu seyredenlerdir...Güzeldi!Elinize sağlık Cem bey.

02 Ocak 2020 11:46
Adalet

"Akıl kabı"nızdan taşanlarla çok iyi bir okuyucu olduğunuzu hissettim adalete duyulan özleminizle beraber...Elinize sağlık Meryem hanım.Zevklice okunan bir yazıydı.Selamlar.

02 Aralık 2019 15:02
Ben de Öğretmendim

İçinizin ferah ve vicdanınızın rahat olması ve gerçek sevgiyi tatmış olmanız çok önemlidir.Bir gül ağacı düşününüz ki üstündeki güller yansıması gibidir o güzel ruhunuzun gülümsemesi.Meslekte endişe ve sıkıntılar olur zaman zaman.Ben hep olumlu bakmaya çalışırdım yorgunluk ve bitkinliğe,strese Enerjim yetişsin diye...Uzunca,ama güzel bir öyküydü.Keşke birkaç bölüm halinde yayınlamış olsaydınız.Elinize sağlık öğretmenim.Kolay gelsin size.Selamlar.

02 Aralık 2019 14:33
Nazara İnanmak

Yine de hayatın yüreğine girip ona sevgi aktarmayı ve ondan bilgi elde etmeyi gözardı etmeyelim.Evrenin sevgi enerjisiyle yaratıldığından bahsedenlerin kendileriyle çelişki içinde olup sevgi yerine korkuyu hayatın kalbine salıp ondan geçinen kimselerde olur bu kötü vasıflar.Nazarı ben daha çok negatif enerji saldırısı olarak değerlendiririm.Bu tip enerjiler uygun ortamların aşığı gibidirler.Girer girmez kemirmeye başlarlar insanı bir yerlerinden...Elinize sağlık Cem bey dostum.Eksiksiz bir bilgilendirmeydi.Selamlar.

02 Aralık 2019 14:15
Pazartesi

Kaç bahar yüzü daha göreceğiz ki diye üzülmemek gerek.Onun kendisiyiz ki hepimiz.İzlerimiz yaşatır onda bizleri sonsuza değin...Selamlar.

02 Aralık 2019 13:40
Sustum Sustum

Coşkun,ama sessiz ve nereye doğru akacağı belli olmayan bir nehir gibiyiz hepimiz;ama ona varmalı,kendi okyanusumuzu gözardı etmemeliyiz,çünkü hepimiz oyuz ve ondan gelip ona gideriz...Duygusal sevgi enerjisi insana gelmeden bile peşinden koşup gidilmelidir...Güzeldi!Elinize sağlık Lacivert Kanarya.Selamlar.

02 Aralık 2019 13:33
Veda

Esirgenmeli ki sevgi,şifa dolsun benlik...Güzeldi!Kendini aşan dizeler vardı...Yüreğinize sağlık Işıl hanım.

02 Aralık 2019 13:17
Bir İstanbul Sabahında

Nasıl incitir değil mi hasret,aklından bile çıkarır da insanı sevdiğinin gözleriyle buluşunca ancak çiçekler açar gönlünde...Sevgide kalın.Selamlar.

02 Aralık 2019 13:12
İnternet Explorer 7'de güvenlik açığı...

Açık kapatılır da yeni güvenlik önlemleri alınır herhalde.Daha stabilize tekniklere ihtiyaç var sanırım.Kendi kurulum ve yazılımları olamadığı için bizim gibi ülkelerde güvenlik açıkları oldukça fazla.Yeni sistemlere de pek yanaşılmıyor gizlilik tamamen açığa çıkmasın diye.Sonrasında da neredeyse ülkenin en önemli kurumlarına aynı günde büyük saldırılar oluyor...Hem uyarı hem de bilgilendirme yazınız için sağ olun Yorum Dükkanı.Selamlar.

28 Kasım 2019 21:44
"Ölümsüz Aşk"

Sevenlerin beden ve ruhlarında uyum ve ahenk olmalıdır mutlaka.Beden güçlü olsa da cılız bir ruhun ruhsallığında aşkı yaşamak mümkün olmaz hiçbir zaman...Filmi izlememişim.İzleyeceğim.Teşekkür ederim önerinize ve film hakkındaki yorum paylaşımınıza.Selamlar.

26 Kasım 2019 18:25
Toplam blog
: 73
Toplam yorum
: 1211
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 512
Kayıt tarihi
: 21.08.12
 
 

1979 Yabancı diller yüksek okulu almanca bölümü mezunuyum. 2 Yıl tercümanlık yaptım. 28 yıl da öğ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster