Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, dergi ve gazetelerde yazıyorum, yine nesir ve öykü denemelerim mevcut. Geçen yıl, İstanbul'da ressam olan erkek kardeşimin beni motive ederek yağlı boya resim çalışmasına hobi olarak da olsa adım atmıştım, Danimarkada da akrilik re..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Konuşmayı Unuttuk

Merhaba Atanur bey, her izine gelişimde İstanbul'u daha bir yalnız buluyorum, insanlar daha bir içe dönük ve kuşku dolu, mutsuz yüzler ve de saygı yoksunu.. 4 gün sonra Danimarka ya dönüyorum, bu arada yazılarım sekteye uğradı biliyorum, evime döndükten sonra devamlı girerim inşallah, yazılarınızı tekrardan okurum.. Selam ve saygılarımla..

21 Ekim 2019 00:00
Sevgide Kal

Günümüz insanının doyumsuzluğu beni her zaman korkutmuştur, bir evden adeta iki ev dolusu eşya çıkması akıl alacak şey değilse de maalesef.. Sadeleşmek, yağmur sularıyla yüz yıkayıp bir köy evinde soba yakmak, aklıma gelenler bile beni şu saatte mutlu etti.. Güzel yazı için teşekkürler Jale hanım, sevgilerimle..

20 Ekim 2019 23:50
Allah Ağlatmasın

Merhaba Nahide hanımcım :) Derleyip bizlere sunduğunuz fıkralar tebessüm ettirdi doğrusu, güzel yüreğinize sağlık, sevgilerimle sizi öperim..

20 Ekim 2019 23:33
 
Toplam blog
: 420
Toplam yorum
: 810
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 372
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster