Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1979 Yabancı diller yüksek okulu almanca bölümü mezunuyum. 2 Yıl tercümanlık yaptım. 28 yıl da öğretmenlik yaptım. Bir diğer mesleğim de aşcılıktır. Yemek yapmasını çok severim. Dağ yürüyüşlerini, yüzmeyi hiç kaçırmam. Boş vakitlerimde de bahçe işleriyle uğraşırım . En çok sevdiğim ise kitap okumak. Psikoloji ve felsefe de..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Bitmeyen Açlık

Sevgi yerine kin ve nefret dökülüyor ağızlardan.Dünya ki ölüm oyunları oynuyor öyle çekincesiz ve korkusuzca.Ömrümüz tükenip gidiyor işte cilalı yalanların yapay ışık huzmeleri altında.Umutlarımız ki aç ve susuz kaldıkça bizleri tüketiyor öyle umarsızca.Ama yine de gökyüzünden inen her sabaha gerilip yürümek gerek ışığa...Düşüncelerinizin kervanına katılma duygusu ne güzel!İstenilen bir gelecek hepimizin hakkıdır Berrakça.Selam ve saygılarımla esen kalınız.

16 Haziran 2019 15:21
Berrakça

Ne çok uzaklaşsa da hayat bizlerden yine de umudumuz var,isteklerimiz ve beklentilerimiz var gönlümüzce yaşamak istediğimiz ve kendimizi adadığımız bulanık yarınlardan...Güzeldi!Selam ve saygılar.

16 Haziran 2019 15:01
Ben Anadolu'yum

Yüzyıllardır karanlığın ağır yükü var üzerinde.Bir bilseniz:Ne çok isterdim o prangayı kırıp parçalamayı...Yüreğinize sağlık Abdülkadir bey dostum.Ne güzel bir duyarlılık!Selamlar.

23 Ocak 2019 12:31
 
Toplam blog
: 73
Toplam yorum
: 1189
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 460
Kayıt tarihi
: 21.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster