Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Yok be anne!

Muhteşem anlatım. Emeğinize sağlık. İşimden evime yorgun argın geldiğimde yazılarınız kahvemle beraber muhteşem ikili oluyorlar. Bu yazınız yürek burksa da, gerçekleri yüzümüze büyük bir cesaretle vursa da tadına doyulamadı, bunu bilin:) Sağlıklı günler dilerim.

28 Şubat 2013 00:46
Erkek boşanmak ister mi?

O bahsettiğiniz önyargılardan bahsetmek ve destekliyor gibi görünmek yerine, o önyargılar karşısında eleştirel bir tutum sergilemeniz daha anlamlı olurdu. Saygılarımla.

06 Kasım 2012 14:14
Anne-babalar da hata yapar!

Ah bizler, ah bizler. Çocuklarımızın kararlarına saygı duymuyor, onların yerine biz karar veriyor ve her defasında kanatlarımızı üstlerine gerip sorumluluk almalarını, yanlışlarla karşılaşmalarını engelliyoruz. Bu yaptığımız hataların ya hiç farkına varamıyor ya da çocuğumuz bir birey olduğunda, kendine güveniyle alakalı problemleri olduğunda, çok kolay depresif hallere girdiğinde anlıyoruz. Güzel bir paylaşımdı, saygılarla

01 Kasım 2012 22:41
Peygamberimiz Hz. Muhammed'in mezarı tehlikede!

' Eğer Türkiye’de yaşayan herkesin Atatürk’e sahip çıkma sorumluluğu varsa Müslümanların da Hz. Muhammed’e sahip çıkma sorumluluğu vardır.' cümlesinde bir mantık hatası olduğunu düşünüyorum. Bizim için Atatürk; bize topraklarımızı geri kazandıran, insanımıza insan olduğunu hatırlatan, bir çok değerimize sahip çıkan mükemmel bir lider. Daha bir çok sıfatıyla günümüz insanın örnek alması gereken bir insandır. Fakat Hz. Muhammed, biz müslümanlar için yüce mekanizma tarafından görevlendirilmiş bir peygamber, yol göstericidir. Bu iki insanı birbirinden ayıran noktalara dikkat etmeliyiz diye düşünüyorum. Böyle hassas bir konuda, hassas cümleler sarfetmeliyiz okurlarımıza. Sizi takip ediyorum. Anlamlı yazılar ve bilgiler paylaşıyosunuz. Fakat bu hatayı görmezden gelemezdim. Saygılar.

01 Kasım 2012 22:19
Şimdi ve geçmiş

Ne yazık ki etrafımız kendini affedemeyen insanlarla dolu. Güzel ve ince olan bir çok noktaya değinmişsiniz. Sevgilerle.

01 Kasım 2012 12:19
Sen Müslümansın, ne işin var bu derste?

Önyargı kırması gerçekten zor bir iştir ve sağlam bir girişim ister. Güzel bir paylaşım, sağlıcakla.

01 Kasım 2012 12:04
İlk mektup, ilk şiir

Yüreğine sağlık. Çok içten bir yazı olmuş.

28 Eylül 2012 16:40
Yapmayın artık şunu!

Artık insanların tahammülleri o kadar azalmış ki. Eleştiriyi seven, öz eleştiri yapan insanlarımız o kadar az ki. Bu söylediğiniz önlemleri eyleme geçirmek hem çok basit, hem çok zor. Emeğinize sağlık, sağlıcakla

24 Eylül 2012 11:01
Mutluluk Nedir? (2)

Mutluluk gelmez, mutluluk yaratılır ve mutlu olunur. Güzel bir yazıydı, emeğinize sağlık. Sağlıcakla.

21 Eylül 2012 11:02
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 4
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 124
Kayıt tarihi
: 10.09.12
 
 

09.12.1989 Samsun doğumluyum. Kategorize etmekten ve edilmekten hoşlanmayan biri olarak mesleğimi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster