Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Leonardo var hayatımda…

Milliyet Blog'da yazdığın birbirinden etkileyici yazılar için seni kutluyorum Bahar'cım. Sen kendini yeniden keşfederken biz de senin bu özel ve güzel yanlarını keşfetmekten mutluyuz.

24 Ağustos 2010 21:40
Nergis'im nereye gittin?...

Sevgili Narçiçeği, İzmir'de İlyas beyle ve eşi Ergun beyle ''Atatürk'' sergime katılmıştı ve imza gününü sergimizde yapmanın mutluluğunu yaşıyordu. İlyas beyle ben İzmir'de kitabımızı imzalatmak için kitabını aradık ve bulduk. Bilge'ye, Gökçe'ye, Ergun beye, sana ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyor, bu güzel insanı ebedi zenginliğine teslim ediyoruz. İnanıyorum ki, orada bizim kadar onu seven dostlar bulacaktır.

27 Ocak 2010 08:53
Narçiçeği, Nergiz Suzan Şanlıalp.

En son İzmir'deki ''Atatürk'' sergime İlyas bey ile gelmiştiniz. Ne güzel gündü o. Hatta yeni kitabınızın imza gününü sergimizde yapmak için büyük heyacanla gün ayarlamıştınız. Biz İzmir'de İlyas beyle sizin kitabınızı birçok kitapçıda aramış ve nihayet bulmuştuk. Siz bizim sanal değil, gerçek dostumuz oldunuz. Bizim yüreğimizde hep Narçiçeği olarak kalacaksınız sevgili Suzan...

27 Ocak 2010 08:40
Bilin bakalım neredeyim ben?

Hoş geldin çılgın kadın. Şimdi Kaz dağlarının doğasından tuvaline yine harika renkler düşer. Sevgimle...

20 Ocak 2010 18:53
15 Kasım Pazar kahvaltısı

Sayende harika bir pazar günü yaşadık. Saatler nasıl geçti anlamadık. Samimi ve dürüst gözlemlerin ile bizlere çok keyif verdin. Her şey için teşekkürler...

17 Kasım 2009 08:00
Paşalimanı Cafe'de Bir İstanbul günü...

Evet, bu kadar hızlı organizasyon blog tarihinde görülmedi. Bir iki telefon görüşmesi sonucu yine de boğazın güzel bir yerinde bir araya geldik ve çok iyi ettik. Anılar tazelendi. Bol kahkahalı bir toplantı oldu. Şayet benim mayomu zamanında getirebilselerdi denize de girecektim. Yeşim ve ben bu toplantıda çok mutlu ayrıldık. Tekirdağ'dan gelen cevizli kurabiyeleri de afiyetle mideye indiriyoruz. Selam ve sevgiler:))

17 Kasım 2009 00:29
Ülkemiz Çok Güzel

THK seçimleri sizin Anadolu'nun muhteşem güzellikleri ile dolu yollarında harika insanlarla yolculuk yapmanıza vesile oldu. O nedenle şimdi anılarınızda ve gözlemlerinizde çok daha bir keyifli sahneler olacaktır. Saygı ve sevgiler:))

31 Ekim 2009 14:04
ÖLÜDENİZ ŞİİR GÜNLERİ "Deniz ve Şiir"

Hayırlı olsun Şiir Festivaliniz. Şiir grubumuz olarak Ölüdeniz Şiir Festivali'nde yer alan şairlerimize teşekkür eder, başarılar dileriz.

04 Ekim 2009 21:21
Dünyanın moda merkezlerindeyim...

Moda dünyasında emin adımlarla ilerlediğini sana en yakın insanlardan biri olarak çok net görüyorum. Tam bir profesyonel olarak çıktığın bu anlamlı yolda sürecinden zevk alarak başarının ötesinde zafere ulaşacaksın. Seni canı gönülden kutlarım. Tebrikler...

26 Eylül 2009 10:05
Fiziki yalnızlığımın duygusal kalabalığı...

Eline ve yüreğine sağlık. Sevgilerimle

01 Şubat 2009 22:02
Toplam blog
: 137
Toplam yorum
: 548
Toplam mesaj
: 94
Ort. okunma sayısı
: 1034
Kayıt tarihi
: 05.01.07
 
 

1951 İstanbul doğumluyum. Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlığı, Moda Tasarımı ve Marka Danışman..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster