Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, dergi ve gazetelerde yazıyorum, yine nesir ve öykü denemelerim mevcut. Geçen yıl, İstanbul'da ressam olan erkek kardeşimin beni motive ederek yağlı boya resim çalışmasına hobi olarak da olsa adım atmıştım, Danimarkada da akrilik re..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Büyükanne kedim, açlığına dayanamadığı tekiri, kapıma yollamış…

Her şey Allah'ın hikmeti değil mi hocam. Son lokması sizin elinizden olmuş, Allah razı olsun. Kedilerde köpekler kadar vefalı, nankörlük insanoğluna mahsus, ne yazık ki bu böyle :( Bende ne zaman İstanbul'a gitsem, elimdeki poşet kuru mama ve mukavva bardak ile dolaştığım yerde kuytulara mama koyarım. Kardeşlerimde aynı şekilde hatta onlar benden daha da iyiler. Onlar Rabbın sessiz kulları, onlara eziyet edip işkence edenleri Allah'a havale ediyorum. Siz ve sizin gibi merhametli kulların çoğalması dileğim ile.. Hayırlı günler saygımla..

19 Nisan 2018 13:37
Süzme sözcükler(Haiku) Misafir

Çok hoşuma gitti, acaba bende yazabilir miyim diye düşünmeden edemedim hocam. Anlam içeriği çok fazla, irdeleyen. Tüm beğenim ile. Saygılar..

19 Nisan 2018 13:04
Diş Eti Ağrısı Nedenleri ve Tedavi

Merhaba Nahide hanımcım. Diş rahatsızlığından mustarip olduğumda orta yaşı henüz geçmiştim. 'Paradendose' yani diş eti kanamalarından maalesef dişlerimi o zamanlar kaybetmiştim. Diş bakımı çok önemli, bu kanamalar zamanla diş etlerinin çekilmesine sebebiyet veriyor. Geçmiş olsun, güzel bilgileriniz için teşekkürler. Sağlıklı günler dilerim sevgilerimle, öptüm..

19 Nisan 2018 12:59
 
Toplam blog
: 370
Toplam yorum
: 592
Toplam mesaj
: 31
Ort. okunma sayısı
: 375
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster