Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
hermeshermes

Gülşen Hanım kırdıysam özür dilerim.Sessiz kaldınız. Hayırlı Ramazanlar efendim...

16 Mayıs 2018 22:53
CEVAP

Merhaba Ahmet bey, kırılmak ne haddime. Bloku çok sevmeme rağmen sıklıkla gelemiyorum, sebebi ise gözlerimden rahatsız olduğum için. Size de hayırlı Ramazanlar, iyi geceler dilerim, saygılarımla..

17 Mayıs 2018 01:28
hermeshermes

merhaba Gülşen hanım. Teşekkürler. Gecikmiş bir teşekkür, farkındayım. Uzak kaldım buralardan belki kalmak istedim. Affedin...

12 Mayıs 2018 21:55
CEVAP

Estağfurullah Ahmet bey, saygılar selamlar..

17 Mayıs 2018 01:30
Abdülkadir Güler

Merhaba Gülsen Hanım, Milliyet Bloga ulaşamiyorum. Yardımcı olur musunuz ? Selamlar...

04 Nisan 2018 01:45
CEVAP

Merhaba hocam, bende sizin gibi ulaşamıyordum, hatta 2 hafta kadar. Nahide hanıma yazmıştım, o ve diğer bazı yazarlarımızda bir müddet ulaşamamışlar, daha sonra milliyet bloka yazmıştım, sağ olsunlar cevap yazdılar. Sorun varmış gideriliyor demişlerdi. Web tarayıcınız hangisi hocam? Örneğin: Chrome veya Firefox mu? Benimde problemim olunca blok yönetimine mesajla ulaştım sorunumu çözdüm.. Saygılarımla..

04 Nisan 2018 13:14
Şahin ÖZŞAHİN

İlgilenmiş olmanızdan çok memnun olduğumu belirtir Yazı dünyamı bir de internet üzerindeki yazılımdan yolluyorum. Esenlik dileklerimle hoşça kalınız. https://kendikendim.wordpress.com

21 Mart 2018 20:36
CEVAP

Rica ederim Şahin bey elbette okurum, şimdi yeniden girip bakarım. Ruhun derinlerinden kopup gelen duyguyu kalem beyaz sayfaya aktarır da hiç şiire ilgisiz kalınır mı? Şiir benim için olmazsa olmazlarım-dandır. Hayırlı günler saygı ve selamlarımla efendim..

22 Mart 2018 11:49
Şahin ÖZŞAHİN

Gülsen Hanım, özgeçmişinizde şiire karşı ilginizi görünce ben de editör yeğenimin tasarlamasıyla internet üzerinden şiir ve düz yazılarımı herkese açık yayınlıyorum. İlginizi çeker beğenirseniz mutlu olurum. www.kendikendim.wordpress.com

20 Mart 2018 21:10
CEVAP

Günaydın hocam. Sizin vermiş olduğunuz o İnternet adresine girdim fakat error gösteriyor. Danimarka'dan girdiğim için mi acaba? Sözün kısası ulaşamadım. Evet, şiire karşı ilgiliyim. Sizin Rubai tarzı şiirlerinizi buradan okuyor ve beğeniyorum. Selam ve saygılarımla.

21 Mart 2018 11:31
NAHİDE ÇELEBİ

Sevgili Gülsen hanım yorumlarımız size gelmiyor neden yoruma kapalımısınız telefon numaranızı bilsem arayacağım lütfen bu mesajı alınca bana yazarsanız sevinirim sevgiler.NAHİDE ÇELEBİ

02 Mart 2018 16:26
CEVAP

Merhaba Nahide hanımcım, dün iki kez mesaj çekmişsiniz, her ikisini de dün aldım. Yoruma açığım. sosyal medyadan veya telefondan size ulaşmak tabi ki bende isterim sesinizi duymak beni mutlu kılar ;) WhatsApp varsa sizi ekleyeyim Facebook da olabilir. Sevgilerimle, görüşmek üzere.

03 Mart 2018 09:53
Abdülkadir Güler

Günaydın Gülsen Hanım, Kasım'dan bu yana görünmüyorsunuz. İnanın mantıları özledik. İnşallah vönemli bir şey yok. Sizlere sağlıklı günler diliyorum. Selamlar.

21 Ocak 2018 07:19
CEVAP

Günaydın Abdülkadir bey hocam, inşallah iyisinizdir. Gözlerimden uzun bir zamandır mustarip idim, şükür daha iyiyim, malum yaş itibariyle bir katarak varmış, henüz ameliyat safhasında olmadığı için, şimdilik böyle bir durum hasıl değil. Nazik tutumunuz için var olunuz, Allah cc razı olsun. Geldim, şükürler olsun. Her daim saygılarımla hocam..

19 Şubat 2018 10:42
Recep Altun

Merhabalar. Göz rahatsızlığınızla ilgili durumunuzu merak ettim. Gözleriniz sağlığına kavuştu mu? Çok büyük geçmişler olsun. Selam ve dualarımla.

31 Ocak 2017 21:29
CEVAP

Merhabalar efendim. Hiç sormayın, göz rahatsızlığım beni çok ama çok üzdü, hangi göz doktoruna gitsem, değişik damlalar ile gözlerimi kan çanağına çevirmiş, psikolojimi top yükün bozmuşlardı. Danimarka'da gittiğim en son doktora Türkiye'de ki, doktor falanca damla vermiş ve iyi gelmişti dediğimde. Büyük bir gaf yaparak, o zaman Türk doktoruna git! demiş, beni çok üzmüştü, bundan 4 ay önce İstanbul'da daha önceden de gittiğim değerli doktor sayesinde daha iyiyim hocam. İlginizden dolayı Allah cc razı olsun, şükür bloğa adım atabildim :) Selam ve saygılarımla..

19 Şubat 2018 10:36
Nizamettin BİBER

Gülsen hanımefendi gerçekten merak ettim Necdet beyin benim yazımı esas alarak yazdığı blog yazının nesini öneriyorsunuz? Ben anlayamadım bana söyler misiniz lütfen, yazımda çok basit bir şekilde sağa sola sapmadan özel bir kategori oluşturulmadan Anadolu kadınına şükran duyulmuştur. Ben anlamadım bunun felsefeyle ilişkisini bana açıklaya bilir misiniz?

04 Kasım 2016 10:25
CEVAP

Nizamettin bey merhaba. Sizi üzen bir mesaj yazdım ise özür dilerim. Kadınlara, özellikle de Anadolu kadınına şükran duyulması taktire şayan. Göz kızarıklığından arayıp yazdığım mesajımı bulamadım. Sizi üzmek ne haddime, tekrar özür dilerim, saygılarımla..

07 Kasım 2016 14:27
cdenizkent

Merhaba Gülsen Hanım...O arsada biz de çok top oynadık...Zaten başka da top oynayacak alanımız yoktu...Oturduğunuz ev köşe başında iki katlı bir ev miydi...Evinizde sola dönüp eski karakola mı gidiyordu?Gülsen Hanım...Anılarım ile 10 dizilik blog serisi yazdım; "Yaşanmışlıklarım" adı ile. Bunlardan birinde oturduğumuz evin resmi de var. Sokağımızın bir adı da, Balat'a doğru "Esnaf Lonca Caddesi" idi...Hadi bakalım, biraz zihninizi zorlayın...

31 Ekim 2016 16:46
CEVAP

Merhaba Deniz bey.. sizin de yazdığınız gibi o sokakta sadece top oynanan bir arsa vardı.. Ara sıra da gençler gelip mahalle maçı yaparlardı.. Köşe başında oturan aile resinin adı Kireççi Ahmet lakaplı bir bey idi. köşeyi dönüldüğünde ise.. Evet, eski bir karakol vardı.. O resmi, yani çeşmeyi gördüğümde inanın yüreğim burkuldu.. Balata doğru derken! Hatırlar mısınız? Savaş eczanesini, biraz daha ileri de şimdi rahmetli olmuştur, o zamanlar 50 yaş üzeri bir hanım vardı.. Lakabı Turşucu SABİHA'ydı, yol takip edildiğinde; Yuvarlak kahve vardı, salı günü kurulan 'salı pazarı'nı unutmak ne mada.. Biz, iki köşenin tam ortasında 3 katlı cumbalı evin, 2. katında oturuyorduk, merhuma annem, iyi bir mahalle terzisiydi. Belki de annenize dahi elbise dikmiştir :) Sizin 8. bölüm anınızı okudum. Diğerlerinide kuşkunuz olmasın okuyacağım, ilham alıp anı yazacağımdan ise hiç kuşkum yok Deniz bey.. Bir hayali bir cihan değer sözünü yabana atmamak gerekmiş, neler anımsadım neler, var olunuz, selamlar..

01 Kasım 2016 20:33
Toplam blog
: 425
Toplam yorum
: 833
Toplam mesaj
: 33
Ort. okunma sayısı
: 407
Kayıt tarihi
: 24.02.13
 
 

37 Yıldır  yurtdışında yaşıyorum , 1000 den fazla şiirim var,  çeşitli edebiyat sitelerinde, derg..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster