Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, dergi ve gazetelerde yazıyorum, yine nesir ve öykü denemelerim mevcut. Geçen yıl, İstanbul'da ressam olan erkek kardeşimin beni motive ederek yağlı boya resim çalışmasına hobi olarak da olsa adım atmıştım, Danimarkada da akrilik re..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Aynalar ve İnsanlar...

Mükemmel derecede gerçekleri yansıtan kaleminizi kutlarım sevgili Fisun hanımcım. Çevremdeki bazı dostlarımın bana düz birisin demesinden şimdi iki misli daha da mutlu olduğumu söylemek isterim :) Sevgimle her daim...

17 Ağustos 2018 13:58
Onlar En Gerçek Dost...

Merhaba sevgili Şebnem. Minik ev dostlarımız için yazmış olduğun yazıya katılıyorum, vermiş olduğunuz sevginin bu sevimli yaratıklardan 2 kat fazla sevgi aldığımız ise bir gerçek. Danimarka'da sevimli bir barınak kedimiz ve kızımın 6 yıl önce aldığı sapsarı bir muhabbet kuşumuz var, iyi ki almışız diyorum. 2 Haftadan beri İstanbul'dayım, her gelişimde köpeklerin çoğaldığını ama tam tersine kedilerin azaldığını gözlemledim. Allah cc. yalvarır; Ne zaman yola çıksam elimdeki mama poşetiyle yola çıksam sahipsiz yavrucakları önüme çıkar diye dua ederim. İnsanların sokak hayvanlarına karşı duyarsızlığı beni çok ama çok üzüyor. Yazınızdan dolayı kutlarım canım, sevgilerimle..

17 Ağustos 2018 13:29
Can Dostlar Bayramınız Kutlu Olsun

Amin hocam. Bende sizin nezdinizde tüm MB okur ve camiasının kurban bayramını kutlarım. Bir kıta olarak yazmış olduğunuz şiiri beğenimle okudum, bı güzel vatanımızda kinin ve nefretin ne işi var diyesim geldi fakat ne yazık ki var. Rabbım gönlünüze göre versin, nice bayramlara hep birlikte. Her daim saygılarımla Abdülkadir bey hocam..

17 Ağustos 2018 13:04
 
Toplam blog
: 382
Toplam yorum
: 653
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 381
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster