Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
72.Koğuş - Sinema

Haftasonu bende izleyeceğim. Merakla bekliyorum.

09 Mart 2011 11:05
Evlilik aşkı öldürür mü?...

Aşk insanın ruhunda yeşerir ve yaşar bence. Ruhun ölürse aşkın ölür. O ruhla devam eden bir evlilikte aşk neden ölsün? Ben de Sema gibi hâlâ eşine aşık olanlardanım. 20 yıldır devam eden bir evlilikte eşim işten geldiğinde hâlâ içim titriyorsa, her anı birlikte yaşamak bıktırmadıysa aşkım da devam ediyor demektir. Hele de iki güzel meyvemiz varken... Ellerine sağlık Sema Ablam.

03 Ağustos 2010 16:27
Sex and The City 2

Son iki aydır sinemaya çocukların mezuniyeti, sınav ve karne telaşından dolayı gidemedim. Vizyona giren ve izlemek istediğim çok filmi de izleyemedim. Doğrusu bu filmi izlemek için fırsat yaratacağım zira çok meraklanndım. Teşekkür ederim Sema Ablam.

02 Temmuz 2010 23:34
Kitabım çıktı!

Tebrikler Ömer Bey. Bu çok güzel bir haber. Devamının geleceğinden hiç şüphem yok. Bol okuyucular dilerim. Saygılarımla.

17 Ekim 2008 15:25
Ambulansçıların korkulu rüyası

Hep Avrupalı olduğumuzu savunup, kendimizi gelişmiş sanıyoruz. Avrupalı bizi arasına almamakta haklı zira biliyor başına geceği. Maalesef medeni sandığımız toplumumuzun aslında hiç de öyle olmadığını. Avrupa'da trafikte motosiklet kullananlara yayasından tırı durup yol verirken, biz acaba sağımızdan geçen mi yoksa arkamızdan gelen mi aynasına bakma özürlü olduğundan tepemize çıkacak diye yol almaktan paranoyak olduk. Bir de bu tür magandaların teşhir edildiği bir site var. Belki kendimizi rahatlatmak adına kullanabiliriz. Teşekkürler. (http://www.trafikmagandasi.com/1/)

16 Temmuz 2008 11:54
Biletix rezalete giriş biletiniz

Sinirlenmekte yerden göğe haklısınız. Ama üzülerek söylüyorum ki, satış sonrası müşteri hizmetleri konusunda çok eksiğimiz var. İşte bir benzerini de siz yaşamadan direkten dönmüşsünüz. Her durumda millet olarak buna ses çıkarmaz isek (1-2 kişiyle olacak şey değil tabi!) istedikleri gibi top koştururlar. Tedbirli davranmanız bence öfkenizin daha üst boyutlara taşınmasına biraz engel olmuş.

29 Mayıs 2008 13:48
Piknikçilere kötü haber!... Yağmur!...

Sema Ablam, varsın yağsın. Bütün haftasonları bizim. Çoğunluk ne derse ben ona uyarım. Hiç canınızı sıkmayın.

30 Nisan 2008 16:36
"Kaza geliyorum" dermiş!...

Büyük geçmiş olsun Sema Abla. Bazen dediğiniz gibi bile bile boşveriyoruz. Ta ki canımız yanana kadar. Verilmiş sadakanız varmış demek sanırım en doğru ifade olacak.

16 Nisan 2008 14:17
Milliyet Blog Pikniğine ne dersiniz?

Bu çok güzel bir fikir. Hiç değilse bu kez bu etkinliğe katılmak isterim. Eminim çok keyifli bir piknik olacak inancındayım. Sağolasın Sema Ablam.

03 Nisan 2008 14:24
Milliyet Blog Hatıra Ormanı açılışı

Sizin önayak oluşunuzla başlayan, büyük çabanız ve harcadığınız zamanla, son noktaya gelmiş olan bu büyük fidan topluluğunun açılışında orada olabilmeyi isterim. Ne mutlu bizlere.

29 Mart 2008 11:28
Toplam blog
: 25
Toplam yorum
: 47
Toplam mesaj
: 28
Ort. okunma sayısı
: 3057
Kayıt tarihi
: 02.11.06
 
 

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunuyum. İkinci üniversite kapsamında İstanbul Üniversit..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster