Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ah Bu Babalar, Ah Bu Babalar!

Hocam, teşekkür ederim. Sizler her zaman en iyilere lâyıksınız. Sizi seviyoruz.

29 Kasım 2018 16:04
NKÜ Tıp Fakültesini birincilikle kazanan oğlumuz Utku Mert Ak, onurumuz oldu

22.11.2016 günü saat 16.30'dan itibaren başlayan törenimizde; açılış konuşmalarının ardından NKÜ Tıp Fakültesini kazanan öğrencilere beyaz önlükleri giydirildi. Beyaz önlüklü Tıp Fakültesi öğrencilerinin topluca "meslek sözü verdikleri" tören, alkışlarla sona erdi.(MİLLİYET.COM.TR haber sitesinde ve Milliyet Blog ile pek çok İnternet sitesinde yer alan bu haber, AK ailesi olarak bizi onurlandırdı, ilginize çok teşekkür ediyoruz. Melisan - Ahmet - Meltem Esen - Utku Mert AK)

25 Kasım 2016 13:15
Size bir müjdem var!

Düşünüyorum da Genç Cumhuriyetimizin ilk yıllarında yaşanan bu ve benzeri güzel olaylar gerçek değil de bir masalmış gibi olsa idi, çoktan yıkılıp gitmez miydik hepimiz topumuz birden, "onlar dışarıdan biz içeriden..." sallayıp dururken ? ... Elinize yüreğinize sağlık Sevgili Hüseyin Erkan Öğretmenim, iyi ki varsınız, sizi seviyoruz.

28 Eylül 2016 13:21
İğneada bize uzak diyemeyiz.

Prof. Dr. Doğan Kantarcı'nın yorumu; "Ahmet Bey, Yazınızı okudum. Halkın anlayacağı bir dil ile değerli bir derleme yapmışsınız. Sizi kutlarım. İlginç bir duygumu da sizinle paylaşmak isterim. Ben derslerimi hep sade bir dil ile anlattım. Halkın çocukları olan öğrencilerimin de dersi can kulağı ile dinlemelerini ve başarılı olduklarını gözledim. Sizin yazınızda kendime ait bölümleri başkası yazmış gibi okudum. Yani insan kendisini karşıdan seyrediyormuş gibi bir okuma bu. "Ne kadar sade yazılmış" duygusuna kapıldım. Bu duyguyu hissetmemi sağladığınız için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı dileklerim ve selâmlarımla. Doğan Kantarcı"

20 Ekim 2015 22:09
Rekabet

Saygıdeğer Hüseyin Erkan öğretmenim; Demişsiniz ki, biri iş edinse de, 54 yıllık ÖNDER Gazetesini şöyle bir tarasa, zamana yenik düşmemiş, -FAK’a ve “Kurt Kapanı”na yakalanan ve hâlâ diri duran “av”ları derleyip toparlayarak bir kitap yapsa!.. El ele, omuz omuza, hep birlikte zevkli bir çalışma olur gerçekten ve bir eser çıkar ortaya. Ben hazırım, neden olmasın ki?

11 Ağustos 2015 23:38
Üç Dilek ve Turan Eren

Burada yazılanların, Malkara'da yakın tanığı olmaktan bahtiyarım.

25 Ocak 2015 23:38
"Atom bombası vali" emekli oldu

Malkara Kaymakamımız Turan Eren ile çalışmış olmaktan her zaman onur duydum. Güzel günlerdi. Sağlıklı, mutlu, huzur dolu daha nice yıllar dilerim.

25 Ocak 2015 23:27
Üsküdar Çamlıca Özel Çağlar Koleji...

Hocam, merhaba; görüntüleri slayt olarak nasıl ekleyebiliyoruz? Ben çok çabaladım ancak beceremedim sanırım. Güzel yazınız için teşekkürler.

16 Ocak 2015 23:09
15. Marka 2014

Hocam, merhaba; yine güncel bir konuyu "Marka" olgusunu ele almışsınız, yararlandım. "Marka olmak, kaliteyi üst düzeyde yakalamak demektir." öz deyişiniz kayda değer, bundan yararlanmak istiyoruz. * * * Burada izin verirseniz Milliyet (blok) editörlerini eleştirmek istiyorum, şöyle ki; yazınızdan yararlanan pek çok kişi var, gerçekten isabetli bir paylaşımınız olmuş, devamını dilerim. Ancak Milliyet (blog) editörleri başka yazarlara ait benzer nitelikli yazıları "tuhaf" bir gerekçeyle yayımlamıyorlar. Diyorlar ki; "Merhaba,'Lifestyle' başlıklı blogunuz ne yazık ki onaylanamamıştır. Dilerseniz, aşağıdaki mesaja gore blog’unuzu güncelleyebilir veya yeni bir blog girebilirsiniz. Reddedilme sebebi: Sitemizde tanıtım amaçlı yazılara yer verilmemektedir." Bu örnek, sayısız benzerlerinden yalnızca bir tanesidir. Editörlerimizin, çifte standardı oldukça düşündürücüdür. Sizin bu yazınızın onaylanması ve yayımlanması "bence" son derece doğru bir yaklaşımdır. Örnek tutumunuz için teşekkürler.

19 Aralık 2014 11:28
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileriyle söyleşi...

Maltepe Ünv. Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileriyle söyleşi yapmışsınız, ne güzel... Bir süre kantinde soluklandıktan sonra sınıfta yerlerinizi almışsınız. Etkinliğin açılışı yapıldıktan sonra hazırlanan programa göre özgeçmişiniz sunulmuş. Şiirin gücünden söz ederek öğrenci kardeşlerimizin düzeylerine ve ilgilerine uygun bir şiirinizi de siz seslendirmişsiniz. Deneyimlerinizi gençlerle paylaşmak amaçlı altın önerilerde bulunmanız her türlü takdirin üzerindedir. Hocam, kutlarım, bu tür çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla.

17 Aralık 2014 16:01
Toplam blog
: 272
Toplam yorum
: 141
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 984
Kayıt tarihi
: 19.11.12
 
 

Evli, 2 evlat babası, 1965'te doğdu, inançlı, müziksever, insansever, yurtsever, iyi yüzer, ünive..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    "Hep denedin hep yenildin, olsun gene dene, gene yenil, daha iyi yenil" (Samuel Beckett)