Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1979 Yabancı diller yüksek okulu almanca bölümü mezunuyum. 2 Yıl tercümanlık yaptım. 28 yıl da öğretmenlik yaptım. Bir diğer mesleğim de aşcılıktır. Yemek yapmasını çok severim. Dağ yürüyüşlerini, yüzmeyi hiç kaçırmam. Boş vakitlerimde de bahçe işleriyle uğraşırım . En çok sevdiğim ise kitap okumak. Psikoloji ve felsefe de..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Ben de Öğretmendim

İçinizin ferah ve vicdanınızın rahat olması ve gerçek sevgiyi tatmış olmanız çok önemlidir.Bir gül ağacı düşününüz ki üstündeki güller yansıması gibidir o güzel ruhunuzun gülümsemesi.Meslekte endişe ve sıkıntılar olur zaman zaman.Ben hep olumlu bakmaya çalışırdım yorgunluk ve bitkinliğe,strese Enerjim yetişsin diye...Uzunca,ama güzel bir öyküydü.Keşke birkaç bölüm halinde yayınlamış olsaydınız.Elinize sağlık öğretmenim.Kolay gelsin size.Selamlar.

02 Aralık 2019 14:33
Nazara İnanmak

Yine de hayatın yüreğine girip ona sevgi aktarmayı ve ondan bilgi elde etmeyi gözardı etmeyelim.Evrenin sevgi enerjisiyle yaratıldığından bahsedenlerin kendileriyle çelişki içinde olup sevgi yerine korkuyu hayatın kalbine salıp ondan geçinen kimselerde olur bu kötü vasıflar.Nazarı ben daha çok negatif enerji saldırısı olarak değerlendiririm.Bu tip enerjiler uygun ortamların aşığı gibidirler.Girer girmez kemirmeye başlarlar insanı bir yerlerinden...Elinize sağlık Cem bey dostum.Eksiksiz bir bilgilendirmeydi.Selamlar.

02 Aralık 2019 14:15
Pazartesi

Kaç bahar yüzü daha göreceğiz ki diye üzülmemek gerek.Onun kendisiyiz ki hepimiz.İzlerimiz yaşatır onda bizleri sonsuza değin...Selamlar.

02 Aralık 2019 13:40
 
Toplam blog
: 73
Toplam yorum
: 1210
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 471
Kayıt tarihi
: 21.08.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster