Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1979 Yabancı diller yüksek okulu almanca bölümü mezunuyum. 2 Yıl tercümanlık yaptım. 28 yıl da öğretmenlik yaptım. Bir diğer mesleğim de aşcılıktır. Yemek yapmasını çok severim. Dağ yürüyüşlerini, yüzmeyi hiç kaçırmam. Boş vakitlerimde de bahçe işleriyle uğraşırım . En çok sevdiğim ise kitap okumak. Psikoloji ve felsefe de..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Pabuç...

yalanın damakta bıraktığı tattan ve mala düşkünlüğün akılda bıraktığı hazdandır esas görevlerini yerine getirmemeleri ve sevgisiz kalıp akıl sağlıklarını bozmaları...Az girebiliyorum bu aralar Bloğa baharla gelen yazın şölenleri yüzünden.Ama özledim sizleri ve yazılarınızı.Elinize yüreğinize sağlık Fisun hanım.Selam ve saygılarımla sağlık içinde kalınız.

07 Haziran 2018 01:12
Terk Edilme Sonrasında Onu Hemen Aramamanız İçin 6 Önemli Sebep

Yağmur,rüzgâr ve güneş gibi hiçbir varlık yoktur ki kendi içinde değişim ve gelişim olmasın.İnsan da bundan zaman zaman payına düşeni alır;ama amacı,iyiliği ve güzelliği yükselterek ayrılıkların kutsal görkeminde açmış çiçekleri soldurmalalı...Ne güzel yazmışsınız yine!Önemli dersler veren yazınız nedeniyle kutluyorum sizi Yeşim hanım.Sağolun,varolun.Selam ve saygılarımla sağlık içinde kalınız..

06 Haziran 2018 14:20
İnadına Gülümse

Duyguları paylaşmanın şefkatli bir yolu olmalı yine de ışık ve şifa çağırısı alan bir gönül gözünün korku yerine sevgiyi her şeyin önüne geçireceği...Azgın günler saldırsa da dört bir yandan,sizin de belirtiğiniz gibi,direnmek gerek yine de başı dik ve boyun eğmeden.Güzeldi!Yüreğinize sağlık Sibel hanım.Selam ve saygılarımla esen kalın.

25 Mayıs 2018 02:18
 
Toplam blog
: 72
Toplam yorum
: 1134
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 410
Kayıt tarihi
: 21.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster