Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiden ve saygıdan uzak, yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşıp toplumun tüm katmanlarına yayabilelim… Bu duygularla hepinize, bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

20 Ağustos 2012 18:14
Engin ALTUNISIK

Semih Bey; objektif olmak tabi ki hepimize düşen görev ancak özellikle biz Fenerbahçeli taraftarlar için artık o kadar zor ki. "Yalan, iftira vs." yakınıyorsunuz, haklısınız, ancak maalesef ki biz bunlara hep muhatabız. Yanlış anlaşılmasın çamura karşı çamur atmak değil, hiçbir kulübe ya da şahsa saygısızlığım da olmaz, futbolun kirli dünyasında kimsenin kimseye güvenmediği ortamın doğal bir tepkisi. Saygılar.

30 Nisan 2012 17:07
Engin ALTUNISIK

Semih Bey; aslında yanlı yazı yazmaktan pek hoşlanmam ama bu maça tarafsız kalamadım. Tepkim penaltı veya saha içi farklı bir pozisyon için değil iki takım arasındaki sözde mücadeleye idi. Bu arada kusurumu bağışlayın yazdığınız yorumu onaylayacakken yanlışlıkla sildim, mobil bağlantının kurbanı oldu. Saygılar.

29 Nisan 2012 13:37
CEVAP

yorumun yayınlanıp yayınlanmaması önemli değil ama herkes kendi rengi için yazınca futbol futbol olmaktan çıkıyor..yalanlar, iftiralar, tek taraflı bakış açısı vs vs.. artık işin tadı kaçmaya başladı ve bende bu yüzden tepkimi belirtmek istedim..yoksa özgürsünüz tabi ki istediğinizi yazarsınız ama size yakışan daha objektif olmasıydı..saygılar..en azından mesaj attığınız için de teşekkürler..

29 Nisan 2012 14:48
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 23:06
CEVAP

çok teşekkür ediyorum ahmet bey inş. sizin için de güzel bir yıl olur..

03 Ocak 2012 19:53
Ahmet YILMAZ

Semih bey, Bayramın huzur ve mutluluğuna gölge düşürecek olaylarla sarsıldık bu bayrama girerken yine... Ama hayat devam ediyor... Bir musibet bin nasihattan evlâdır demiş atalarımız... Yaşadığımız olaylar, umarım böyle bir hayra vesile olur. Selam ve sygılarımla sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

09 Kasım 2011 13:48
CEVAP

çok teşekkür ederim Ahmet Bey iyi dilekleriniz için..gündem çabuk değişiyor ve her acı unutuluyor zamanla..ama temennim sizinkiyle aynı..umarım yaşadığımız acılar ders alıp mutlu günlere ulaşmamıza vesile olacaktır..geçmiş bayramınızı kutlarım..

10 Kasım 2011 10:57
turan Yalçın

bloga hos geldınız sıır hıkaye ve kısısel gelısım yazmaktayım yzdıklarımın saan da faydalı olmasını dılerım unıv lıler ıle röportaj yapar yerel gazete ve blogumda yayınlarım ıstersenız msn de de sohbet ederız Turan Yalçın

23 Ağustos 2011 12:25
Toplam blog
: 65
Toplam yorum
: 63
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 1315
Kayıt tarihi
: 21.08.11
 
 

21 yaşındayım İst. Üniv siyaset bil. ve ulus. ilişkiler 4. sınıf öğrencisiyim... Olaylara eleştir..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster