Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Lise mezunu, bir kamu kurumu emeklisiyim. Her konuda okumayı, yazmayı, araştırma yapmayı seviyorum. Fırsat ve imkan bulursam, her konuda yazmak ve yazılanları da okumak üzere, ben de sizler gibi Milliyet Blog kervanına katıldım.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İklim Değişikliği Bölgesel

Merhabalar Kerim Bey. Evet bu konu bizim işimiz değil, ancak bizler de tüm yaşanan olumsuzluklardan etkilenince ister istemez her şey burnumuzu sokuyoruz işte. Selam ve saygılarımla.

27 Ağustos 2021 22:48
İklim Değişikliği Bölgesel

Merhabalar Kerim Bey. Uzun zamandır buralarda yoktum. Zaten buraya gelince sayfasını ziyaret edip, son paylaşımını okuyarak yorum yazdığım ilk ve son blogcu sizsiniz. Bahsettiğiniz konuyla ilgili hiçbir bilgi birikimim yok. Ben de bazıları gibi sadece kulaktan duyduğum ve internette yalan yanlış dolaşan bilgi kaynaklarından edindiğim bilgilerden öte bir şey yok. Ancak, üzerinde yaşadığımız gezegeni çok hor kullandığımız ve zarar verdiğimiz konusunda edindiğim bilgilerin doğru olduğu kanaatindeyim. İklim değişikliği ile ilgili doğrudan insanoğlu herhangi bir halt yapamaz ancak, işte o bazı tehlikeli gaz salınımları vs şeylerle dünyamızın çevresindeki koruyucu tabakalarda delikler açıldığı ve açılan bu deliklerden sızan zararlı ısı ve ışıkların da dünyaya zarar verdiği gibi bilgiler var. Yanan ormanlar sonucu oluşan zehirli gazlar nereye gidiyor? Dünyamızı çevreleyen tabakalara zarar veriyor öyle değil mi? Paylaştığınız konu güncel ve gündemde yerini almış bir konu. Kaleminize sağlık.

13 Ağustos 2021 01:12
Bir Kadının Penceresinden…

Merhabalar Atabey. Burası aslında güzel bir sosyal medya platformuydu. Burada çok kaliteli ve seviyeli bloglar okudum. Ancak ne var ki, MB son hamlesiyle birlikte hepimizin canına okudu ve bir çok blogcunun kalemini terk etmesine neden oldu. Neden hala blogcuları memnun edecek bir çözüm getirmiyor, anlamak mümkün değil. Selam ve saygılarımla.

30 Haziran 2021 05:36
 
Toplam blog
: 117
Toplam yorum
: 479
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 483
Kayıt tarihi
: 12.01.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster