Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1979 Yabancı diller yüksek okulu almanca bölümü mezunuyum. 2 Yıl tercümanlık yaptım. 28 yıl da öğretmenlik yaptım. Bir diğer mesleğim de aşcılıktır. Yemek yapmasını çok severim. Dağ yürüyüşlerini, yüzmeyi hiç kaçırmam. Boş vakitlerimde de bahçe işleriyle uğraşırım . En çok sevdiğim ise kitap okumak. Psikoloji ve felsefe de..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Sen Yoksun

Ne güzel olurdu aslında bir okyanus aşka gönlü yaslayıp meydan okumak acı yığını yıllara.Soğuk sulara salmalı da onarmalı insan acısını,başka güneşlere fırlatıp atabilesin diye kendini...Bırak istediği yere gitsin dün,ama şimdiye kemend atıp yarına eğerlemek lâzım Anıl kardeş.Selamlar.

19 Ekim 2018 21:07
Bir Zamanlar

Gülümsemek ve renklendirmek gerek hayatı.Ertelemeden hiçbir şeyi baharını yaşamalı,bilgi alıp sevgi transfer etmeli herşeyden insan ve içinde biriktirmeli kendini zora sokacak duyguları bile.Hele o bir zamanlar ki bugüne ve yarınlara da sarkıtılmalı tatlı bir düş gibi...Güzeldi!Elinize sağlık Elif hanım.Selam ve saygılar.

13 Ekim 2018 12:00
Devlerin Aşkı Büyük Olur: Milena'ya Mektuplar

Denizin dibindeki çakıl ve belki de suyu olmasını isteyecek kadar aşık bir insandı Kafka.İçinde Milena'nın elbiseleri olan ve onu devamlı izleyecek dolap bile olmak istemiştir.Veya onun oturacağı koltuk.Ama Milena'nın devamlı bakacağı bir ayna olmak aklına gelmemiştir nedense...Aşkın çaresiz acısı bu olsa gerek...Selam ve saygılarımla.

12 Ekim 2018 16:37
 
Toplam blog
: 72
Toplam yorum
: 1160
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 436
Kayıt tarihi
: 21.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster