Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Hanife ÇITA

Merhaba nasılsınız? Sayfanızı ve yazılarınız inceledim ve çok beğendim.Şayet sizde benim sayfamı ve yazılarımı inceler fikirleriniz iletirseniz çok memnun olurum.Cevabınız bekleyeceğim.Saygı ve sevgiyle

30 Eylül 2009 14:46
CEVAP

oncelıkle ılgınıze tesekkur ederım. ve belırtmek ısterım kendımı bır blog yazarı olarak gormuyorum ben kendımce ıletmem gerekenlerı ıleten bırıyım. sayfanızı ınceledım yazılarınızı cok begendım okumayada devem edıyorum tesekkurler.

03 Ekim 2009 22:23
muammer çetinel

merhaba.. bn ömer çetinel'in yeğeniyim size ailecek çok teşekkür ediyoruz... mc_mmmr@windowslive.com maiL adresim eğer bana ulaşırsanız çok mutlu olurum - benim yaşım 19 - amcamLa pek birşey yaşayamadım onu tanıyamadım... - siz yaşadıklarınızı bizimle paylaşırsanız çok seviniriz..... ÇETİNEL AİLESİ

25 Ağustos 2009 19:38
kader11985

slm

21 Ocak 2009 12:12
Ahmet YILMAZ

2008’e girerken hepimizin farklı umutları vardı, istekleri vardı… Onu karşılarken “Yeni bir yıl geliyor” diye ne çok sevinmiştik. Şimdi ömrümüzün bir senesini daha geride bırakmanın burukluğu, üzüntüsü, sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla ona veda ediyoruz.… Yeni bir yıla daha başlıyoruz. Beklentilerimizi ne kadar yüksek tutarsak, başarılarımız o kadar büyük olur… Tabii hayal kırıklığımız da… Ne olursa olsun, iyi ve güzel şeyler yapalım, yaşadıklarımızdan zevk alalım, gurur duyalım. Keşke demeden, pişmanlık duymadan… Anılarımızda her zaman özlemle anılacak bir yıl geçirmemiz dileğiyle, sevgiler, saygılar, selamlar… Mutlu yıllar…

01 Ocak 2009 12:46
Ahmet YILMAZ

Ne yazık ki, bir bayrama daha yine zorluklar ve darlıklar içinde giriyoruz. Daha iyi bir gelecek umudumuz, hep başka baharlara kalıyor. Birbirimize, dolayısıyla kendimize yaptığımız kötülüklerin farkında değiliz. Bir kenetlenebilsek, bir güç olabilsek, bir yumruk haline gelebilsek, gücümüzün önünde kimse duramaz. Bunu bilenler, bizi bölüp parçalamak için bıkıp usanmadan çalışıyorlar. Yılda iki kez de olsa “BAYRAM” imdadımıza yetişip bizi bir araya getirmeyi başarıyor. İnatla bağlarımızı güçlendirelim, birbirimize sevgimizi ve saygımızı artıralım. Birbirimizi anlayalım, dinleyelim, birbirimizi hoş görelim. Gerilimlerden elimizde ne kaldı, ne kazandık? Düşünelim, sorgulayalım, İyilikleri, güzellikleri yayalım, kötülüklere engel olalım. Hep beraber, bütün gücümüzle… Bu dünyada hepimize yetecek kadar her şey var. Yeter ki hep almak yerine biraz da vermeyi, paylaşmayı öğrenelim... “Eskiden insanlar şöyle yaparlardı, böyle yaparlardı” demek yerine, biz öyle yapalım... Hepimize iyi bayramlar.

07 Aralık 2008 22:19
Ersen Gürpınar

Sevgili Kardeşim siz en hareketli günlerde güneydoğuda görev yaptınız operasyonlara katıldınız evlatlarımız olan askerleri meslekdaşlarınızı kucağınızda cennete uğurladınız yazılarınızı merakla bekliyoruz okuyanların hangi şartlarda görev yaptıklarını böylece değerlendirme imkanı olabilir bana özel yazmak isterseniz ersengurpinar@hotmail.com adresine yazabilirsiniz.

27 Kasım 2008 18:18
CEVAP

Ersen abi bir kaç denemenin ardından bir gün gecikmeyle blogumu yayınlayabildim.Şehide veda (Cafer Ömer ÇETİNEL).Bu ona vefa borcumdu insanların onu tanımasını istedim.Umarım ilk denememi beğenirsiniz.

27 Kasım 2008 20:53
Nilgün Akad

Tabi ki size yardım ederim. Önce bir yazı hazırlamanız gerek. Milliyet bloğa giriş ve tanışma yazısı olmalı ilk yazınız. Yazınızı hazırlayınca yayına yollayın ve size gelen yorumları mutlaka yayınlayın ve hepsine tek tek cevap verin. Bir de benden nasıl bir yardım istediğinizi daha açık yazarsanız memnun olurum. Üyeliğiniz hayırlı olsun.

27 Kasım 2008 17:20
CEVAP

Nilgün hanım ilginize teşekkür ederim.Şehit olan bir devreme vefa borcu olarak bir blog hazırladım ve bir kaç denemede yayına sokamadım. O konuda yardımınızı isteyecektim ama bugun yayına girdi yazım. Şehide veda (Cafer Ömer ÇETİNEL) umarım beğenirsiniz.

27 Kasım 2008 20:55
Toplam blog
: 7
Toplam yorum
: 49
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 1652
Kayıt tarihi
: 23.11.08
 
 

1978 İzmir doğumluyum. 1995 yılında piyade okulundan piyade astsubay olarak mezun oldum. Takiben 6 s..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster