Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Normal günlerimizi “bayram”a döndürme gayreti içinde olmamız gerektiği halde, biz 3-5 günlük bayramlarımızı bile ağız tadıyla kutlayamıyoruz. Her türlü imkânlara ve şartlara sahip cennet vatanımızda, sanki bilerek veya bilmeyerek hayatı kendimize zehir etmeye, cehennem ıstırabı çekmeye bayılıyoruz. İnsan olmanın meziyetiyle aklımızın mantığımızın gösterdiği aydınlık yolda, sorumluluklarının ve görevlerinin bilinciyle hareket eden şuurlu vatandaş olarak daha güzel günlerde bayramlar yaşama azmi ve heyecanıyla dolmanızı arzu ederek, bayramınızı kutluyor, güzellikler diliyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.

27 Kasım 2009 09:54
Benchwarmer

Sagol Sevilay. Hemsire adayimiz nasil :) Buralarda hemsire yardimcisi diye bir is cesidi var, genellikle kirli isleri onlara yaptiriyorlar. O kadar cok hemsireye ihtiyaclari var ki, el ustunde tutuyorlar hemsiyeleri, seni trasfer edelim :) Su aralar ekonomik problemleri en az hisseden egitim ve saglik sektoru oldu. Sevgilerimle.

14 Ocak 2009 10:17
CEVAP

tesekkür edrim okul ıyı gıdıyor az kaldı artık.Evet okul bittikten sonra transfer görüşmelerine geçebiliriz:)Sizin mesajınızı görünce cok sevindim tesekkur ederım :)

14 Ocak 2009 13:42
Ermert Revsen

Sn. Ssevilayy. Yeni yılın size ve tüm yakınlarınıza, ülkemiza, dünyaya çok daha iyi mutluluklar, başarılar, sağlık, esenlikler getirmesini temenni ediyorum. Mutlu seneler size sevgi-saygılarımla.

29 Aralık 2008 21:09
Ermert Revsen

Sn. Ssevilayy'ın Mubarek Kurban bayramını kutlar tüm dostlarıyla nice nice bayramlar gönül huzuru mutluluklar getirmesini temenni ederim. En derin saygılarımla.

07 Aralık 2008 18:07
CEVAP

ben de sizin bayramınızı en içten dileklerimle kutlar bütün güzelliklerin en güzel paylaşımların sizinle olmasını dilerm..:)

08 Aralık 2008 13:09
Ahmet YILMAZ

Ne yazık ki, bir bayrama daha yine zorluklar ve darlıklar içinde giriyoruz. Daha iyi bir gelecek umudumuz, hep başka baharlara kalıyor. Birbirimize, dolayısıyla kendimize yaptığımız kötülüklerin farkında değiliz. Bir kenetlenebilsek, bir güç olabilsek, bir yumruk haline gelebilsek, gücümüzün önünde kimse duramaz. Bunu bilenler, bizi bölüp parçalamak için bıkıp usanmadan çalışıyorlar. Yılda iki kez de olsa “BAYRAM” imdadımıza yetişip bizi bir araya getirmeyi başarıyor. İnatla bağlarımızı güçlendirelim, birbirimize sevgimizi ve saygımızı artıralım. Birbirimizi anlayalım, dinleyelim, birbirimizi hoş görelim. Gerilimlerden elimizde ne kaldı, ne kazandık? Düşünelim, sorgulayalım, İyilikleri, güzellikleri yayalım, kötülüklere engel olalım. Hep beraber, bütün gücümüzle… Bu dünyada hepimize yetecek kadar her şey var. Yeter ki hep almak yerine biraz da vermeyi, paylaşmayı öğrenelim... “Eskiden insanlar şöyle yaparlardı, böyle yaparlardı” demek yerine, biz öyle yapalım... Hepimize iyi bayramlar.

06 Aralık 2008 21:34
Şakir Hakan GÖKŞEN

HAYATA YENİ BAŞLIYORSUNUZ TOZ DUMAN HER TARAF SEVENLER VE ACI ÇEKENLER UMUT TACİRLERİ HER YERDE VE HER MEKANDA HAYAT NE KADAR ACI OLSADA YAŞAM NE KADAR ÇEKİLMEZ OLSADA GELDİK BİR KERE FANİ DÜNYAYA HAYATIN HEP GÜZEL OLSUN DİYEMİYORUM ÇÜNKÜ TEK DÜZELİK HİŞ KİMSEYE GÖRE DEĞİLDİR.MUTLU OL VE HAYATI DİLEDİĞİNCE YAŞA HATAY'DAN SEVGİLERLE

04 Aralık 2008 16:51
CEVAP

teşekkür ederim ama sizin yazılarınızı takip etmem için bloğunuzu okumam için nikinizi bana yazarsanız sevinirim...

05 Aralık 2008 23:56
hakan kinikoglu

yazılarınızı takip edıyorum ve merak edıyorum. sefkat artık yok. olanları buluncada bırakmamak gerekır.meslegınız cok guzel ınsana karsılıksız bır yardım.var mı artık boyle cıkarsız ılıskıler?

28 Ekim 2008 18:37
CEVAP

teşekkür edrim ben de mesleğimi gerçekten cok seviyorum ve tam bana göre olduğunu düşünüyorum.İnsanların içindekileri yaşaması ve bişrilerine sevgi dolu gözlerle bakması cok güzel orada bizim tek bir sözümü için bekleyen o kadar cok insan var ki.tesekkürler yorumlarınız için.

29 Ekim 2008 18:35
beenmaya

Sansür olayına karşı bizler tepkimizi demokratik kurallara saygı çerçevesinde sansürsüz ve serbest olarak akıtmayı hedeflediğimiz fikirlerimizle birlikte www.serbestyazarlar.com adresinde bulunan “Serbest Yazarlar Platform” çatısı altında sürdürmeye başladık. Burada bilgilendirme, açıklama, serbestçe görüş bildirme yolunu seçerek örgütlenmeye çalışıyoruz. Düşüncelerinizle ve yazılarınızla destek vermek isterseniz posta@serbestyazarlar.com adresine başvurmanız yeterli olacaktır. Konuyla ilgili platform kurucularından Mert Ataol arkadaşımız sizlere yardımcı olacaktır. Bilgilerinize... Sevgi ve saygılarımla...

28 Ekim 2008 12:09
mujdat sen

bende tadına vararak yaşamak istiyorum ama bulundugun yer ve şartlar hayatın tadını kaçırıyor bu sefer nasıl tadına varacagız kardeşim

26 Ekim 2008 17:57
CEVAP

Artık küçücük seylerle de mutlu olmasını öğrenmeliyiz çünkü durumumuz bunu gerektiriyor.Etrafımıza biraz daha dikkatli bakmamız gerekiyor bence sevgiler..

28 Ekim 2008 18:06
Mustafa Yasar

hayatı hep böyle yaşa

03 Ekim 2008 18:28
CEVAP

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için sevgiler..

04 Ekim 2008 18:09
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 15
Toplam mesaj
: 11
Ort. okunma sayısı
: 1320
Kayıt tarihi
: 20.08.08
 
 

Akdeniz üniversitesi hemşirelik 3. sınıf öğrencisiyim. Mersin 1987 doğumluyum. Hayatı tadına vararak..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster