Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bir Kamu Kurumundan emekliyim. Bloğumda; yaşadıklarımı, çevremde gözlemlediğim olaylar ile kendi duygu-düşüncelerimi ifade eden yazı ve şiirlerle sizlerle buluşmayı arzu ediyorum.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Tavuk Döner Yeme Çılgınlığı

Tavuk çok hassas bir ürün. O nedenle iyi korunmalı ancak bizde çok da dikkat eden yok. Halkın sağlığı önemsenmiyor. İnsanlar kazanmanın derdinde. Fakir insanlar da mecburen karnını doyuracak. Lüks lokantalara on binlerce lira veremeyeceklerine göre mecburen bu ucuz ürünleri tercih edecekler. "Atın ölümü arpadan olsun" misali yiyorlar. Birileri cüzdanını doldururken fakir olanlar da aldıkları her lokmadan sonra hala hayattalarsa bir yaşam engelini daha aşmış olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Yani satan para kazandığı için mutlu, yiyen bu defa da ölmedim diye... Suriyelilerin dramı da ayrı bir konu... Selamlar, mutlu kalın.

26 Mayıs 2018 13:06
Tencere ve Kapak

Eskiler boşa dememiş, "Bana arkadaşını söyle, senin kim olduğunu söyleyeyim." diye... Buna sevdiklerini de ekleyebiliriz muhakkak...Selamlar, mutlu kalın.

26 Mayıs 2018 12:46
Sevda Emekçilerinin Gece Vardiyası

Bir kez okudum sonra türkü eşliğinde bir kez daha okudum...Karanlığın azgın dişlileri gün olur aydınlıkta dökülür diye düşündüm...Sahi dökülür mü? Yüreğinize sağlık...Selamlar, mutlu kalın...

23 Mayıs 2018 14:37
 
Toplam blog
: 266
Toplam yorum
: 3829
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1378
Kayıt tarihi
: 20.11.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster