Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Lise mezunu, bir kamu kurumu emeklisiyim. Her konuda okumayı, yazmayı, araştırma yapmayı seviyorum. Fırsat ve imkan bulursam, her konuda yazmak ve yazılanları da okumak üzere, ben de sizler gibi Milliyet Blog kervanına katıldım.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yatırımların Yarısı İstanbul'a

Merhabalar Kerim Bey. "İnternet Aboneliği" şöyle: Alt yapı yetersizliği sebebiyle artık ikametgahıma internet bağlatamıyorum. İnternet bağlantım olmadığı için de blog yazma ve ziyaret işlerim de aksadı. Selam ve saygılarımla.

24 Ocak 2020 00:35
Yatırımların Yarısı İstanbul'a

Merhabalar. İnternet aboneliğim olmadığı için sesim artık fazla çıkmıyor. İstanbul'lu da olsam, Ankara'lı da olsam ben bu AKP'ye oy vermem!.. Selam ve saygılarımla.

11 Ocak 2020 22:40
İma

Merhabalar, Her şey Gönlünüzce Olsun. Allah'ın selamı, selameti ve bereketi üzerinize olsun. 02 Şubat 2019 günü babamı kaybetmiştim. Son üç yıl babama o kadar çok bulaştığım halde, onu kaybettiğim de ona hiç bulaşmamış olduğumu anladım. Şu anda hayatta olan sevdiklerimize öyle bir bulaşmamız gerekiyor ki, onları kaybettiğimiz de bulaşmanın yokluğunu ve hasretini yaşamayalım. Aklınıza her nereden geldi ve nereden ilham aldıysanız, o kadar çok güzel bir nasihat ki, ömre bedel. Kaleminize ve yüreğinize sağlık ve mutluluklar dilerim. Allah'a emanet olun.

02 Eylül 2019 19:59
 
Toplam blog
: 111
Toplam yorum
: 472
Toplam mesaj
: 29
Ort. okunma sayısı
: 467
Kayıt tarihi
: 12.01.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster